МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 47 тема

  • 46 353
  • 769
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 31 169
Аз си купих сега коледната палитра къща на Too Faced, много е красива. Heart Eyes
Исках тази на Тарт, но матовите цветове не са пигментирани и се отказах.

# 736
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Аз си купих сега коледната палитра къща на Too Faced, много е красива. Heart Eyes
Исках тази на Тарт, но матовите цветове не са пигментирани и се отказах.
Денси, моля те, кажи цена и пусни някоя друга снимка. Не съм си купувала палитра от сто години. Двоумя се между тази и Huda Mercury Retrograde.

# 737
  • Мнения: 7 565
118 лв е. И аз я загледах, добре пигментирана е, но не ползвам брокати.

# 738
  • Мнения: 31 169
Аз си купих сега коледната палитра къща на Too Faced, много е красива. Heart Eyes
Исках тази на Тарт, но матовите цветове не са пигментирани и се отказах.
Денси, моля те, кажи цена и пусни някоя друга снимка. Не съм си купувала палитра от сто години. Двоумя се между тази и Huda Mercury Retrograde.
Аааа Маришка, няма абсолютно никакво двоумене в случая. Меркурий Худа е най-хубавата палитра, която съм виждала, пипала напоследък. Купи нея, ще се родиш с хубав и всекидневно интересен грим. Аз я ползвам само и единствено, откакто я купих. Правя чудеса с помощта и. Колежките се скъсват да ми правят комплименти, а те са гримово незаинтригувани. Гледам Худа какви гримове прави и повтарям или си измислям сама и се получава винаги чудно.
Къщата е с много добър пигмент, разкошна е с тези брокати и палитрата за лице,където има страхотен хайлайтър, но тя е глезотия, а другата си е гримьорска работа. 118 лв. е.
Аз не мислех да я купувам, но обичам гримове и глезотии женски и спонтанно я взех, като се отказах засега! от Тарт. Вероятно и нея ще прибера по-нататък.

# 739
  • София
  • Мнения: 5 563
Аз харесвам Наташа мини нюд ужасно много. Дали я има в нашата Сефора? (Или някъде онлайн? В cult beauty я няма...)

# 740
  • София
  • Мнения: 1 611
Миналата седмица я имаше в Сефора.

# 741
  • Мнения: 215
Момичета, а каква цената на Too Faced-  snow girl?

# 742
  • Мнения: X
Есмералда, ето я мини Голд, качвам, защото попита, отдавна ми се носеше нещо в тази тоналност.

Последна редакция: пн, 18 ное 2019, 20:51 от Анонимен

# 743
  • София
  • Мнения: 575
Много ми харесаха цветовете от коледната палитра на Тарт, някой купи ли я? Очаквам отзиви, досега не съм пробвала техните палитри.

# 744
  • Мнения: 7 565
Ния, много ти движи тази палитра. Добър избор Heart Eyes

Аз имам миналогодишната коледна палитра на Тарт с формата на ананас. Страхотна е!

# 745
  • Мнения: X
Благодаря!
Аз ще я взема вероятно, още се чудя. Определено ще изчакам до черен петък обаче, приключих с поръчките този месец

# 746
  • София
  • Мнения: 1 210
Армани бюти отдавна се предлага в Дъглас, но мисля, че е само в Сердика.
Нини нюд на Наташа Денона я има в Парадайс, аз ги следя, защото обожавам и трите си минита на бранда. Сега съм хвърлила око на една голяма палитра, мисля да си я подаря за РД.

# 747
  • Мнения: 248
Дали ще заредят и минитата за лице на Наташа?

# 748
  • Мнения: 2 223
Имаше едно мини, дали не бяха и 2 на Наташа. Аз така се развълнувах че има още 2 3 неща на Hourglass, семпли са, фондьотена, спирала, един строуб, руж и бронзър. Мисля, че ще разнообразят скоро нещата в Сефора.

# 749
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Моля да ми препоръчате продукт за премахване на грим от очите (моите са чувствителни). И двата продукта, които използвах дълги години и ми вършеха чудесна работа, ги спряха - първо дегримьора на Фитокод, после и мицеларния гел на Лореал. Търся продукт, който не дразни и не люти. И не е двуфазен. Blush

Общи условия

Активация на акаунт