МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 369
  • 769
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 7 565
Дами, моля за препоръки - търся си палитра, като предпочитам цветове като прасковено, бронз, златисто, лавандула. В повечето, които разгледах напоследък, има много ярки тонове, а не са за мен и няма да ги ползвам. Не държа на много цветове - дори 4 перфектно подбрани ме устройват. Ако се сещате за нещо подходящо, ще съм Ви много благодарна. Blush С удоволствие бих инвестирала и в нещо от Коледните предложения.

Too faced White peach, Huda New Nude, Too faced Natural eyes, Urban decay Naked 3, Urban decay Naked reloaded.

# 676
  • Мнения: 8 937
Виж непременно и голямата на Худа, тя е с много цветове и се мажат като масло буквално. Днес си направих много хубав грим с два от светлите цветове и едно златисто бестящо по средата на клепача. Получих комплименти, а моите колежки не се гримират, не разбират и не се впечатляват от гримове.

Можеш да видиш и новата на Too Faced


Ще разгледам всичко, което ми препоръча! Hug За Too faced и аз много се чудех заради Коледните предложения (опаковките са сладурски), но тук мненията все са противоречиви, а като истинска везна аз се съмнявам непрекъснато при избор.Blush
Esmeralda, благодаря и на Вас! Добре, че вече има телефони, за да не пропусна при обиколката някое от предложенията.

# 677
  • Мнения: 1 325
Виж непременно и голямата на Худа, тя е с много цветове и се мажат като масло буквално. Днес си направих много хубав грим с два от светлите цветове и едно златисто бестящо по средата на клепача. Получих комплименти, а моите колежки не се гримират, не разбират и не се впечатляват от гримове.


Дали можеш да дадеш линк за тази голяма палитра?Търсих в нета, но видях много варианти, а ми се ще да видя твоя😁
И, дали има тема със снимки на начина, по който се гримирате, т.е крайният резултат?
Гледам видеа, но по улиците виждам жени с невероятен грим, който не намирам как се прави в you tube😒

# 678
  • Мнения: 31 175
Това е моята палитра, снимана от мен
Скрит текст:

# 679
  • Мнения: 8 937
И, дали има тема със снимки на начина, по който се гримирате, т.е крайният резултат?
Гледам видеа, но по улиците виждам жени с невероятен грим, който не намирам как се прави в you tube😒

И аз бих се радвала. Всички клипчета, на които попадам, са с еднообразен грим. А за съжаление, аз нямам късмета да срещам жени, които се гримират добре. Повечето ми познати ползват очна линия и фдт. Confused

# 680
  • HH
  • Мнения: 3 257
А някой взе ли тази на Тати? В началото се чудех, сега ме е яд че не я поръчах веднага. Откакто гледах и видеото на Боряна, съм убедена, че е моята. За жалост в момента я няма налична 😕

# 681
  • София
  • Мнения: 1 611
Аз още чакам моята (поръчана е до адрес в Англия).

# 682
  • Мнения: X
Аз искам някаква зелена единичка и ровя от снощи в Дъглас, но не мога да взема решение. Зодиак на UD не е моят цвят, нещо като Goa на Нарс искам, но по-малко да жълтее и не мога да го намеря.

# 683
  • София
  • Мнения: 1 210
Аз още чакам моята (поръчана е до адрес в Англия).
Начисляват ли се ддс и данък така? Мен това ме спира:thinking:

# 684
  • София
  • Мнения: 1 611
Още при поръчката се начислиха едни 10 долара такса, които според мен представляват предварително платените данъци. Не съм гледала клипа на Боби и не знам тя наложило ли се е да плаща допълнителни данъци, но няколко човека с доставка до България ми писаха и никой не спомена митници. Та, може от агенцията да са станали по-отстъпчиви Simple Smile

# 685
  • HH
  • Мнения: 3 257
И Боби каза, че нейната не е минала през митница. На мен за доставка до Германия, също ми начислиха само тези 9,95$. Много ми е чудно, тези невиждани брокати, дали не са като тези от Худините палитри. На око точно така ми изглеждат.

# 686
  • София
  • Мнения: 1 210
Гледах доста клипове с тази палитра - почти никакъв фолаут, което си е постижение за брокат. Не знам, нюд палитри имам повече от достатъчно. Може да се пазя за следващата й - обеща повече цвят.

# 687
  • Мнения: X
И аз чакам моята. Изпратена е, чакам я на митница тези дни- да видим. Ще пиша за нея като дойде и ще кача снимки с нея в темата за гримиране. Напоследък движа с едно и също мини, което мъжът ми донесе от Гърция- на пръв поглед не е нищо особено, но доста ми допада как стои.

# 688
  • Мнения: 6 873
Това намаление на палитри в немската Сефора пак ме хвърля в размисъл за най-светлата от новите палитри на Худа...

# 689
  • Мнения: 2 223
Само аз ли не съм разбрала, че има Tarte в Бг? Само в ПАрадайз ли са и всички неща ли има, или само избрани ?

Общи условия

Активация на акаунт