Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 862
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 560
  • Мнения: 14 785
Тя снощи го беше написала тук,в темата,но после е редактирала и ти го е пратила на лс. 😂

# 1 561
  • Мнения: 2 404
играта на рексона дано я има и в други магазини, че този в момента ми е много далеч Laughing
Успях да си спечеля зелена чиния на Капи от първия опит /хлапето много я хареса, въпреки че ми се струва мъничка/, в кварталния магазин видях играта на Банкя и там от първия опит си спечелих зелена чаша Relaxed

# 1 562
  • Мнения: 268
Никъде из Русе не намирам участващи обекти за Роса и Банкя...

# 1 563
  • Мнения: 1 775
Миналата седмица изпуснах Ин тайм за наградите от симпли тейстли и повече и не дойдоха.Някой знаели да ли имат практика втори път да идват или да ходя до офиса да си търся наградите.

# 1 564
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Никъде из Русе не намирам участващи обекти за Роса и Банкя...
Преди имаше в Мола, на Едеа..ама да не те подведа, ако имаш път натам...

# 1 565
  • Мнения: 416
Миналата седмица изпуснах Ин тайм за наградите от симпли тейстли и повече и не дойдоха.Някой знаели да ли имат практика втори път да идват или да ходя до офиса да си търся наградите.

Два опита трябва да направи куриера.

# 1 566
  • Мнения: 1 775
Благодаря за информацията. Бяхме се уговорили с куриера да мине след няколко часа, защото не бях на адреса, но не дойде.Ще изчакам до края на седмицата и ако никой не се обади ще си ги търся в офиса.

# 1 567
  • Мнения: 14 785
Получих си Сникърса,няма да се слабее преди морето. 🙈😂

# 1 568
  • Мнения: 2 863
И аз получих днес на орео сак и сладки неща

# 1 569
  • Мнения: 1 379
Здравейте, има ли някой, който е спечелил награда от симплито, минал е вече месец и още не си я е получил? По телефона ми казаха, че до един месец ще ми я доставят, но още не са. Иначе в приложението пише, че срокът за доставка е два месеца.

# 1 570
  • Сф
  • Мнения: 10 661
По тел, ми казаха - до 60 дни-  предполагам това е верния срок.
Направи ми впечатление дългия срок за доставка на Кока кола.

# 1 571
  • Мнения: 361
Здравейте, има ли някой, който е спечелил награда от симплито, минал е вече месец и още не си я е получил? По телефона ми казаха, че до един месец ще ми я доставят, но още не са. Иначе в приложението пише, че срокът за доставка е два месеца.

Да и аз чакам доста време вече. Не съм погледнала колко, но сигурно си има към месец.

# 1 572
  • Мнения: 1 379
На мен със сигурност по телефона ми казаха, че до месец ще ми я доставят. Но пък в приложеното си пише два месеца де. Ще чакам.

# 1 573
  • Мнения: 416


Тук пише един месец, а в самото приложение два месеца...

# 1 574
  • Мнения: 2 485
Печелившите от Нивея.


Това от коя игра е точно?

Общи условия

Активация на акаунт