Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 873
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 780
  • София
  • Мнения: 14 674
Много ми харесва чантата на Стела Артоа! Ще трябва да купувам бира в бутилки за ММ Sad досега айляк го давах с кенчета - не мия чаши, ама заради една чанта и чаши ще търкам Simple Smile
Някъде има ли обявена бройка на чантите? Четох правилата но не видях

Поправка: чантите по магазините са 2095, дано ме огрее! снощи явно съм спала о не съм видяла.

И кенчетата участват. За тенис ракетата се метнах, ама точно когато ще ги теглят и раздават няма да ме има. Освен да я регистрирам на колежка, но те са скъпи и данък ще има. Жалко, добре щеше да ни дойде.

# 781
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Благодаря! Сега пак отворих правилата, и о, чудо! И кенчетата участват! Явно все още спя!
Благодаря!!!

# 782
  • Мнения: 716
https://www.facebook.com/420945801335416/posts/2239695192793792/

Игра на Fa във Фейсбук. Аз избягвам такива, но за някого може да е полезно.

# 783
  • Мнения: 2 610
Вчера играх за бамбуковата дъска и преди малко влизам в награди и пише спечелена на 12.07. Нямам нито имейл, нито известие още.

# 784
  • Мнения: 6 529
Благодаря! Сега пак отворих правилата, и о, чудо! И кенчетата участват! Явно все още спя!
Благодаря!!!

Може ли линк към играта?  bouquet

# 785
# 786
  • Мнения: 615
Малко разсъждения относно Dnevno  - 3 лв ме делят от "заветните" 100 лв , до вчера чакаха да се натрупа джакпот ,защото нямало достатъчно участници с над 101 лв , сега са над 5000 , / те вече чакат джакпот /,защото наградата е над 100 лв не над 200- 300 и т.н. ,значи не участват всеки ден/ няма интерес/ , нови 300 са се включили , дневно посещение на сайта минус 5000 , ееее време е за нови промени в условията и нова тактика ..... поправете ме или дайте идеи , ако греша .

# 787
  • Мнения: 6 529
Малко разсъждения относно Dnevno  - 3 лв ме делят от "заветните" 100 лв , до вчера чакаха да се натрупа джакпот ,защото нямало достатъчно участници с над 101 лв , сега са над 5000 , / те вече чакат джакпот /,защото наградата е над 100 лв не над 200- 300 и т.н. ,значи не участват всеки ден/ няма интерес/ , нови 300 са се включили , дневно посещение на сайта минус 5000 , ееее време е за нови промени в условията и нова тактика ..... поправете ме или дайте идеи , ако греша .

Сега чакат джакпота да стане 1000 лв

# 788
  • Мнения: 4 841
Вчера играх за бамбуковата дъска и преди малко влизам в награди и пише спечелена на 12.07. Нямам нито имейл, нито известие още.

Ще дойдат по късно. При мен сутринта като отворих приложението и видях, че съм спечелила. По късно през деня получих известие и мейл.

# 789
  • Мнения: 6 529

Благодаря

Пак само някои градове участват

# 790
  • Мнения: 8
Здравейте! Някой интересува ли се от слушалките на Туборг, имам

# 791
  • Мнения: 1 775
Аз да питам за наградите от Симпли.
И на вас ли в имейла на адрес ви излиза само улица без град?
Кой куриер ги носи и тези, които си ги получихте след колко време след спечелването ви ги доставиха?
Аз съм с дъска и купа с прибори вече. Солниците не ми харесват. Ще пробвам за последно дъска от профила на мъжа ми.

# 792
  • Мнения: 6 218
Да само улицата се вижда,даже се чудех града дали съм попълнила в началото.На мен ми звъннаха в понеделник, спечелих солница и дъска и казаха до месец да чакам куриер,който ще се обади от предния ден.Тук разбрах, че капачките не ги искат,за първи път играя в тяхна игра.

# 793
  • Мнения: 2 135
За дъска участват по-малко участници, отколкото са наградите за деня. Днес например само 20 печелят дъска.

# 794
  • Мнения: 6 218
А по колко са наградите на ден ?Някой дни гледам 32 за купа,друг ден 29,трети 30.Другите не ги следя,че ги имам,но купата ме води 7 на нула и се чудя дали си заслужава.

Общи условия

Активация на акаунт