Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 923
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 2 404
С престиж голяма драма Rage, и аз ги бях "награбила" и на телефона им звънях и мейл им написах. Все още имам искрица надежда за раница на Ливърпул Laughing да зарадвам ММ - голям фен им е.
Чудя се дали чопърите ще дойдат утре)) Вече нямам търпение...
в моя смс пишеше "следващата седмица" - утре е сряда, та до петък ще чакаме

# 1 051
  • Мнения: 6 037
Всички ли си получихте Jacobs 3in1 от играта в Instagram и коя фирма го носи.?
На мен го доставиха днес с Еконт. В София съм. Въобще не ги очаквах, а и не ме предупредиха по никакъв начин за доставката днес. Аз като видях неизвестен номер и реших, че са от радио Енерджи, понеже вчера се регистрирах в играта им за Бали. Грабнах телефона и хукнах настрани да не ме слушат колегите, пък то - Еконт. Grinning

# 1 052
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 753
Обновеният списък на Престиж е наличен, но пак ме няма със 7 кб..
От тук насетне ще се включвам в техни игри с фалшиви бележки и толкоз.
Някой ако има нужда от фафли споко и хипер, да заповяда да ги изяде.

# 1 053
  • София
  • Мнения: 3 011
Аз съм с 4 бележки, ММ с 6 и ни няма. Признавам си не бях видяла, че може по 3 награди на човек. Вече в такива игри няма да участвам. Съжалявам, но ми прави лошо впечатление, един човек да е с 3 еднакви раници, а други да са без нито една. Това беше единствената награда, която много искаше ММ. Даже накара майка му да играе и тя с 2 бележки. Но както и аз, и други сме казвали, но не спазих в тази игра, правилата се четат преди да решиш да играеш.

# 1 054
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 236
Сега погледнах новите списъци с печеливши на Хипер и пак има едни и същи имена, дори и първите цифри на телефона са едни и същи. Не знам грешката в моя "телевизор" ли е?

# 1 055
  • Мнения: 2 863
Нямам думи за играта на Престиж бях с 8 бележки и нищо нов списък служиха пак едни същи

# 1 056
  • София
  • Мнения: 3 011
Утре ще гледам подробно списъка, но май са с по 3 награди. В правилата пише, че до три награди на човек може, ако има хора с повече, утре пак ще звъня.

# 1 057
  • Мнения: 3 825
Тия хора в ред ли са😀 В новия списък ме няма, а аз вече се обадих да си потвърдя адреса😁

# 1 058
  • sofia
  • Мнения: 1 944
Играта е с покупка, просто си търсете правата.
То пък как не се научиха като ще правят нещо, да е като хората!
И после клиенти искат, не съм участвала в играта, но мина времето, дето се учеха!

# 1 059
  • при късмета
  • Мнения: 24 006
Тия хора в ред ли са😀 В новия списък ме няма, а аз вече се обадих да си потвърдя адреса😁
Пази си СМСа, щом са те уведомили, че печелиш трябва да ти дадат наградата

# 1 060
  • Мнения: 789
И за мен няма раница от Престиж. С 5 бележки бях. И в Милка ме няма. Ще си остана само с излишните кг. от десертите Disappointed

# 1 061
  • Мнения: 1 775
Може да ги е напекло слънцето и да са объркали хората. Joy

# 1 062
  • София
  • Мнения: 3 011
Тотално са оплескали нещата. почнали са да мажат и се е получило манджа с грозде. За първи път играх в игра на Престиж, май ще е и за последен. Дори и да играя пак в тяхна игра само тогава ще купя техни продукти. Иначе вече техните продукти са забранени вкъщи.

# 1 063
  • Мнения: 36 486
Имате списъка по-напред в темата, пазите си бележките - имате всичко необходимо за обоснована жалба до КЗП. От там ще кажат на Престиж да ви дадат наградите.

# 1 064
  • sofia
  • Мнения: 1 944
Точно така! Защото ако всички пишем и казваме и търсим правата си, другия път ще се внимава как се прави игра!

Общи условия

Активация на акаунт