Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 910
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 495
Ролетка е.

# 316
  • София
  • Мнения: 13 149
На мен ми прилича на ролетка.
Да, май прилича.  Laughing

Благодаря, че задоволихте любопитството ми.

Как мислите, дали е късно да се отговори на писмо от края на май? Laughing Тогава и мъжът ми имаше покана да напише ревю, но реших, че пращат една и съща награда и само аз написах. Ще се зарадва на ролетка.  Grinning

# 317
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
здравейте, преди в темите е коментирано попълването на анкети в различни панели и затова реших да питам дали някой е запознат с тази платформа https://www.opinionhero.com/bg-bg/? Тези дни се разрових из нета за различни сайтове за тестване (безплатни мостри) на продукти не само в България и попаднах на този сайт. За Англия има тоста сайтове, които ти предлагат да ти изпратят безплатни продукти. Някой от вас пробвал ли е нещо подобно? Благодаря! Simple Smile

# 318
  • Мнения: 1 775
Бях се регистрирала в trybe такъв сайт за тестване на продукти, но нищо не получих, то и сайта им не работеше много добре, после май го обновяваха. Този и той не ми изглежда много надежден.
Нито има информация за какво може да участваш, нито контакти. Само мнения на "доволни" потребители.

# 319
  • Мнения: 1 329
Днес купих на olympus мляко за играта, ОБАЧЕ започвам да регистрирам и какво да видя... няма моя град, от който е купено млякото? Не виждам и номер, за да се свържа с тях?
Някой др. с такъв проблем?

# 320
  • Мнения: 7 279
Таня67 , ролетка 3 м. е подаръка от АЕГ-хубава е  ,  и ММ я хареса.Пробвай да отговориш на майското им писмо, според мен нищо не губиш.Според мен са коректни и точни и може и друг подарък да пратят.

# 321
  • София
  • Мнения: 13 149
Таня67 , ролетка 3 м. е подаръка от АЕГ-хубава е  ,  и ММ я хареса.Пробвай да отговориш на майското им писмо, според мен нищо не губиш.Според мен са коректни и точни и може и друг подарък да пратят.
Te пък все едно са ми разчели мислите. Току-що видях, че са изпратили напомнящо писмо само преди седмица.  Laughing 

# 322
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Днес купих на olympus мляко за играта, ОБАЧЕ започвам да регистрирам и какво да видя... няма моя град, от който е купено млякото? Не виждам и номер, за да се свържа с тях?
Някой др. с такъв проблем?
Аз , с тях се свързах по фейса.Пиши им там .

# 323
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
На каква стойност трябваше да са млекцата?

# 324
  • Мнения: 1 970
Няма изискване за парична стойност, а за брой закупени млека. От 1 до 4 бр. се играе за малките награди, а с 5 бр. за почивка в Гърция.

# 325
  • Мнения: 2 957
И са скъпички...

# 326
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Да, мерси, че забравих, а бях в Кауфланд, не са евтини хич даже за такъв грамаж...

# 327
  • Мнения: 859
Днес купих на olympus мляко за играта, ОБАЧЕ започвам да регистрирам и какво да видя... няма моя град, от който е купено млякото?
Сега погледнах,че имам да регистрирам бележка и градовете които видях са само областите -28. Моя също го няма и ще сложа отметка на областния. Много пъти ми се е случвало така и в анкетите по имейла.

# 328
  • Мнения: 2 615
И аз получих солничките и дъската от Кока Кола.Харесват ми много Simple Smile

Последна редакция: пт, 05 юли 2019, 00:10 от krassi14

# 329
  • Мнения: 1 775
Допи ми се кола, исках да си взема с код на simply, но имаше само с червени капачки, но при покупка на две може да се трие скреч карта и да се спечели кутия. Е, спечелих си кутия. Smile Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт