Дългото чакане след трансфер - Тема 76

  • 49 294
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Снежи имаш поне 7-8 години пред теб преди ДЯ,  ще се получи и с твоя! Няма да се отказваш !

# 736
  • София
  • Мнения: 1 248
Снежи, съжалявам за случилото се. Аз също съм на мнение, че имаш много време. Бях на 31 преди да забременее с дъщеря си. Нямахме дете повече от 4 години и минахме през какво ли не с бившия ми съпруг, неизяснен стерилитет. Бяхме опитали всичко, генетични, имунологични изследвания, лапароскопии, цветни снимки. Отчаях се, дори пуснахме документи за осиновяване. Няколко месеца след това, разбрах че съм бременна съвсем спонтанно. Просто бях спряла да мисля за това. Бяхме на почивка на Боровец, когато съвсем на шега си направих тест, закъсняваше ми само с ден. Веднага се появи втората чертичка. Имах лека бременност и живо здраво бебче, родено нормално. Минаха години, с вторият ми мъж, доказано изключително тежък мъжки фактор, 3% морфология по Крюгер, нисък обем, 1 почти работещ тестис след операция от херния с усложнения в детството, аз на 42 г, 2 опита неуспешни икси и ето, че съм бременна... Нз как ще завърши и моята история е завъртяна в настоящата ситуация, но бременността е факт. Ще имаш своето бебче рано или късно. Важното е да вярваш и не забравяй, че спокойствието е основният фактор. До преди няколко месеца живота ми беше изпълнен с нерви, работа, в къщи беше ад заради майката на настоящия ми мъж, малката ми принцеса, да е жива и здрава е дива за 10 села, бях луднала. Изнесохме се на квартира преди 3 месеца, заради ремонт на блока, където е студиото ми за красота не си давах много зор в работата, детето лятото е на село при баба и аз се успокоих, починах си и чудото се случи. Нз пак казвам как ще завърши, но важното е че се случи.

# 737
  • Мнения: X
Момичета, здравейте. Не съм част от темата все още, но скоро ще бъда- моят първи опит предстои, дано се случи в следващите няколко месеца. Чета ви всеки ден и се вълнувам с вас.

Кате, историята ти е невероятна, голяма сага се е завъртяла. Вътрешно усещам, че нещата ще ти се наредят и ще е успешна бременността ти. От сърце ти го желая!

Снежи, аз също ставам на 34 след няколко дни, но все си повтарям, че има време... Дано да е така. Успех и на теб и дано следващият път всичко да е 6. С твоята си яйцеклетка. Прегръдки.

# 738
  • Мнения: 277
Момичета, благодаря ви за подкрепата и куража. Чувствам се една идея по-добре.

Катето, стискам палци борбеното човече в теб да си го гушкаш след 8 месеца Simple Smile

# 739
  • София
  • Мнения: 1 248
Благодаря сърдечно на всички за позитивизма и милите думи!

# 740
  • Мнения: 1 519
Моля,заповядайте в новата тема : http://old.bg-mamma.com/?topic=1134458.msg39129916#msg39129916

Общи условия

Активация на акаунт