МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 464
  • 769
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 199
Като заговорихте за минита да ви попитам. Взех си мини на новата спирала на Too Faced, харесва ми,че е наситено черна и прави миглите доста дълги , но по самата четчица има страшно много туш ,които почти не мога да обера и след час-два ставам на панда под очите . Това ми се случва и с better than sex пак на същата марка . Имате ли наблюдения дали само при минитата се получва този дефект и има ли смисъл да я вземам в пълен размер ?

# 226
  • Мнения: 7 577
Аз бих инвестирала единствено и само в мини спирала, мини основа за сенки (Too faced shadow insurance ми е фаворит, но не знам дали имат минито в нашата Сефора) и мини руж/ хайлайтър. Спиралата, защото стига за три месеца, а така или иначе след толкова е необходимо да я хвърляш. Основата пък ще използваш сигурно почти година. Ружовете и хайлайтърите също отнемат супер много време да се изразходват и мини е напълно достатъчно.

Не бих дала никога 50 лв за мини палитра на Наташа, те са супер миниатюрни, не си струва. Качеството им не е лошо, но за тези пари можеш да си купиш по-голяма палитра. А палитрата на Сефора от vivid earth колекцията супер много прилича на едно от минитата на Наташа, като цена е на половина, а грамажът й е доста по-голям.

# 227
  • Мнения: X
Пробвах я, обаче качеството и ефектът не са същите. Съгласна съм, че като цяло по-голяма палитра, в това число и на Наташа, повече си заслужава.

# 228
  • Мнения: 7 577
Аз лично имам интерес само към новата палитра на Наташа Sunrise, защото цветово ми допада, а и цената й е адекватна. Не знам обаче дали нейната формула е като на големите.

# 229
  • София
  • Мнения: 3 867
Като заговорихте за минита да ви попитам. Взех си мини на новата спирала на Too Faced, харесва ми,че е наситено черна и прави миглите доста дълги , но по самата четчица има страшно много туш ,които почти не мога да обера и след час-два ставам на панда под очите . Това ми се случва и с better than sex пак на същата марка . Имате ли наблюдения дали само при минитата се получва този дефект и има ли смисъл да я вземам в пълен размер ?

Имах пълноразмерната преди 2-3 години, купена след хвалебствия в тази тема - ефекта панда под очите се получаваше и при мен. Четката взема изкючително много туш, който после се рони от миглите. Изхвърлих я с кеф.

# 230
  • Мнения: 4 033
Аз също се бях засилила за мини на better than sex, но прочетох в сайта на Сефора мнения от клиентки и 99% се оплакваха от размазване и ронене. Взех си вместо нея на Benefit и съм много доволна.

п.с. Аз май съм била под камък след като случайно от тук разбирам за магазина на Нотино. Можете ли да разкажете повече? Цените като в он-лайн магазина ли са? Промоцийте он-лайн важат ли и за физическиге магазини?
Благодаря!

# 231
  • Мнения: X
Аз лично имам интерес само към новата палитра на Наташа Sunrise, защото цветово ми допада, а и цената й е адекватна. Не знам обаче дали нейната формула е като на големите.
Много се надявам да изкара и други в този формат и ценови клас. Формулата е същата като на по-големите палитри и определено не е малка. Пробвах я, но цветово  не се различава от неща, които имам. Любимата ми палитра е Сънсет.

# 232
  • Мнения: 7 577
Да, като имаш Сънсет, Сънрайс изобщо не ти трябва. Поне 50% от цветовете са идентични. Аз също имам много цветове в подобна гама и затова още не съм я взела, а й се чудя.

Не е по темата, но снощи пуснах поръчка от Colourpop (имат 25% намаление в момента) и си удовлетворих желанието за палитра с по-студени тонове. Май няма да се точа на Sultry скоро.

А за better than sex писах в темата за гримовете наскоро - и на мен понякога ми се размазва, но мисля, че е, защото слагам капки в очите. При повечко пудра под очите няма проблем. Обаче това не е работещ вариант за по-възрастни дами, защото пудрата подчертава много бръчките под очите.

# 233
  • Мнения: 1 331
Много ми хареса идеята на viksdesire,
Дали може да кажете какво бихте препоръчали(като минита) за 40+, комбинирана кожа, като must have?

# 234
  • Мнения: 49
Аз също се бях засилила за мини на better than sex, но прочетох в сайта на Сефора мнения от клиентки и 99% се оплакваха от размазване и ронене. Взех си вместо нея на Benefit и съм много доволна.

п.с. Аз май съм била под камък след като случайно от тук разбирам за магазина на Нотино. Можете ли да разкажете повече? Цените като в он-лайн магазина ли са? Промоцийте он-лайн важат ли и за физическиге магазини?
Благодаря!
В статията на сайта на Парадайз пише, че цените ще бъдат същите и ще има -15% на всички продукти, но предполагам без тези, които вече са намалени.

# 235
  • София
  • Мнения: 3 867
Дали може да кажете какво бихте препоръчали(като минита) за 40+, комбинирана кожа, като must have?
По-добре отидете на място и пробвайте, преди да купувате, дори и мини. Макар мини опаковките да са по-евтини,ако не стават за вас - това са едни грешно хвърлени пари. Съобразете се и с това имате ли тен, нямате ли, защото може да се окаже, че нещо което ви отива сега - няма да ви върши работа след две седмици. Аз цял месец бях в Гърция и колкото и да се пазя, имам тен, съответно повечето ми грим продукти не ми вършат работа в момента, но и лятото предпочитам най-много спирала и червило/глос.

Нося очила само когато чета или пиша на компютър и то в последните 2 години. Не си спомням кога точно съм купила Better than sex, но нито съм чела с очила, нито съм слагала капки. Между другото, същото ронене прави и една спирала на Клиник, която съм ползвала и в мини, и в пълноразмерна опаковка. Ясно е, че от мигли до мигли има разлика, но ако ми трябва спирала на добра цена, бих взела Парадайс на Лореал.

Понеже при нас продуктите, в повечето случаи, идват по--късно и на мен ми е полезно четенето на отзивите в американската Сефора.

# 236
  • Мнения: 1 349
Цените са като в сайта, има доста парфюми, от козметиката - Клиник, Ланком, Ести, Мейкъп революшън, като със сигурност няма всичко от сайта им. Има автобронзанти на Сен тропе, професионална козметика за коса, но Лореал например има само 200мл.
Като цяло не е нещо кой знае какво, пространството е голямо, могли са да заредят повече неща и марки.
Има 15% на всичко, подаръци над определена сума (не знам каква, не купих нищо).

# 237
  • Мнения: 49
Само тях ли има от козметиката? Мислех си, че ще има повече неща.

# 238
  • Мнения: 1 331
Сърдечно благодаря🤗
За жалост, в моят град няма нито Мак, нито Сефора, иначе бих пробвала с удоволствие.
Даже се бях замислила да се възползвам от урока по гримиране на Мак, но...София ми е на 500 км😁

# 239
  • София
  • Мнения: 3 867
Сърдечно благодаря🤗
За жалост, в моят град няма нито Мак, нито Сефора, иначе бих пробвала с удоволствие.
Даже се бях замислила да се възползвам от урока по гримиране на Мак, но...София ми е на 500 км😁

Пробвайте в друга верига, ако имате наблизо. Аз лично не харесвам МАС и не влизам там. И в МАС, и в Сефора, ми е тъмно.

Общи условия

Активация на акаунт