Март 2020-та е далече, но в мен вече имам си човече!

  • 32 189
  • 754
  •   1
Отговори
# 435
  • Русе
  • Мнения: 100
girlwithballon, за д-р Михайлович и аз съм чела само хубави неща. Може би ще ги посетим на място. Девойката, която отговаря на телефоните им, не беше много разговорлива Smile

А след като групата във Фейсбук не е тайна, дали приятелите ми могат да видят, че съм член. Това ме спира засега да се присъединия.

# 436
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
ПортокаловоМомиче, нашата група е тайна. Видях, че се оформя и друга мартенска, която е само затворена Wink

Аз днес бях а БХС и ФМ, всичко му е наред на бебето, не спря да шава. Днес записах и ЖК и пусках сума изследвания.

# 437
  • Мнения: 480
Точно така, нашата група е тайна. Има и една друга, която е затворена, но не е тайна.. Аз съм и  в двете групи, за сега никой не ми е писал да ме пита дали съм бременна Grinning

# 438
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Ами късмет, аз съм само в тайната, но там се намерихме с две момичета, с които се знаем от други места 😂

# 439
  • Русе
  • Мнения: 100
О супер! Към кого мога да се обърна, за да ме добави.

Ние все още не сме казвали на роднини и приятели. Знаем само двамата и сестра ми. Даже никак не бързаме да казваме. Започна да ни харесва така да си знаем само ние Grinning

# 440
  • Мнения: 31
+1 Също там се следя, изключително доволна съм от отношението на всички. Аз съм при д-р Гогова. 🙂
Здравей, добре дошла!
Аз се следя в Щерев при доктор Михайлович. Сестра ми се следи при него също, тя е 30г.с , а аз 12г.с. Като цяло всички в клиниката са изключително мили и вежливи. Днеска си пуснах кръвни изследвания за БХС и още няколко неща.
Утре сме на първата фетална морфология.
Момичето на информация е много мило и обяснява всичко подробно какво включват пакетите. Аз си избрах ето този.

Доволна съм и ги препоръчвам. Мога да пиша още много за тях, но май стана много дълго. Ако те интересува нещо, питай. Simple Smile

# 441
  • Мнения: 480
Щом се следите там, значи сте от София или близко поне.. Та може да се организираме
една среща, да си говорим за нещата, които ни вълнуват Grinning

# 442
  • Мнения: 31
От София съм, със сигурност има много неща, които ни вълнуват, така, че ще има доста говорене.😁[/b]
Щом се следите там, значи сте от София или близко поне.. Та може да се организираме
една среща, да си говорим за нещата, които ни вълнуват Grinning

# 443
  • Мнения: 251
Здравейте момичета, и аз да се запиша в групата, въпреки че ми дадоха термин 29.02.2019г., но все си мисля че ще се роди Март месец имах и късна овулация затова така си мисля 😁 Та имам два въпроса. Казаха ми  че месеците се броят поне при мен на всяка 29 та дата  от месеца правя  пълен месец, т.е. на 29 ти Август ще съм в трети месец, а като бях на ехограф  вчера показва че съм 12 г.с. и няколко дни. Нали 12 седмици правят 3 месеца? Аз съвсем се обърках нещо 🤔 И още едно въпросче, при мен не се вижда пола още доктора каза че е било рано, при вас видя ли се вече?

# 444
  • Мнения: 16
Здравейте отново от мен!
Относно следенето да споделя и аз - ще се следя, живот и здраве и ще родя в болница Света София, бившата Тина Киркова. Ще ме следи доктор Богданова, от която съм очарована към момента.

И също така да попитам - има ли и други като мен на море? От петък сме тук, но чак днес се престраших и влязох за малко във водата, четох доста различни мнения по темата. Иначе на слънце не стоя и корема завивам с някоя дреха.

# 445
  • Мнения: 480
Момичета, поствам една картинка с месеците, лунарни и календарни. Аз ще го карам по календарни, че хората ще ме гледат като им кажа 10 лунарни месеца.
А за морето, аз мисля като ходя втората седмица на септември, да влизам, е няма да се кисна по цял ден, но пък съвсем да не влизаш.. а и с гръцкото море не съм имала проблеми, за жалост от българското съм хващала доста инфекции, та затова и избрахме Гърция сега..
Joy

# 446
  • Мнения: 617
Здравейте момичета, и аз да се запиша в групата, въпреки че ми дадоха термин 29.02.2019г., но все си мисля че ще се роди Март месец имах и късна овулация затова така си мисля 😁 Та имам два въпроса. Казаха ми  че месеците се броят поне при мен на всяка 29 та дата  от месеца правя  пълен месец, т.е. на 29 ти Август ще съм в трети месец, а като бях на ехограф  вчера показва че съм 12 г.с. и няколко дни. Нали 12 седмици правят 3 месеца? Аз съвсем се обърках нещо 🤔 И още едно въпросче, при мен не се вижда пола още доктора каза че е било рано, при вас видя ли се вече?
3 месец е от 9-та до 13-та седмица,а 14-та е началото на 4-ти месец.Това са си календарните месеци.За пол още е рано,аз съм 13-та седмица и няколко дни и съм с термин 1.03❤

# 447
  • Мнения: 125
За пола много зависи. С първото дете в 12 седмица бяха категорични, че е момче. Даже на снимката пише 10000% момче 😁 На всеки следващ преглед потвърждаваха и накрая момче се роди. При някои приятелки обаче не успя да се види. Сега чакам и аз с нетърпение, на 3 септември ми е ФМ

# 448
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета! Писах на 7стр. И оттогава не съм се включвала, но ми се гадеше страшно много доскоро. Аз тази седмица започнах да се ориентирам за докторите. Първоначалната ми идея беше да имам двама един по ЗК и един за платените, при който да родя впоследствие, но реално ходих при двама платени, които не ми обърнаха никакво внимание, само ми взеха по 80лв. Първият беше др Чалманов, който не направи нищо друго освен да ме види на ехограф, а втория беше скандален др Асен Николов от Майчин дом. Той дори не се направи на заинтересован, прегледа беше не повече от 10мин, отгоре на всичко аз му изреждах съответните дати и симптоми, а той дори не ме слушаше и искаше да му повторя три пъти кога ми е бил последния МЦ. Изключително лошо впечатление ми направи и по никакъв начин не заслужи парите си, които взе без касова бележка разбира се. От друга страна това, което най много ме изненада е, че докторката, при която отидох по ЗК беше изключително изчерпателна. Прегледа беше около 40мин ехограф, видя малко хематомче, измерване на таз от всеки ъгъл, кг, ръст, подробен разпит и пълни изследвания. Поради таво мисля, че жената е доста по сериозна и ще ходя само при нея. За съжаление не се ражда в тази болница, така че ще мисля по нататък къде да се уговарям за раждането. Надявам се да съм била полезна. Бебето е 3см в 10 гс.

# 449
  • Мнения: 437
Bellsi Аз също ходя по ЗК и съм доволна. Мислех да се запиша платено в Надежда на Жк, защото там родих първото си дете, а не се бях следила при тях. Уникални са и с удоволствие ще отида пак там да раждам. Съобразиха се с всичко което пожелах-татакото присъстваше, без упойки, без рязане на перинеума.нямах разкъсвания, нямах шевове), хубава музика, топка за скачане, шведска стена за упражнения и едно въже, като ми обясниха много внимателно и подробно какво да правя. Сега реших да не се записвам на ЖК в Надежда, защото от ЗК съм доволна. Но за раждането ще отида там.

Общи условия

Активация на акаунт