🤍 Ергенът 🤍 - Сезон #1 - Тема #7

  • 109 099
  • 2 636
  •   1
Отговори
# 2 625
  • Мюнхен
  • Мнения: 812
Алекс е най-интересна като визия.
Гледам под всякакъв ъгъл и не мога това да го проумея изобщо!
Интересна визия не означава задължително красива такава Sweat Smile

# 2 626
  • Мнения: 3 496
Да си кажа, и на мен Сашка най-много ми харесва като цялостна визия. Доста изразителни черти, ама въпрос на вкус.
Наскоро дъвкахме Люса, че няма врат, а Блажка да не би да има?!? Сещам се за лафа “тая шия не е от туршия”. Тя па има хубави крака, но е налята нагоре. Кусури да им търсиш, все има по нещо

# 2 627
  • Мнения: 3 147
Малко на принципа на участниците в Стани богат, като не знаят нещо: "Много интересен въпрос!" Иначе за структурата си никой нищо не може да направи за съжаление, това, което може да се постигне с тренировки, е друга работа.

# 2 628
  • Мнения: 3 496
На момите сбирката в кръчмата е отразена от поне 5 гледни точки чрез видеа 😃 Мисля, че е време да спра да им гледам сторитата

# 2 629
  • Мнения: 611
Предаването има ли английски вариант? ако има може ли линк къде мога да го гледам

# 2 630
  • Мнения: 634
И на мен на външен вид Александра най ми харесва, но аз не си падам по традиционна красота, предпочитам по-особени черти - така че действително всеки с вкуса си.
Виктор ако и на тоя коктейл се заизлага с безпричастност като кифладжия, съвсем вече ще му се качат на главата. Да спират да я дъвчат вече тая сюжетна линия, че започна да става много тегаво. Гледаме буквално bullying в национален ефир и как агресорът бива възнаграждаван вместо наказван за действията си - страхотен пример дават наистина. Ако верно вземе да спечели тая сурузпия, ще си вкарат брутален автогол. Аз лично втори сезон не бих гледала. И да харесваме, и да не харесваме Александра, това масово кокошинене идва в повече. И утре като чета тийзъра в Ladyzone, явно пак ще е същото.
Благовеста беше качила някакво стори как "винаги ще бъдеш лош човек, ако грешният човек разказва историята ти". Ние защото сме смотани и не можем сами да си направим изводи.

# 2 631
  • София
  • Мнения: 5 751
Сега и аз ги погледнах сторитата - безкрайно чалга парти на едните, Алекс - някаква изложба и засадени дръвчета. Ми, не е като да не се усеща разликата, пък било то умишлено да се прави на по-извисена от тях. Не че и тя не беше тези дни на някаква изява на Стораро фемили... Марта обаче пак е по дънки, на фона на грим, тоалети и прически на другите. Много ми харесва този й непукизъм. Венета е голямо дърво, никакво чувство за ритъм няма.

# 2 632
  • Мнения: 634
На мен ми е много странно, че и Елвира е с тях - тя излезе преди разрива в отношенията между Блага и Александра, вероятно после са я настроили. А уж бяха много близки.

# 2 633
  • Мнения: 899
Може да хвърлите едно око на сторитата на ергенките в релния им лукс в риъл лайфа. Почти която и да хванете. Те са заедно.
Тези девойки се събират по-често отколкото в санаториума. Да им се ненарадваш.
В топа на лукса ли са? Тези така оборотни и успешни момичета! 🤪

# 2 634
  • Мнения: 2 719
В топа на лукса ли са? Тези така оборотни и успешни момичета! 🤪
Баш в топ лукса .
Днес са минали през Милано за един шопинг тур, защото тази вечер имат билети за Виенската филхармония и се готвят да се пренасят в друга вселена с музиката. Musical Score Notes Notes

# 2 635
  • Мнения: 7 563
Видях им сторитата от мазната кръчма. Бляяяяк. Заради вас няма да мога да спя сега.
Не че нещо, но аз, ако бях там, дори да не съм имала конфликт с никого, не бих се носила с масата. Нивото е много, много ниско.

# 2 636

Общи условия

Активация на акаунт