Звездни компромати - юли

  • 267 619
  • 3 143
  •   2
Отговори
# 3 045
  • Мнения: 1 200
Разхубавил се е Брад, отдавна не е изглеждал така добре. Да не е намерил нова любов?? Cupid

На Тарантино жена му по нещо ми напомня Еми Уайнхаус.

# 3 046
  • София
  • Мнения: 6 062
На Тарантино жена му по нещо ми напомня Еми Уайнхаус.

А на мен на Мариса Томей.

# 3 047
  • София
  • Мнения: 2 241
На семейната снимка на Джизъса и Златка много харесах майка и на Златка. Не знам на колко години е, но изглежда в пъти по-добре от щерка си.

На 50 е Simple Smile
Хм... 🤔
Майката на Златка на 17 ли я е родила?

# 3 048
  • Мнения: 2 411
Край на догадките с Гага и Брадли- хванали са я с ново гадже Simple Smile Феновете й в туитър били разочаровани:)

http://www.msn.com/en-xl/northamerica/northamerica-life-arts/lad … J6T&ocid=iehp

# 3 049
  • Мнения: 8 783
Жасмина
Странен избор за бански
 
Скрит текст:

# 3 050
  • софия
  • Мнения: 2 463
Jay-Z
Скрит текст:
Nicholas Hoult & Girlfriend Bryana Holly
Скрит текст:
Cameron Diaz & Benji Madden
Скрит текст:
Keanu Reeves  снима филм
Скрит текст:
Ashley Graham&Amy Schumer
Скрит текст:
Molly Sims
Скрит текст:
Emily Ratajkowski
Скрит текст:
Natalie Portman & Husband Benjamin
Скрит текст:
Hugh Jackman
Скрит текст:
Penn Badgley
Скрит текст:
Demi Lovato....
Скрит текст:

# 3 051
  • Мнения: 39 687
Браво на Жаси. След три деца да изглежда така. А при Къци беше пухкавелка.

# 3 052
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Бившата жена на Чичо Дядко е родила момченце - Матео. Тя ми изглежда много свястна, дано е щастлива с новия мъж до себе си.

# 3 053
  • Sofia
  • Мнения: 26 672
А той,дедкото,има ли деца?

# 3 054
  • на пистата
  • Мнения: 5 885
А той,дедкото,има ли деца?
Няма.Стиска си семето 😁

# 3 055
  • Мнения: 4 120
Инстаграм сега постоянно ми предлага Преслава. http://prikachi.com/images/60/9621060Y.jpg
Защо тази хубава жена си го е причинила, изглеждала е много добре, аз я помня в този период и този стайлинг, толкова ефектна

# 3 056
  • Мнения: 22 867
Нали повечето това коментирахме, че просто си е изгубила индивидуалността, не е грозна с новия нос, но не е тя.

# 3 057
  • Мнения: X
Новият нос на Преслава на мен лично не ми харесва като форма, не изглежда като естествен нос. В Холивуд си ги коригират, но хич не личи, че не са естествени носове. Rolling Eyes

Скрит текст:

# 3 058
  • Мнения: 787
Преди се снимаше в десен профил само,инак формата на носа и личала много,сега пък изобщо не я съветвам да се снима в профил.Попаднах на нкв клип към новата и песен-по време на заснемане(забравих термина),та,там в профил беше досущ като М.Джексън-ужасен ужасон.

# 3 059
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 245
Лео на Гери Малкоданска днес станал на 1 годинка. Кога мина.... Да им е здрав и да ги радва!

Общи условия

Активация на акаунт