🤍 Ергенът 🤍 - Сезон #1 - Тема #7

  • 109 069
  • 2 636
  •   1
Отговори
  • SF
  • Мнения: 21 093
Моля всички, които имат информация за финала
и знаят коя е победителката,
ДА НЕ ГИ коментират в тази тема.
Не издавайте финала!
Благодаря ви, че ще се съобразите с темата!




Благовеста – Овен
Людмила – Телец
Венета – Близнаци
Ева – Близнаци
Радостина – Рак
Карина – Рак
Дениз – Лъв
Марта – Везни
Елвира – Везни
Александра – Везни
Зорница – Везни
Гергана – Скорпион
Виктория Капитонова – Скорпион
Деница – Козирог
Весела – Водолей
За зодиите се постара Lady Cassiopeia Duval


Епизод 1 (визитки)
Скрит текст:






   и още един

Линковете са без реклами
отварят се и в чужбина.

Скрит текст:
За МОБИЛНИТЕ, не са нужни добавки,
но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА,
трябва да се инсталира разширението HLS плеър
.

за Хром




за Мозила -



В спойлера е показано, как се отварят тези линкове.



Сезон 1, тема 1
https://www.bg-mamma.com/?topic=1397607.msg44336871#new

Сезон 1, тема 2
https://www.bg-mamma.com/?topic=1413535.msg44365131#new
Сезон 1, тема 3
https://www.bg-mamma.com/?topic=1415684
Сезон 1, тема 4
https://www.bg-mamma.com/?topic=1418949
Сезон 1, тема 5
https://www.bg-mamma.com/?topic=1421796

Сезон 1, тема 6
https://www.bg-mamma.com/?topic=1424333

Mari_Mar, чудесна си! Благодарим ти за помощта! Simple Smile
[/quote]

# 1
  • Мнения: 3 441
Благодаря за новата тема!
Айде за всички по една 🌹и по едно 🥂
Каква е драмата с на Ния-Косара сторитата? Сашка нещо възмущаваше

# 2
  • Мнения: 5 563
Мерси за темата! По една 🌹 розичка за всички вас! 💕
Виктор и аз не го видях сякаш вчера..

# 3
  • Мнения: 666
Благодаря за новата тема!💐
На мен взе да ми става твърде еднообразно предаването, може да се каже, че всеки път гледаме един и същ епизод. Една от момите на среща, през това време другите се пекат на басейна, някоя игра, коктейл и хайде наново. Ако се стигне до повече интимност с някоя ще е забавно, но Виктор е голямо дърво, иначе Гергана и Блага хич няма да го жалят, ако се поотпусне малко. Секс в национален ефир само ще им вдигне акциите в средата, в която се движат.
А забелязахте ли, след като Виктор сподели пред Людмила, че е много сексуален как всяка нейна втора дума е страст или сексуалност?🤣

# 4
  • Мнения: 611
Аз предлагам Александра и Блага да се вземат и без това се мляскат и реват заедно  и съм за Ева по земна е не се навира където не трябва

# 5
  • София
  • Мнения: 22 923
Благодаря!
Чакам момента, в който ще започнат да хвърчат по повече наведнъж. 🤣

# 6
  • Мнения: X
А забелязахте ли, след като Виктор сподели пред Людмила, че е много сексуален как всяка нейна втора дума е страст или сексуалност?🤣
Забелязахме 😁😁😁
https://youtu.be/6VDzezv7atU
Колкото страст излъчва туба бензин, та и тя.

Esmee, 💐

Последна редакция: нд, 27 мар 2022, 12:49 от Анонимен

# 7
  • Мнения: 6 951
Марта ми става все по-симпатична. Отстъпи първото място на единствената категория, в която определено води - все пак нито една от квачките там не е отгледала дете. Като цяло винаги обрана, на ниво и уравновесена. Не си я представям да ревне на някоя церемония.

Гергана ми заприлича на шизофреничка - от рев на секс в рамките на милисекунда. Мисля, че Виктор едвам я понася, много му нахлува в личното пространство.

А Елвира живее в сапунен мехур. Затова така модерното толерантно отношение, в което пръскаш любов, рози и фалшива подкрепа на всяко начинание, е вредно. Никой не иска да й каже, че изобщо не става и тя си вярва, а когато неизбежното дойде, ще се срути жестоко, както стана със Зори Джи. Скалъпените за 3 мин стихчета на бг-мамите, участващи в темата, са нива над нейната "поезия".

# 8
  • Мнения: 4 347
Есме, благодаря сърдечно за новата тема!
Моля приеми тази огнена 🌹 от мен!
Значи от Ергенът досега най-много ми хареса клипа -ирония, която беше постнала една СФ с Адел 😅
А също така ми харесаха и ирониите на Неделчо в канала му Булгар.
От самото предаване бих харесала момента в който Дениз ще си тръгне.
Това е. От мен толкоз 🤪

# 9
  • Мнения: X
Благодаря за темата.

Искам Дениз или Карина за среща с Виктор, но май ще е Алекс.
Дано Елвира скоро я махне.
Не ми се слушат драми и ревове.

Да им дадат 1 задача за интелигентност, да се посмеем.

# 10
  • Мнения: 899
Добре де,какво е нивото на което са свикнали момите,та Виктор не можел да им го осигури. Коя от тези там я виждате като съпруга или официална приятелка на мъж със супер финансови възможности?
Айде да ги видим:
Марта-безработна балерина и художничка,издържана най-вероятно от бившия или родителите. Понеже много ми харесва е една от малкото на които съм разгледала горе-долу ИГ. Не видях нещо,което да показва висок стандарт на живот.
Деница-да,добра позиция,възможност за допълнителни екстри върху заплатата.И това е.
В.Капитонова-изкарва колко да си позволява фитнес и някой друг парцал,за всичко друго плаща този,дето го държи в сянка. Като я гледам не е потънала в лукс,едностайното апартаментче не говори за такъв. Тези,които я следите кажете,да не би да е изкарала 5-6 Шанел-а,Диор-а,Джими чу,а аз да не знам. Или друго,което да говори за мнооого пари.
Александра е имала по-богати гаджета,живяла е ту-там навън. Може би държи някакво Викторово ниво.
Всичко друго е на една нога,живеят по 2-3 приятелки на квартира,менкат дрехи и чантета или живеят още с мама и тати. Видяхме ги на общата снимка какъв аутфит изкараха повечето.
Дениз,Блага и Гергана са имали едно,дву-часови контакти с със заможни мъже,и кво? Блага и Гера освен с някой батка,тип третокласен шанаджия или още по-третокласен футболист не ги виждам.Дениз е по-хитра,но и тя е твърде много ползвана,за да се пласира добре.
Казвам това с едно леко намигване,да не забравяме,че има момчета на тати,тип Гущеровия и синчето на Диневите,които очевидно си падат по боклука.Но и там е от ден до пладне работата.

# 11
  • Мнения: 4 181
Момичета, аз не разбрах сега - кандидат синоптикът бил ли е на представянето на книгата на Елвира? Не го мернах в сторитата и се кахъря:)
Беше там. До него беше седнала Венета. Срещу него Деница Grinning
 
Благодаря за темата Flowers Rose

# 12
  • Мнения: 164
Много сте лоши! 😁 От рано, рано сте го почнали Виктор. Ето ви по една 🌹. Благодаря за новата тема! 😍

# 13
  • Мнения: 2 719
Да им дадат 1 задача за интелигентност, да се посмеем.
Щом идеята е нашият сеир, нека да са въпроси от обща интелигентност за ниво най, ама най-много 5ти клас.

Esmee, благодаря за поредната тема! Гледам, че много цветя насъбра, затова от мен получаваш друго, че само на китки не се живее Satisfied. Ако искаш сподели с останалите, ако ли не, прибирай за себе си. Wink
Скрит текст:

# 14
  • Мнения: 341
Имам някакво усещане че до края ще стигнат капитонова и дениз. Ако се окажа права значи е един много прост мъж, защото тези двечките според мен са най-прикритите злобни и завистливи селянки. Държат се по един начин с момичетата, по друг начин с него. Дениз тръгнала за религия да ми говори🤣, капитонова пък е такава лисица, че тя търси всичко друго, но не и любов; обикаля по всички възможни предавания за слава.

Общи условия

Активация на акаунт