МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 355
  • 769
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 326
Имам подобна палитра на Дъглас от преди 2 години с много сенки, ружове, пудри и червила. Не става това е истината. Единственият плюс е, че има преносима част и си слагам руж и пудра, като излизам, защото е компактна преносимата част.

# 661
  • Мнения: 861
Здравейте, днес ще има 50% намаление на фон дьо тени с марка Douglas, някой има ли впечатление от тях?
Изкущавам се, но винаги са ми се стрували много тъмни и плътни. Търся нещо по-леко и се чудя да се разходя ли до мола?

# 662
  • Мнения: 4 963
Здравейте, днес ще има 50% намаление на фон дьо тени с марка Douglas, някой има ли впечатление от тях?
Изкущавам се, но винаги са ми се стрували много тъмни и плътни. Търся нещо по-леко и се чудя да се разходя ли до мола?
И мен ме интересува същото. Ако някой има впечатления, моля да сподели.

# 663
  • Мнения: 241
Здравейте, днес ще има 50% намаление на фон дьо тени с марка Douglas, някой има ли впечатление от тях?
Изкущавам се, но винаги са ми се стрували много тъмни и плътни. Търся нещо по-леко и се чудя да се разходя ли до мола?
И мен ме интересува същото. Ако някой има впечатления, моля да сподели.

Може да е късно вече, но аз миналата година си взех техен, не знам точно кой се води като вид - плътен, покривен,не мърда по цял ден и е тежък, окислява се, но при мен това е супер, защото добива по-хубав цвят за кожата ми. Ползвам го смесен с друг по-лек фдт за по-добър тон и в зависимост от грима.

# 664
  • Мнения: 7 565
Момичета, в Сефора са заредили коледните колекции. Красота! Има много готини неща, сред които коледните палитри на Too faced, Tarte, Becca, Carli Bybel и коледните неща на Сефора. Има и много яки подаръчки кутийки с минита на различни марки - Фенти, Кат вон Д и тн. Още нямаха цени повечето.

# 665
  • Мнения: 620
Момичета, в Сефора са заредили коледните колекции. Красота! Има много готини неща, сред които коледните палитри на Too faced, Tarte, Becca, Carli Bybel и коледните неща на Сефора. Има и много яки подаръчки кутийки с минита на различни марки - Фенти, Кат вон Д и тн. Още нямаха цени повечето.

Коя точно е Коледната палитра на Тарт? 😍Тази ли? Ако някой види по-късно цена, може ли да сподели, че трябва да ползвам куриер... Unamused

https://tartecosmetics.com/en_US/sets/gift-glam-collectors-set/1 … amp;cgid=#start=1

# 666
# 667
  • Мнения: X
Ще бъде моя.
Не съм ходила до Сефора тази И миналата седмица, което за мен е странно, но ще се разходя. Благодаря Esmeralda и Elle за инфото!

# 668
  • Мнения: 2 627
Оле, страхотна е! Дали ще има достатъчно бройки, че и аз трябва да ползвам куриер Thinking

# 669
  • Мнения: 31 172
Невроятна е и аз ще я купя. Наживо е още по-хубава.

# 670
  • Мнения: 7 565
Имаше изложени 5-6 бройки в Парадайз, но вероятно на склад имат още. Аз няма да я взимам, защото има няколко броката, а не ползвам такива.
За черния петък ще има 25% на колекцията на Сефора, намаление на парфюми (не запомних колко) и намаление на избрани палитри.

# 671
  • Мнения: 8 937
Дами, моля за препоръки - търся си палитра, като предпочитам цветове като прасковено, бронз, златисто, лавандула. В повечето, които разгледах напоследък, има много ярки тонове, а не са за мен и няма да ги ползвам. Не държа на много цветове - дори 4 перфектно подбрани ме устройват. Ако се сещате за нещо подходящо, ще съм Ви много благодарна. Blush С удоволствие бих инвестирала и в нещо от Коледните предложения.

# 672
  • Мнения: 31 172
Мини палитра на Худа, най-светлата. Разкошна е. Средната също.
На Стефи в блога има подробно ревю.http://www.eatlovemakeup.com/2019/11/huda-beauty-nude-obsessions.html
Ретроградния Меркурий на Худа отново е феноменална, ако ти се дават повече пари. Всеки ден съм с нея, откакто я купих.

# 673
  • Мнения: 8 937
Мини палитра на Худа, най-светлата. Разкошна е. Средната също.
На Стефи в блога има подробно ревю.http://www.eatlovemakeup.com/2019/11/huda-beauty-nude-obsessions.html
Ретроградния Меркурий на Худа отново е феноменална, ако ти се дават повече пари. Всеки ден съм с нея, откакто я купих.

Много благодаря, densi! Heart Май от минитата най-светлата ще е по-подходяща от средната. Дано утре ми остане време да мина през Paradise и да ги видя на живо. Не съм си поставила ограничение в бюджет. Искам да са качествени и да не ме смачкват като тоналност - с тъмна коса и бледа кожа съм, почти всичко ме състарява напоследък заради умората. Предложените изглеждат наистина чудесно.

# 674
  • Мнения: 31 172
Виж непременно и голямата на Худа, тя е с много цветове и се мажат като масло буквално. Днес си направих много хубав грим с два от светлите цветове и едно златисто бестящо по средата на клепача. Получих комплименти, а моите колежки не се гримират, не разбират и не се впечатляват от гримове.

Можеш да видиш и новата на Too Faced

Общи условия

Активация на акаунт