Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 882
  • 1 824
  •   2
Отговори
# 885
  • Мнения: 1 932
А за стикерите на Фанта-не забравяйте,че трябва да са в категория "Миг",а не "Стори".А някой питаше за предизвикателствата-Когато бъдат одобрени,чак тогава може да се отговаря.Ето един пример,в който предизвикателството още  не е одобрено от Модератор и чак когато го одобрят,ще може да се отговаря.



Само се пише отговор или още нещо трябва да се направи? Например да се кликне върху някоя иконка?

# 886
  • Сливен
  • Мнения: 4 230
А за стикерите на Фанта-не забравяйте,че трябва да са в категория "Миг",а не "Стори".А някой питаше за предизвикателствата-Когато бъдат одобрени,чак тогава може да се отговаря.Ето един пример,в който предизвикателството още  не е одобрено от Модератор и чак когато го одобрят,ще може да се отговаря.



Само се пише отговор или още нещо трябва да се направи? Например да се кликне върху някоя иконка?

Има празно поле,отговаряш както ти си решиш.
Скрит текст:
                 

# 887
  • Мнения: 2 579
вчера ми изписа че съм надвишила седмичния лимит в my sparx . Добре вчера беше неделя и уж от днес е нова седмица но пак не дава да регистрирам ..
За седмица при тях се смят седем последователни дни и т последния въведен код назад. Това ми бяха писали на един мой въпрос по такъв казус.

# 888
  • Мнения: 14 786
С чадър съм от Милкаа! Една бележка регистрирах в събота и сега получих мейл. Дано дойде преди морето чадърчето,ама едва ли. 😂⛱🏖

# 889
  • Мнения: 642
и аз с чадър милка Simple Smile

# 890
  • Мнения: 1 932
сикрет
Благодаря!

# 891
  • София
  • Мнения: 3 010
Втора седмица без чадър от милка. До тук бях с тях.

# 892
  • Мнения: 6 219
И аз съм без чадър и тази седмица 🙄

# 893
  • Русе
  • Мнения: 2 605
И аз в групата без чадъри..то пък не е и много слънчево тук Simple Smile

# 894
  • Мнения: 574
И аз съм без чадърче! А така ми се искаше... Sad

# 895
  • София
  • Мнения: 13 148
Айде и аз с въпрос за спаркса!  Laughing  Досега не бях въвеждала думички. Пиша на лаптоп и няма как да сканирам. Все пак наскоро инсталирах приложението на телефон и въведох една. На момента не поисках да правя стори с нея, защото хич не ми е удобно от телефона. В профила ми, където ги има всички думи, бройката се увеличи и видях новодобавената. Обаче при пускане на стори не се вижда. Дори забелязах, че може би са по-малко на брой от тези в профила (не съм ги броила). Има ли някакъв трик? И наличните думи са ми достатъчни, но все пак ...

И другото, което ме човърка.  Laughing Някои сторита са с черни надписи, а на други са малко по-едри. Например Иво (в момента е на 3-4 ред от новите сторита) е сложил две снимки с надпис "Хармония". На едната надписът е по-малък от на другата.  Как става това? Единствено за емоджитата, които могат да се добавят видях, че има увеличаване/намаляване на размера.  newsm78

# 896
  • Мнения: 2 005
Дано поне чадърите на Милка са по-стабилни от тези на Ная от предходни години, че онези от един по-силен вятър ставаха за боклука.

# 897
  • Мнения: 787
И аз съм без чадър от Милка, миналата и тази седмица общо станаха 6 бележките. То май не си струва да продължавам!

# 898
  • Мнения: 2 682
За да не бъдем черногледи, ще ви кажа, че аз съм с +2 кг от Милка. 😂И това не е малко и като се замисля чадър няма да ми трябва. 🤐

# 899
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Хахаха, това с кг ме разсмя:)!
Аз след десетките кутии мерси пролетта които купувах, накрая една приятелка ме попита да не би да съм станала търговски представител на сторк. Поне не ги ядох, а черпех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт