Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 963
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 36 489
Моята купа няма трески, обаче реших да е за бонбони (примерно лукчета) - струва ми се, че не е хубаво да се мокри Simple Smile

# 1 111
  • Мнения: 302
Здравейте, относно дом. панел- спомням си, че някъде в началото на годината се писа че точките за препоръчване ще се начисляват в края на годината!
А за ваучерите- наистина много ги бавят,  аз от много години попълвам!

# 1 112
  • Мнения: 6 222
Аз пък купа не спечелих,така че няма да я мисля за какво да я ползвам 😁.Морени имаше в нашия К,ама като никой не ги яде какво да ги правя.Иначе са им хубави наградите.Аз чакам само дъска и солниците и от форумната игра Троксигел.Нещо не ми върви с Милката и Престиж,с Барни също на камък ударих,а така исках играта ...Чакам я в олх,но още никой не я е пуснал.

# 1 113
  • София
  • Мнения: 9 850
И моята купа от Симпли няма да я ползвам за салата, но бъркалките ги ползвам Simple Smile Купата - за плодове, бонбони, ключове и дребни нещица.
А дъската дали става за нещо? Simple Smile

# 1 114
  • Мнения: 2 579
Тифани, от кой Май Маркет взе морени? На нашия в Аспарухово не видях да има.

# 1 115
  • Мнения: 36 489
Игра с малко награди, но много готина плажна кърпа: https://scifi.bg/statii/igraj-i-specheli-s-tsar-lav/?fbclid=IwAR … 8XkrHuRIxpJzsM6Uw

# 1 116
  • Мнения: 1 775
Офф, тези от ask gfk много ме дразнят. Не стига, че рядко ми пращат анкети и все ми дават по малко точки. Преди малко пак попълвах 10-15мин. сигурно и максималния брой точки бяха 8, начислиха ми 6. Сега ще им пиша мейл. Правят се на интересни.
След това попълвах анкета от Толк-а 3-4 мин и хоп 50т. Любимци са ми. Heart Eyes
Само да събера точки от gfk и ще ги разкарам. Imp

# 1 117
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Тифани, от кой Май Маркет взе морени? На нашия в Аспарухово не видях да има.
На пазарчето в Младост под площадките. Само такива Морени имаше и с кутиите. Изненадах се, играта е от 1.08.

# 1 118
  • Мнения: 574
Току що ми се обадиха от Кока Кола, за да сверят адресите. Бързо ли доставиха наградите Ви? И с кой куриер? Благодаря!

# 1 119
  • Мнения: 3 413
Имам бяла капачка спаркс, разменям кода за Тестито.

# 1 120
# 1 121
  • София
  • Мнения: 9 850
Току що ми се обадиха от Кока Кола, за да сверят адресите. Бързо ли доставиха наградите Ви? И с кой куриер? Благодаря!
InTime донесоха купата при мен, да, доста бързо. Не се обадиха предварително, а буквално 5 минути преди да звъннат на звънеца.

# 1 122
  • Мнения: 3 538
Малко да разнообразя темата. Имам следния казус с домакинския панел.
Заявен ваучер на 1 април, който така и не дойде. Сега ми казват, че не са получили заявката въпреки че беше в същия плик, в който и дневника. А дневникът е получен. До тук добре. Заявявам на ново по електронна поща и пак чакам. На някой друг случвало ли му се е баш заявката за награда да се загуби?
Препоръчала съм поне 5 домакинства. Знам изискването да попълват поне 3 месеца , за да ми начислят точките, но това доказауемо ли е по някакъв начин? Няма никакви точки начислени за препоръка, а реално и няма как да докажа, че тези хора са попълвали съответното време.
И последно дали ако сега просто спра да им пращам дневниците ще си получа заявените ваучери (защото с последния дневник вече ще имам достатъчно за още един да заявя).
 Съжалявам, че е толкова дълго, но знам, че има доста хора, които попълвате.
И на мен ми бяха затрили заявката един път и ме караха да попълвам нова. Пуснете си нова като пращате дневника.

# 1 123
  • Мнения: X
Току - що регистрирах 7 кода в MySparx, нищо не даде. Според мен броя на наградите е подвеждащ, за да играят повече хора. Едва ли играят хиляди, че да обират наградите.
И Фейсбук пак изчезна някъде...

# 1 124
  • Мнения: 890
На мен днес се падна грива от кенче на КК.
Има ли къде да видя магазините, от които мога да си я взема? Спред вас дали има все още останали някъде?

Общи условия

Активация на акаунт