Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 969
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 455
  • Мнения: 1 808
Сдобих се с торба от Верея, голяма е, плътна, с дълги дръжки. Голямо броене падна в магазина. Освен това ходихме на кино с детето на Цар Лъв в Синема сити, дадоха ни 2 скреч карти без подсещане - едната беше непечеливша, но другата беше "купи 1 билет за imax и получи втори безплатно".

# 1 456
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 705
Poems, чантата/ торбата е хубава! Надъха ме да събирам капачки и изрезки от кутии! Дано успея, въпреки че имам още 20+ да събера Sad

# 1 457
  • Пловдив
  • Мнения: 261
И аз се прецаках по аналогичен начин, регистрирайки код в симпли Simple Smile Наистина можеха да не го приемат поне. Нищо, здраве да е.
 За сметка на това регистрирах в спаркс код от една разпльокана до неузнаваемост капачка и ми даде ваучер от 5 лв. Вече имам общо 20 лв. Моля някой запознат да даде малко инфо - ваучерите могат ли да се използват при покупка на неща в промоция, или има някакво условие като например ненамалени стоки ?

# 1 458
  • Мнения: X
Ето тук са официалните правила на играта с ваучерите в Спаркса, но не съм пазарувала и не мога да дам мнение:
https://www.coca-cola.bg/oficialni-pravila-na-igri-i-promocii/of … a-orange-i-sprite

Една съфорумка май се похвали, че е купила спортен екип с намаление.

# 1 459
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Poems, чантата/ торбата е хубава! Надъха ме да събирам капачки и изрезки от кутии! Дано успея, въпреки че имам още 20+ да събера Sad

Имам мисля 13 точки.Ако искаш мога да ти ги дам.

# 1 460
  • Мнения: 2 136
Имах 24 точки от Верея, и мислех да събирам за купа, че се заринах с чаши от Банкя и Роса. Детето в петък ги видяло, и взело чаша. Симпатична е.

# 1 461
  • Мнения: 2 579
Каква е била играта на Henkel?
https://www.persil.bg/bg/   беше с покупка в определени вериги и пералните бяха по една за верига. За съжаление отново бях карък!

# 1 462
  • Мнения: 14 081
Как можахте да публикувате, че днес са изтеглени само двама с дъска?! Шъ умрЪ от мъка. Joy Joy Joy

# 1 463
  • София
  • Мнения: 13 151
Как можахте да публикувате, че днес са изтеглени само двама с дъска?! Шъ умрЪ от мъка. Joy Joy Joy

Ако това ще те успокои, не са само двама, а 33-ма.  Laughing  На снимката се виждат само горните двама.  Wink

Интересно, че и аз не виждам победителите с големите награди.  newsm78 На какво ли се дължи? Не съм участвала.

# 1 464
  • София
  • Мнения: 1 522
И аз се прецаках по аналогичен начин, регистрирайки код в симпли Simple Smile Наистина можеха да не го приемат поне. Нищо, здраве да е.
 За сметка на това регистрирах в спаркс код от една разпльокана до неузнаваемост капачка и ми даде ваучер от 5 лв. Вече имам общо 20 лв. Моля някой запознат да даде малко инфо - ваучерите могат ли да се използват при покупка на неща в промоция, или има някакво условие като например ненамалени стоки ?

Можете спокойно да ги използвате за покупка на намалени стоки Simple Smile

# 1 465
  • Пловдив
  • Мнения: 261
И аз се прецаках по аналогичен начин, регистрирайки код в симпли Simple Smile Наистина можеха да не го приемат поне. Нищо, здраве да е.
 За сметка на това регистрирах в спаркс код от една разпльокана до неузнаваемост капачка и ми даде ваучер от 5 лв. Вече имам общо 20 лв. Моля някой запознат да даде малко инфо - ваучерите могат ли да се използват при покупка на неща в промоция, или има някакво условие като например ненамалени стоки ?

Можете спокойно да ги използвате за покупка на намалени стоки Simple Smile

Благодаря Simple Smile

# 1 466
  • София
  • Мнения: 1 914
Регистрирах три кода в симплито и какъвто съм карък, вероятно на 21-ви е последното теглене, а не последният ден за регистрация. Кодовете ми прие, ама на "закупи билет" ме изхвърля от приложението. .

И аз с това се борих преди малко!
Имах два кода,които се каня от няколко дни да регистрирам,но чак днес това стана....Камък!
 Нищо!Здраве да е!


Еххх, много ме е яд. Ако бях прочела темата навреме... Вчера се мъчих, мъчих.
Изгоряха ми 14 кода. Събирах ги да видя за кое да ги регистрирам и накрая Sad(

# 1 467
  • Мнения: 6 222
При нас няма игра на Капи,но в местния има на Куинс.При покупка на 2 сока от 1л. получаваш задължително чаша.Големи са по 330 мл. и от хубаво дебело стъкло,ще се пробвам за цял комплект.Имаше и още някаква игра за рисунка и желирани неща,с доста хубави награди.



# 1 468
  • Сф
  • Мнения: 10 666
Лео продължават да носят чопърите в Сф.Взех и втория- не ми искаха дори и л.к., камо ли избелялата вече бележка.

# 1 469
  • София
  • Мнения: 353
С чадър от Милка съм GrinningGrinningGrinning

Общи условия

Активация на акаунт