Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 968
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 6
Привет на всички! Има нова игра на NN Bulgaria: https://apps.novini.bg/nn/ Наградите изглеждат хубави - колело, слушалки или раница.

# 511
  • Мнения: 9 483
Tired и мен няма в Милка Crossing Arms

# 512
  • Мнения: X
Привет на всички! Има нова игра на NN Bulgaria: https://apps.novini.bg/nn/ Наградите изглеждат хубави - колело, слушалки или раница.

Всеки регистриран получава и безплатна финансова консултация. Grinning

# 513
  • Мнения: 22
И моят тестер от Хип пристигна, заедно с един плакат и код за попълване на онлайн анкета за участие за награда кутия за храна Simple Smile

# 514
  • София
  • Мнения: 3 167
Скрит текст:
Пристигна ми кошницата от играта на Захира. Прекрасна е! Много благодаря на организаторите и БгМама!

# 515
  • Мнения: 6 222
И мен ме няма в Милка.И с купата на кола ударих на дърво,три поредни дни не ме теглят.Някой помни ли тази награда от Милка?Как и кога са я давали?Благодаря.

# 516
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Тези кравички, ако не се лъжа ги даваха като награди 2 пъти. И беше отдавна, поне 5 години, ако не и повече

# 517
  • София
  • Мнения: 826
И мен ме няма в Милка.И с купата на кола ударих на дърво,три поредни дни не ме теглят.Някой помни ли тази награда от Милка?Как и кога са я давали?Благодаря.



С кодове на опаковките бяха.
Едната награда беше крава-възглавничка,а другата-магнитна дъска.
А следващия път,когато ги даваха беше с термосите,но може и да бъркам...

# 518
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
Подробно четох правилата на Милка,регистрациите за чадър и за кемпер не се прехвърят и не се натрупват.Тоест всяка седмица трябва да се яде сладко и да се купува.Аз ще се въздържам от въглехидрати..

# 519
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Значи аз трябва пак да ги прочета. Останах с убеждението, че отпадат само за чадъри, а за кемпер не. Аз имам регистрирани 2 бележки и мислех третата да регистрирам по-нататък

# 520
  • Мнения: 629
Някой успя ли да се свърже с Палет/Шварцкопф за играта с боите? В “Лили” в Плевен също няма скреч карти, а промоцията е до края на месеца... Има ли смисъл да се разправям, че осем дни след началото на играта картите са свършили и няма тениски?
Иначе взех една боя за майка ни, защото така или иначе й трябваше боя, имам и касова бележка, но не знам дали това ще се вземе под внимание...?

# 521
  • Мнения: 36 489
И аз не печеля в Милка. Днес ми дадоха всички награди, които чаках, освен чопъра на Калиакра.
Честно казано се питам, дали не чакат да изтече някой давностен срок, за да не можем да подадем жалби до КЗП...

# 522
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
И аз не печеля в Милка. Днес ми дадоха всички награди, които чаках, освен чопъра на Калиакра.
Честно казано се питам, дали не чакат да изтече някой давностен срок, за да не можем да подадем жалби до КЗП...
Няма такъв срок, по правилата. Уведомен си, че печелиш и до 5 години имаш право да си търсиш наградата по гражданския кодекс, като всички останали задължения. Трудно ще размотават печелившите толкова време, въпреки промяната на правилата им. А като изтече срока посочен от самите тях и не са я доставили, няма нужда да чакаш и ден повече, може още на първия ден след изтичането да подадеш жалба. Само трябва да имаш текста какво е пишело за срока на доставка

# 523
  • Мнения: 3 538
Някой участва ли в Български национален панел? Доколкото разбирам се занимават с анкети, но досега не бях ги чувала.

# 524
  • София
  • Мнения: 3 011
Излязоха печелившите в Спаркса, мен и там ме няма, е не ... Мрън, мрън ...

Общи условия

Активация на акаунт