една наша мама...

  • 1 849
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Ми хубаво, ще кажа и аз и ще се въздържа от коментар... Rolling Eyes

Номерът на кредитната си карта, мога ли също да дам   Grinning

И къде могат да се видят снимките на всички участващи в конкурса за корицата, защото така поставена ситуацията, ми напомня за комунизъм  Grinning

# 16
  • Мнения: 3 457
ами в списание МАМА са снимките на другите мами,номерът обаче е да гласуваме за наша мама,та да не казвам че като гледам снимките Зори наи става  bouquet

# 17
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Е, добре де, който иска да не гласува. Аз я познах още като си купих списанието и гласувах.

И къде могат да се видят снимките на всички участващи в конкурса за корицата,
В списанието

# 18
  • Мнения: 7 837
Е, сори щом ги няма в нета, сега няма да заприпкам да си купувам списанието.
А кой най-става, си решавам аз  Grinning

Още ми е пресен спомена от темата за българското моми4е в щатския конкурс  Grinning

# 19
  • Мнения: 3 457
ти си решаваш ,пуснах темата с цел ,който иска да подкрепи едно другарче,а не да се караме-МИР Peace

# 20
  • Мнения: 2 978
De Simone
Цитат
ами в списание МАМА са снимките на другите мами,номерът обаче е да гласуваме за наша мама,та да не казвам че като гледам снимките Зори наи става


А ти откъде знаеш, че няма и друга "НАША" мама от форума? newsm78

Номерът,..за да няма сърдити и да не се пускат такива теми Peace

п.п. Нищо лично Зори, мен ме кефи момичето....  bouquet

# 21
  • Мнения: 7 837
О, и аз не искам да се караме.  А и другарки, другари и другарчета тук нямам  Grinning Както казах, комунизмът не ми се нрави  Grinning

# 22
  • Мнения: 3 457
е той  и на мен ,но това е друга тема -е щом не е другарче ,нека да е приятелче  bouquet

# 23
  • Мнения: 3 457
De Simone
Цитат
ами в списание МАМА са снимките на другите мами,номерът обаче е да гласуваме за наша мама,та да не казвам че като гледам снимките Зори наи става


А ти откъде знаеш, че няма и друга "НАША" мама от форума? newsm78

Номерът,..за да няма сърдити и да не се пускат такива теми Peace

п.п. Нищо лично Зори, мен ме кефи момичето....  bouquet
ами като има да си каже и за нея ще гласуваме -така ще има конкуренция м/у мами наши приятелчета -нищо против  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 978
De Simone
Цитат
ами в списание МАМА са снимките на другите мами,номерът обаче е да гласуваме за наша мама,та да не казвам че като гледам снимките Зори наи става


А ти откъде знаеш, че няма и друга "НАША" мама от форума? newsm78

Номерът,..за да няма сърдити и да не се пускат такива теми Peace

п.п. Нищо лично Зори, мен ме кефи момичето....  bouquet
ами като има да си каже и за нея ще гласуваме -така ще има конкуренция м/у мами наши приятелчета -нищо против  bouquet

Значи, ако няма наши мами, няма конкуренция..странно newsm78

# 25
  • Мнения: 3 457
не има но ,така поне ги познаваме.Всъщност никои на сила  не съм задължила да гласува,просто споделих ,че съм открила наша мама в списанието.Нямам намерение с никого да се карам и споря Hug-ако искате гласувайте  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт