МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 426
  • 769
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: X
И на мен шимър бриковете много ми харесват, но не виждам никакви големи частици в тях-по-скоро правят кожата ми да изглежда огледална, мокра.

# 406
  • Мнения: 31 208
И аз ги харесвам много. Червилата им също са интересни. Базата е много добра в бурканче, тя им е бестселър.

# 407
  • Мнения: 8 937
В Sephora у нас наличен ли е този продукт:
https://m.sephora.com/product/christmas-cookie-house-party-P4497 … rid:p449755 

# 408
  • Мнения: 31 208
Засега не, рано е още за коледни.

# 409
  • Мнения: 8 937
Засега не, рано е още за коледни.

Благодаря! Не знам от кога не съм влизала във техен физически магазин, но вчера разгледах сайта и се влюбих. Обичам розови, бонбонени палитри, а и всичко Коледно. Heart

# 410
  • Мнения: 2 231
Не знам къде да попитам, но - кои продукти на Pupa си струват да се погледнат? Палитрите нещо не ме привличат като цветове, но лаковете им май са хубави? Бялата козметика?

# 411
  • Мнения: 8 937
Не знам къде да попитам, но - кои продукти на Pupa си струват да се погледнат? Палитрите нещо не ме привличат като цветове, но лаковете им май са хубави? Бялата козметика?

Зависи от палитрата, но основно въртят или бебешко розово - бебешко синьо или нюд. Рядко пускат кой знае колко впечатляващи цветове. Лаковете са добри, но с тези малки шишенца след 2-3 нанасяния за маникюр  и педикюр, свършват, а и зависи какви четки обичате - техните не са много широки. Ползвала съм тяхно червено червило и съм очарована - рядко се намира толкова красиво и наситено червено, а аз съм бледа с тъмна коса и залитам често в тази посока. За бяла козметика, нямам богат опит - тествала съм един много приятен лосион с аромат на бял шоколад, но нищо повече. Ако обичате сладки миризми, мисля, че ще Ви допадне.

# 412
  • Canada
  • Мнения: 3 461
Във ФЮ са пуснали Боби Браун. Искам да си взема нещо, но не знам какво. Да ми препоръчате набързо някой must have?

За Bobbi Brown Under Eye Corrector съм чувала възторжени отзиви, но личен опит нямам.

# 413
  • Мнения: leet
За Bobbi Brown Under Eye Corrector съм чувала възторжени отзиви, но личен опит нямам.


Аз сьщо я купих подведена от отзивите и сьм доста разочарована. От това което сьм пробвала на Bobi Brown единствено моливите за очи ми харесаха, без да са нещо впечатляващо

Fonce,  благодаря, че сподели за спиралатите Covergirl  Flowers Hibiscus Hевероятни! За мен са по добри от лиюбимците ни на Диор и Ланком, за цената да не говорим

# 414
  • Мнения: X
Дами, моля покажете спиралите, за които говорихте. Аз натоварих скъпа приятелка-агент да ми донесе една от Щатите, тя ми донесе 3, като всички слепват миглите ужасно. Ще се радвам и на препоръка за спирала за дълги мигли, която да разресва добре и да не се трансферира. Не ми е необходимо удължаване, а извиване и разресване, което звучи лесно, но всичко ми се отпечатва под веждите.

# 415
  • Мнения: leet
На мен ми донесоха черна и кафява от тази



И такава черна.



На тази четката ми е малко неудобна, защото ми идва голяма, но нито една от двете не ми слепва миглите

# 416
  • Мнения: X
Точно тези ми донесе милата мадама! Едната дадох на Пацолина, едната пробвах аз и съм като с 1, много дебела мигла с тях. Пак ще пробвам.

# 417
  • Мнения: 1 424
И при мен се държи кофти спиралата на Covergirl. Ужасно ми слепва миглите, не дава нито обем, нито дължина. Но все пак благодаря за възможността да я пробвам, защото отдавна съм чела за тях, че били страхотни. Е да, ама не Simple Smile

# 418
  • Мнения: leet
Явно е до мигли, аз сьм в пьлен вьзторг от тях

# 419
  • Мнения: X
Аз пък напоследък съм пристрастена към сериала "Версай" и вдъхновена от грима на актьорите, ходя без спирала. Голям кеф е. 😂

Общи условия

Активация на акаунт