Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 900
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 36 484
Аз си писах работния адрес - предполагам, че съседите ще са наоколо, но в момента ги няма, да ги питам. Ще сложа една бележка на вратата да оставят при тях и ако стане - стане...

# 1 261
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 815
Въпросната потребителка, няма да каже не защото никой не й е помогнал.А защото всички ще се включим и няма да остане за нея "парата".Явно обича да има по мноооого.

Интересен пост след като не ти казах часовете,сега аз ли трябва да питам от злоба,от яд или от какво коментираш?

# 1 262
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Сега пак погледнах и в първи пост забраната за призиви за гласуване си стои, грешката е моя. Даже е с червени букви

# 1 263
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Ясно, не само , че е в нарушение, но и пръст размахва Grinning

# 1 264
  • София
  • Мнения: 452
Въпросната потребителка, няма да каже не защото никой не й е помогнал.А защото всички ще се включим и няма да остане за нея "парата".Явно обича да има по мноооого.

Интересен пост след като не ти казах часовете,сега аз ли трябва да питам от злоба,от яд или от какво коментираш?

Мислех като един умен и разумен човек да НЕ ТИ отговарям.Но!!! аз знаех че няма да кажеш,дори и на лично.Направих го за да проверя на 100%, преди да напиша поста си.

# 1 265
  • София
  • Мнения: 1 522
Мисля, че е най-добре да оставим потребителката да си плува в злобата и да не си разваляме хубават тема Simple Smile В тази тема винаги е било против правилата да се просят гласове Simple Smile В крайна сметка най-вероятно и часове вв играта няма или тя изобщо не ги знае, но много й се иска да се подрънка с нас, за да ни се скара, че не сме й дали гласове Simple Smile Има хора, които ако от сутринта не спретнат скандалче, не им е хубав деня Simple Smile

# 1 266
  • Благоевград
  • Мнения: 512
Игра от Сушард и Метро, срокът и наградите са малко, но пуфа е готин. - https://www.metro.bg/metro-offers/suchard?icid=bg|

# 1 267
  • Мнения: 14 786
Някой май не си е пил хапчетата. 😂🙈

Намерих още Морени с кодове,вече имам 5. Обачее никой не ги яде вкъщи. Ще ги правя на сладкиш май нещо,като онзи с Боровец,дали ще стане? И само посмейте да не ми отговорите! 😈😂😂😂

# 1 268
  • Мнения: 2 404
И как да отговори човек, ако не знае отговора? Аз например нямам деца и не знам на кой сайт има игра на Памперс. Не пуша и не обичам алкохол - не знам кои цигари и бири имат игри. Мога да отговоря само за игри в които участвам.

Моят чопър не дойде, а имам смс. Утре заминавам и ако куриерите го върнат на получателя, вместо да ме изчакат една седмица, ще им вдигам скандал.
Звънни и говори с куриера, някои от фирмите след 3тия /при други 7мия/ ден започват да начисляват такса, примерно 1,20 лв/ден, други път след определен брой дни връщат пратката към подателя, говори с тях по телефона, обясни ситуацията, все пак днес е петък и има шанс да ти го доставят. В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не оставяй бележки на вратата, всеки "доброжелател" ще знае, че "няма никой вкъщи" - сещаш се за последствията. /емотикона с прегръдка/


Твърдо съм против призивите - гласувайте за мен в еди какъв си конкурс, признавам си, че доста приятели от фейса ги изтрих точно заради такива призиви. Направо ги ненавиждам тези призиви, много се радвам, че тук не са позволени.
А относно "фръц фръц" знам часовете, ама няма да ви кажа - за мен такива изрази са показателни за спряло развитие в детската градина Laughing .
А относно въпросите, на които не се отговаря - еми сори, ама като не си правят труда да прочетат 5-10 поста назад, за да си видят отговорът,  а директно въпроса - е как да отговаряш - любимите ми - ИСКАТ ЛИ КАПАЧКИТЕ НА КОЛА Rage през няколко поста


Anyyyone - давай - ще се получи, с различни видове вафли съм правила, "онази" рецепта с боровеца Laughing

# 1 269
  • Мнения: 2 290
Звездичка 36 ми е подарила код от Сим
пли-то на лични !
Пиша го тук не само защото си е забранила получаватето на лични съобщения и нямам друг начин да й благодаря, но и като доказателство, че тук четат хора, които не афишират със себе си, но помагат при възможност.
    Звездичке, късмет във всичко ти желая. Благодаря ти от сърце! Не очаквах и жеста ти ме трогна

# 1 270
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Интересно, че баш хора, на които им прелива злобата, призовават такова поведение да се подминава...
Още помня как намазах последната раничка крава вместо искания ховърборд . Имаше дълго време проблем с доставката от страна на РА , а аз го отнесох щото разменяхме с въпросната потребителка раничката вече не помня за какво.  Е, после ми прати извинителен подарък термос от Капи под чуждо въздействие и още го ползвам... Ще се разпознае, аз няма да я спомена.

Как да е. Във Варна чопъри доставиха малко чак вчера по обед. Единия ходих си го взех от Лео, другият го няма.

Пак давам код за сторител , и от 3тият профил ми се падна. Важи 1 месец, та ако нямате какво да четете през лятната ваканция, може да се възползвате на лс. Също и 2 кода за 40 % отстъпка от скулкенди. Ако някой иска, да пише.

# 1 271
  • София
  • Мнения: 448
Аз пък съм убедена ,че това с часовете е спракса е пълна глупост.Пускаше първите дни/събрах 90лв/.След това от профила на ММ-нищо.Явно се раздадоха парите от начало и затова сега рядко пуска

# 1 272
  • Мнения: 1 164
Аз вчера имах една капачка и си намерих и една бяла и ги регистрирах и двете, първо бялата в 18:20 и ми се падна ваучер за 5 лв, с втората Сори.
На Rois купих сигурно 10-12 пакета семки и нищо, друго с лента при мен няма, така че ще се разминем с малка награда. Не познавам някой да е спечелил от тях Sad

# 1 273
  • София
  • Мнения: 930
Момичета, и аз с една молба  Laughing
Може ли линк към тази рецепта с вафли, защото и аз се заринах с Хипер, Споко и прочие вафли, а пък нещо хич не ми харесват. Участвах с 5 бележки, но нищо не спечелих. Здраве да е!
Ако никой не ми отговори, ще си ги ям натюр.  Joy
Чета ви редовно, защото сте забавни. Grinning Иначе интереса към игрите ми е 30%. Чат-пат участвам, бира не пия, минерална вода не купувам, в томболи за деца не участвам, защото моите са големи и така. От Симплито имам всички награди, защото пия кола, но в Спаркса още не съм се пробвала. Laughing
За да не съм безполезна, ще ви кажа, че в Лавките има игра с цигари Ева, дават едно картонче на което се лепят точки и за всяка купена кутия трябва точка + касовата бележка. После връщате картончето с точките и касовите бележки в Лавката и чакате
Скрит текст:
според мене от умрял писмо
. Наградите са хубави, ама шансът е малък.
Хубав ден ви желая.

Последна редакция: пт, 19 юли 2019, 20:04 от Мелина

# 1 274
  • София
  • Мнения: 1 522
Топси, кореспонденцията с теб беше повече от нахална за онази раница на Милка и ако държиш ще я споделя тук. Ти си получи суичера и след това реши, че не те интересува аз дали ще получа раницата. Знам, че тук има хора, които те харесват, но повярвай ми, че много повече са тези, които не те понасят. Извинение никога не съм ти пращала, защото не ти, а аз заслужавах извинение. Потребителка тук беше разменяла с мен и ми каза да пратя на теб, а не на нея. Затова получи още нещо от мен. Не заслужаваш извинение, защото си една дребна и много заядлива душица. Не ти го написах тогава, но сега си го изпроси. И бъди сигурна, че наистина много хора ми писаха на лични, че не те понасят. Много си си повярвала нещо, че чак и група във ФБ направи и реши, че ти правила ще определяш, ама не ти се получи. Толкова си злобна, че се чудя как дишаш. Не си прави труда да пишеш, че не си интересна. Всеки, който иска да прочете нахалните ти изказвания по случай нашата размяна ще му ги предоставя. Беше миа и любезна, докато не си получи суичера. Аз получих код с опаковка от шоколад. Добре знаеш, че дори при сменен адрес за доставка с телефонът нещата са по-трудни. Когато не получих раницата и ти писах за съдействие, защото все пак твоят телефон е даден, ти грубо ми написа че не те касае вече. Ако си коректен човек, за какъвто се имаш, щеше сама да се интересуваш до край нещата да са чисти и размяната да е точна.

Общи условия

Активация на акаунт