Hercai/Вятърничав по ATV Тема 7

  • 73 841
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 875
Привет, вятърничави момичета!
Най-сетне догледах епизода.
Заради финала си струваше.
Може би ще започна вече само реймирските сцени да гледам, че нещо другото ми е едно такова еднакво, няма новости там.
Азисе, Насух, дрън, дрън, дрън....
Виж нашите, двамката, само да се гледат в очите ми стига.
Чакам да видя как ще потръгне семейният живот, ама то дали ще ги оставят на мира.
Добре, че поне минахме ПБН, щото втората скоро едва ли ще я дочакаме.

Как сме с рейтинга някой да каже, ако може.

# 721
# 722
  • Мнения: 1 036
Цитат
Да видим, дали Миран ще сдържи думите си.
Не е да няма желание човекът, ама сме наясно, че околните ще го въртят на шиш заради тая сватба. Трябва да се заредим с търпение явно. Laughing
Много съм възмутена аз от тая практика възрастните да решават проблемите си, използвайки децата си. #2gunfire

За съжаление при много от разводите се прилага точно тази практика. И на никой не му пречи,че унищожава психиката на детето. Азизе и тя така проблеми решава и нови създава. Интересно кой освен Миран и Рейян ще и се противопостави. Тяхната любов не влизаше в плановете на Азизе, но тя в движение ги промени и ще отговори подобаващо на отправеното и предизвикателство. А Миран обещава и се радва, че са заедно но не се е отказал от отмъщението и не си дава сметка  срещу какво са изправени. Рейян въпреки, че е по- млада вече е проумяла, че техният най- голям враг е Азизе и че враждата между двете фамилии винаги ще бъде голяма преграда между тях  двамата. Като прибавим и травмите, които вече е получила и това, че е наясно с обстановката в дома на Асланбееви, можем да си обясним изражението на лицето и в откъса от 14- ти епизод.


# 723
  • Мнения: 22 037
Прави си Азизето сметки, да видим дали ще излязат.
Нещо й се смени физиономията, като каза Миран, че ще започнат новия си живот в собствен дом.
Изплъзват се от контрола й и ще направи всичко по силите си, да ги задържи в конака Асланбей.
Интересно ми стана, че не се преструва пред Рейян, открито говори за омразата си и какви са плановете й за Шадоулу. Може би и това е част от стратегията Thinking

# 724
  • Мнения: 5 446
Но се съмнявам Ханифе да ѝ сътрудничи.

# 725
  • Мнения: 6 589
Здравейте! doh

Пускам новата тема малко по-рано, защото утре няма да имам възможност и ви моля да се преместим в нея.

https://old.bg-mamma.com/?topic=1144951.new#new



# 726
  • Мнения: 22 037
Дъга, Джемал Шан не е бил режисьор на нито една серия.
Видях, че пак си го писала в новата тема..

Последна редакция: чт, 26 сеп 2019, 01:20 от Еванджелин

Общи условия

Активация на акаунт