Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 850
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 665
  • Мнения: 22
Момичета един бърз въпрос..
Играта с водата на Роса и Банкя участват ли две бутилки от 0.5л или трябва да е комбинация от една бутилка 0.5л и една от 1.5л?

# 1 666
  • Мнения: 6 695
Момичета един бърз въпрос..
Играта с водата на Роса и Банкя участват ли две бутилки от 0.5л или трябва да е комбинация от една бутилка 0.5л и една от 1.5л?

Да, всякакви комбинации участват между 0,5 л, 0,75 л и 1,5л. Може 2 малки бутилки, 2 големи, или една 0,5 л и една 1,5 л и тн Simple Smile

# 1 667
  • Мнения: 22
Момичета един бърз въпрос..
Играта с водата на Роса и Банкя участват ли две бутилки от 0.5л или трябва да е комбинация от една бутилка 0.5л и една от 1.5л?

Да, всякакви комбинации участват между 0,5 л, 0,75 л и 1,5л. Може 2 малки бутилки, 2 големи, или една 0,5 л и една 1,5 л и тн Simple Smile

Благодаря за бързият отговор. Вече спечелих една чаша с две малки бутилки, но днес не ми дадоха да изтрия скреч полето с претекста че участвали само комбинация от една малка и една голяма. Връщам се в магазина Simple Smile

# 1 668
  • Мнения: 523
А кой са участващите обекти в играта на Банкя и Роса?

# 1 669
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
А кой са участващите обекти в играта на Банкя и Роса?
Същите които участват и капи. Не са обявени, пита се на място в магазина.

# 1 670
  • Мнения: 704
Имам капачка с надпис "гривна " и няма от къде да я взема за Стара Загора , дори ми казаха че представителите на Кола се си взели гривните защото промоцията  свършила Angry.А за играта на Капи и Банкя съм виждала в различни магазини , но не и двете промоции да са в един магазин:thinking:

# 1 671
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 436
Имам капачка с надпис "гривна " и няма от къде да я взема за Стара Загора , дори ми казаха че представителите на Кола се си взели гривните защото промоцията  свършила Angry.А за играта на Капи и Банкя съм виждала в различни магазини , но не и двете промоции да са в един магазин:thinking:
В СиБиЕс ги има и двете Simple Smile

# 1 672
  • София
  • Мнения: 1 522
Някой може ли да сподели печеливш сектор от скреч картата на Cappy за чиниите Simple Smile

# 1 673
  • Мнения: 642
Спешно търся код от Fuzetea

# 1 674
  • Мнения: 1 379
Пристигна ми наградата от форумната игра на ДОМКО Simple Smile

# 1 675
  • Мнения: 2 495
Имам капачка с надпис "гривна " и няма от къде да я взема за Стара Загора , дори ми казаха че представителите на Кола се си взели гривните защото промоцията  свършила Angry.А за играта на Капи и Банкя съм виждала в различни магазини , но не и двете промоции да са в един магазин:thinking:
В СиБиЕс ги има и двете Simple Smile
Последно на Патриарха и в Юга магазините нямаше.(за гривните говоря)
Гривна на Кока Кола си взех от едно квартално магазинче,което се намира като тръгнете на изток от мед.център Медищит,на ъгъл се намира,незнам точно улицата.Но промоцията е свършила,на мен продавачката с триста зора ми даде гривна,даже не пожела и капачката...

# 1 676
  • Мнения: X
Имам код за 10% отстъпка в TopShop валиден за 3 дни напред Simple Smile Ако някой има нужда от него може да ми пише на ЛС Grinning

# 1 677
  • Мнения: 344
Слушай радио Витоша през целия ден и когато чуеш джингъла: I'm Black Superman! се регистрирай на radiovitosha.com и може да спечелиш страхотни награди!

https://www.radiovitosha.com/gallery/view/nagradi-za-byrzi-i-jarostni-hobs-i-shou

# 1 678
  • Мнения: 36 480
Взех си чопъра - вече нямам нищо за получаване Simple Smile Изпробвах го с кокос (имам кокосови орехи от Метро). За сега работи добре, направи го на стружки. Само че има леко солен вкус и се чудя дали не е развален, но това е друга тема...

Пробвах се за чашите на Банкя, но не спечелих; опитах веднъж да спечеля чиния - също не стана.
В момента участвам само в Марети. Тази седмица не съм се регистрирала в играта на Милка.

# 1 679
  • Мнения: 1 012
Аз също се тествах чопъра ,страхотен е ...наряза ми морковите за секунди ...😁
Пробвах се с капи ..имам жълта чинийка
В марети имам няколко кода ...друго няма в което да играя ...скука ....

Общи условия

Активация на акаунт