Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 935
  • 1 824
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 95
Здравейте и честита сладурска тема на всички Heartpulse много слънчеви и морски приключения с положително емоции да ви донесе, освен наградките Ribbon
Искам да ви попитам Симплито по кое време теглят наградите ? Balloon
И в 2 през нощта съм виждала, че има изтеглени нови печеливши.

# 241
  • Мнения: 110
Тази нощ в един часа имаше публикувани печеливши.

# 242
  • София
  • Мнения: 13 150
Аз дори сайта им не отворих с играта, дава ми грешка. Затова питах тук🤔
Пробвай от тук
https://www.rois.bg/igra-summer2019

Ха-ха! Като се отвори линка излиза надпис за 200000 кърпи, а наградите са само 400 и само 50 от тях са кърпи! Май няма начин да се възползваме от този факт, нали?

Вчера случайно се озовах във Фантастико. Случайно видях въпросните семки на промоция, сетих се, че сте коментирали играта и въпреки че не съм чоплила такова нещо от години, купих няколко пакетчета. Разбира се, няма талончета в пакетите. И как да има? 400 награди са нищожно малко. Та те само на ден произвеждат в пъти по-голямо количество пакетчета! И като добавим, че част от наградите ще се появят след края на играта, а и много хора ще изхвърлят талончето, защото не се интересуват от такива неща, едва ли ще раздадат и половината награди. На всичкото отгоре, не ми харесаха семките. Случила съм на изгоряла партида, а и самата семка има вкус на старо. Sad Иначе от пусто любопитство отворих всички пакетчета.  hahaha hahaha hahaha

Получих си тениската от Орео!   Party Чакам само чопърите.  Laughing

# 243
  • Мнения: 2 613
Леле, на Кока Кола купата е супер, още днес ще се включа в играта. Голяма е и приборите са големи.

# 244
  • Мнения: 1 775
... И като добавим, че част от наградите ще се появят след края на играта, а и много хора ще изхвърлят талончето, защото не се интересуват от такива неща, едва ли ще раздадат и половината награди.

И според мен правят такива трикове с наградите. След края на играта ще се появят печеливши картончета, на които няма как да им вземеш наградата. Абсолютно съм сигурна, че и с кутиите и ваучерите на Чудо е същото.
Повече Чудо няма да купя и като видя такива игри с 15000 награди изобщо няма и да се занимавам. Търсят си балъци да си увеличат продажбите.

# 245
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Получих си колонката от Кит Кат спечелена 7.06.

# 246
  • София
  • Мнения: 13 150
Сега се загледах отново в надписа на семките Роис. Пише 200000 КърпА, а не кърпи. Предполагам, че са използвали картинката от игра за някоя друга страна, която използва кирилица. И пак се стига до това, което и друг път сме забелязали - нашите награди са в пъти по-зле от другаде.  Wink

# 247
  • София
  • Мнения: 5 617
Нетипично за мен, днес ми се допи кола и си взех 500мл, от новите. Пише да се регистрира кода на МайСпаркс, наградите са с ваучери за пари с натрупване. Изхвърлих бутилката, но май бяха от 5, 10 и 15лв.

# 248
  • Мнения: 392
Днес интайм, ми донесли солничките, страхотни са уж 2 месеца а за 2 седмици дойдоха

ехе много са хубави, аз яакам купата първо тогава солниците...и двете ли са с мелнички или само едната, искам солницата да я използвам за морска сол, ако има мелничка.

едното е мелничка, другото е солничка. много са хубави да

# 249
  • Мнения: 14 788
Получих и аз тениската от Орео. Умалени са наистина,добре,че взех по-голяма. За спане ще ми е май. 😃

# 250
# 251
  • Мнения: 2 579
Да попитам някой от Варна получил ли е солнички и купа от Симпли и кой куриер ги носи? Да знам дали да ги чакам вече  😀

# 252
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Нищо не съм получила,. от Варна съм, купата е на 2 юни спечелина

# 253
  • Мнения: 6 222
Пристигна днес.Ухае страхотно,изпробвах го веднага 😁

# 254
  • Мнения: 1 329
Според вас купата на кока кола за какво може да се ползва?

Общи условия

Активация на акаунт