Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 101 079
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 575
  • Мнения: X
В приложението на Симпли пишеше месец, но по телефона ми казаха два месеца. Чакам от края на юни, когато беше спечелена първата награда. Тази куриерска служба хич не ми харесва, звънят когато са отпред, без предупреждение, а ако не вдигнеш си тръгват и повече не се обаждат и не те търсят. А офис в нашия град няма, идват от съседния град. Предпочитам да изчакам още месец и да пратят всички награди за мен и майка ми наведнъж, в удобен за мен ден. Мечти! Joy

# 1 576
  • Мнения: 165


[/quote]
Това от коя игра е точно?
[/quote]
Това е от сайта на нивея (не беше обвързан с покупка) Наградите бяха-слънцезащитен продукт,плажна чанта и кърпа.

# 1 577
  • Мнения: 2 291
Обявили са победителите в тази игра за Цар Лъв :

https://scifi.bg/statii/igraj-i-specheli-s-tsar-lav/

Надявам се някой от темичката ни да се познае Smile

# 1 578
  • Мнения: 1 379
Супер, аз печеля рамка Simple Smile имам и имейл Simple Smile

# 1 579
  • Сливен
  • Мнения: 4 245
Нова награда в Спаркса.Simple Smile

# 1 580
  • София
  • Мнения: 6 172
Имахме такъв пояс от миналогодишна игра, пристигна наесен и тази година го надухме- издържа точно 3 влизания в морето и се спука непоправимо. Иначе не е точно пояс, огромен донът бих го нарекла.

# 1 581
  • Мнения: 1 918
Скрит текст:


Чантата от Стела Артоа. Малко съм разочарована, не е кой знае какво. Пълна е на снимката, за да и придам малко вид.

# 1 582
  • Мнения: 2 485
Това от коя игра е точно?
[/quote]
Това е от сайта на нивея (не беше обвързан с покупка) Наградите бяха-слънцезащитен продукт,плажна чанта и кърпа.
[/quote]
Благодаря! Имам спомен, че участвах и има име като моето, но щом нямам имейл, сигурно е друга дама Simple Smile

# 1 583
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 714

Отбивам се само да почерпя, че съм юбилярка... Влизам и в клуба на 3-ките...хубав слънчев ден на всички късметлийски и хазартно-томболни мами, а за вечеря да пиете по едно за мое здраве :*

# 1 584
  • Мнения: 4 605
Честит рожден ден, skk007, много здраве и късмет!

# 1 585
  • София
  • Мнения: 3 024
skk007, честит рожден ден да си жива и здрава, много късмет ти пожелавам.

little afternoon, когато спечелих от Нивеа ми пратиха имейл няколко дни по късно. Така че може и да си ти, стискам палци.

# 1 586
  • Мнения: 2 685
Skk007, честит юбилей! Много здраве и хубави награди полезни за 30+ (с добри чувства, че след няколко месеца и аз влизам в клуба 😂).

Такъв "пояс" и аз имам от миналата година от Фанта, наистина е огромен. И въпреки, че живея на морето още не съм го пробвала. Миналия уикенд го носихме на плажа, но имаше много вълни и така и не го надухме.

# 1 587
  • Мнения: 3 796
Бях на море една седмица и като истиски маниак по душа участвах и там в една игра на място и спечелих дребна награда,а колко капачки събрах из морската градина за радост на мъжът ми Flushed/много бързо бяга като види къде се запътвам/
Сутринта са ми звъняли от 947615625,да знаете откъде може да е?

# 1 588
  • Мнения: 3 418
За новата игра на Морени, колко кода трябват, за да се регистрираш?

# 1 589
  • София
  • Мнения: 353
За новата игра на Морени, колко кода трябват, за да се регистрираш?

5 кода за слушалки и 10 кода за polaroid

Общи условия

Активация на акаунт