За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 78

  • 25 483
  • 764
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 3 439
Аз все още обичам повече децата от животните Simple Smile Даже взех да свиквам с идеята за всичките видове и техните родители. И това,че понякога ще се бутат, дърпат, бъркат по устите, преследват за топка и всякакви дивотии. Според мен си разкарвай кучето далече от детските площадки, което е и най-редно (с намордник и каиш).

# 511
  • Мнения: 2 124
Най-малкото не е никак хигиенично да дрискат разни кучета по детските площадки.

Не случайно им казват детски, щото има и кучешки ама то манталитет.

# 512
  • София
  • Мнения: 18 699
На площадка с деца на една възраст ли ходите?
Стадо ,тичащо агресивно ,състоящо се от двегодишни не съм виждала Simple Smile

# 513
  • Мнения: 35 110
Мдам..така като чета все невъзпитани непослушни дечица има покрай вас. Майките им не са ги научили, че на площадката се стои мирно, кротко и само се наблюдава.
Простете, но и мен ме дразнят децата, но те са деца- карат се, бъркат си в количките, чупят тебешири, гонят гълъби, крещят. Като станат като нас ще са кротки мрънкащи чичковци и лелки. Сега е времето да дивеят . После няма!

# 514
  • Мнения: 3 439
Ох, тея гълъби Joy

# 515
  • Мнения: 2 124
На площадка с деца на една възраст ли ходите?
Стадо ,тичащо агресивно ,състоящо се от двегодишни не съм виждала Simple Smile

Ами то площадката е правилното място на, което да тичат децата, да викат и играят.

Да не е старчески дом....
Кучетата нямат място там.

Последна редакция: сб, 27 юли 2019, 23:43 от Mn.nikol

# 516
  • Мнения: 28
Здравейте,мамита!Снощи и тази веечер моята бебка направи близо 7часова пауза между храненията.Изкъпах я и я нахраних в 20:00 и след това тя се разбуди към 02:50, даже ако не бях много настоятелна щеше да се успи отново.Мерих температура-няма,през деня е жизнена.Дали е нормално,ако направи още веднъж такава пауза да я будя ли,какво ще ме посъветвате?
Благодаря ви Simple Smile

# 517
  • София
  • Мнения: 39 759
На колко е бебето?
Моят син отказа нощното хранене към краят на 2 месец. По спомени м/у последното и първото (сутрешно) хранене е имало 6-7-8 часа.

# 518
  • Мнения: 610
Здравейте,мамита!Снощи и тази веечер моята бебка направи близо 7часова пауза между храненията.Изкъпах я и я нахраних в 20:00 и след това тя се разбуди към 02:50, даже ако не бях много настоятелна щеше да се успи отново.Мерих температура-няма,през деня е жизнена.Дали е нормално,ако направи още веднъж такава пауза да я будя ли,какво ще ме посъветвате?
Благодаря ви Simple Smile

Ако наддава нормално , не виждам проблем. 
На колко е бебето ?

# 519
  • Мнения: 28
На 2 месеца и половина.До сега и на двата прегледа беше качила по 800грама.

# 520
  • София
  • Мнения: 39 759
rstamcheva, ако в 20:00 е било последното хранене е нормално да се пробуди след 4-5 часа за хапване Simple Smile
Няма да издържи цяла нощ. Ако пропусне храненето през нощта ще се събуди по-рано сутринта.

Дъщеря ми се будеше нощно време за хранене до 7ми месец.

# 521
  • Мнения: 28
rstamcheva, ако в 20:00 е било последното хранене е нормално да се пробуди след 4-5 часа за хапване Simple Smile
Няма да издържи цяла нощ. Ако пропусне храненето през нощта ще се събуди по-рано сутринта.

Дъщеря ми се будеше нощно време за хранене до 7ми месец.

Да да разбира се,че няма как да издържи.Просто до сега става през 3-4 часа ,не пропуска, а тези вечери ми се стори дълга паузата от 6-7 часа,заради това се учудих и реших да попитам Simple Smile

# 522
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Ами радвай се, че може да спиш по дълго. Аз не съм будила за хранене. Щом не е болно и наддава добре, просто си измества храненето. Сега ще е в 3, после 4,5,6 и така

# 523
  • Мнения: 35 110
Аз така го бъдех в полунощ за хранене, а на него душичката му спи. И от тогава спрях да го будя. След 20 се будеше към 3-4 ч и след месец в 6. И мен така ме убеждаваха, че нямало как да прави такава пауза , гладен бил а у. Но аз се водих по детето ми. За него сънят винаги е бил пред глада Wink

# 524
  • Мнения: 5 468
Бебетата непрекъснато минават през някакви периоди и си променят режима, така че нищо не е окончателно. Моето бебе имаше един кратък период, в който започна да прави 6,5 часа нощна пауза, след което я намали на 5 часа, а в момента има някакво неразположение(вероятно зъби) и от няколко дни първата му нощна пауза е 3-4 часа, след което се буди на 1-2 часа да суче. В периодите, когато прави по-големи паузи, аз си го оставям да спи, защото си наддава добре и денем суче доста(кърмен е на поискване).

Общи условия

Активация на акаунт