🤍 Ергенът 🤍 - Сезон #1 - Тема #7

  • 109 233
  • 2 636
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 719
И как ще я нареди тая работа?
Това питам индиректно...
Човек предполага, Господ разполага...
От Витко нищо не зависи, каквото му се падне...Grinning
Всъщност от "бегачите" на Виктор зависи, но той трудно може да има думата там. И разни други сметки могат да помогнат (предполагам всички ги знаем, там за Х-хромозомите, че живеели по-дълго и ако искал момиче, то се предполага, че акта за зачеването трябва да стане известно време преди овулацията. Много лаишки написано, но знаете за какво става въпрос).
Ама всичкото си е шанс.
А и ние си го вземаме него малко повече на подбив по въпроса с половете на децата. Истината е, че момите просто го попитаха какво му се иска да е първото, той каза и ние го попиляхме.
Много хора си имат предпочитание. Хайде, не го написах коректно. Имат си някаква идеална картинка в главата. Това не значи, че ще се мръщят, ако не се получи така.

# 46
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 280
Важното е, че ще ходи с тях да пазаруват в супера 😅
Личи си, че вече иска деца, но също така много си личи, че хал хабер си няма какво е ежедневието с два броя.

# 47
  • София
  • Мнения: 5 763
Благодаря за новата тема! Flowers Rose Връщам се да ви чета

# 48
  • Мнения: 68 747
Аз вероятно не съм изчела всичко, което сте писали, въпреки че се връщах доста назад
Да поясня - много повърхностни ми са тези думи на Виктор, за вида и броя на децата. Сякаш изречени от малко дете или тинейджър, нямащи си представа от нещата в живота изобщо.
 Не от 30г човек.
Зрелият човек би казал че иска просто деца.
Както и да е, лошо впечатление ми направи с това детско изказване.

# 49
  • Мнения: 3 562
Тъкмо щях да се записвам на паричните ритуали, и teta ми каза, че ще прави хипнотерапии безплатно. И като ми отпадна тоя разход, чудя се трябват ли ми? Може би за едно bmw

# 50
  • Мнения: 6 965
Претендентките нямат в момента кой знае колко висок стандарт, но целта именно поради тази причина, е да си намерят мъж, който да им го повиши. Виктор като цяло не е от този тип освен, ако не успее много добре да си изиграе картите и да намери добре платена ниша, използвайки популярността от предаването. Той е бил управител на фитнес, но не собственик, а това не е високо платена длъжност. Видимо го влече скъпото и лукса, но сам не е способен да си ги осигури.
С Капитонова могат да си бъдат полезни... освен, ако тя не се изложи до степен така да опротивее на хората, че компанията й вместо трамплин да се превърне във воденичен камък. Готино е да си млад мениджър, израстващ кариерно, придружен от красива и популярна дама със собствен бизнес (колкото и малоумен да е той)... не е толкова готино да си с гадна и противна жена-бобър. В този смисъл Виктория яко се прецака с тези номера около чуждите бански, защото я показаха в много грозна светлина.

# 51
  • Мнения: X
Предишната тема завърши с линк към статия, която се публикува за втори път тук. Която е адски гнусна и е плод точно на дълбока омраза и отмъщение! Бай бабо да не ме стигат такива врагове, б@си уродите и спрете да я тиражирате тук!
Верно ли някой вярва, че ритуалите за пари работят? 🙄 🤔 Абе, мм си пожела нещо голямо като се запознахме - сбъдна му се, обаче той е овен-материалист и продължи нататък. Пожела си дом, джип, куче и то точно определена порода... Всичко му се сбъдна, малко бавничко, ама важен е крайния резултат, нали. Сега работи над мечти върху джакпота като междувременно работи и на още две места, да видим. Навремето една врачка (аз изобщо не вярвам на такива, но една друга мнооого отдавна ми предрече бъдещето със запетайките, а тогава бях само 6 клас!) Та, врачката (тази е втората познала) ми каза: кажи на мъжа ти, да внимава какво си пожелава, защото има способността да материализира мечтите си. Ей го, на, оказа се вярно. Ся го карам да си мечтае и да съм млада, и тънка. Па той ми вика "ми ти си доста по-млада от мен, от мечтата за това нищо няма да излезе, а за тънка... Ще направим от теб две и готово!".
Тоя на Ванче какво си е взел? По-млада нейна версия...
А Виктор е расъл в къща с три момчета, не е като да не знае как се гледат две деца.

Последна редакция: нд, 27 мар 2022, 15:36 от Анонимен

# 52
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 280
Какво общо има да израснеш с братя и сестри и това да имаш деца? Аз също съм израсла в дом с три деца, но понятие си нямах от отглеждане и възпитание, докато не ми се случи. Двете неща нямат нищо общо, освен ако между теб и малкото ти братче няма поне едни 12-13г разлика и родителите не са ти делигирали отговорностите по отглеждането.

# 53
  • Мнения: 3 597
Благодаря за темата , Есме 🌹

Уж всичко чета , но не разбрах защо бяха масовите коментари , че Витко си търси “златна кокошка” 🤷♀  Че чак стари и заможни вдовици биха му били добре …
Аз пък не го виждам в тази светлина . И изобщо не съм чула да претендира с пари и лукс … ако не съм пропуснала нещо , но едва ли …

По въпроса с нахалството на някои … голямо самообладание показва , ако бях аз трудно бих ги изтърпяла , хем и аз съм търпелив човек .

# 54
  • Мнения: 2 719
Четем думите му много избирателно.
Да, това, което описа звучеше като от някаква идилия. Но май всички забравят, че той спомена, че му се ще да изживее онази лудница с децата и всичкия хаос, който те правят. Дори това му се вижда като нещо което иска в живота си, с ясната идея (колко му е пряко наблюдението, колко не, той си знае), че не всичко е цветя и рози.
А пък относно секса и децата, че тогава се разчепкваше как очаква секс маратон с децата между тях. Той си ги представяше да заспиват до тях на дивана, а не при тях в леглото. Доколко двамата партньори ще имат сили за креватни упражнения с интензивността, на която са свикнали, вече си е друг въпрос.
Същата работа като 6-те пъти на ден. Каза, че това е понякога, но иначе е просто редовен интимен живот и нещо важно за него.
Хващаме една дума и правим голяма работа.
Дай Боже, да види живота с деца щом толкова му се иска!

# 55
  • Мнения: 723
Ксана, би ли обяснила защо й плащат на Капитонова точно? Дава ли въобще някаква стойност? Според мен е много по-добре човек да си плати на финансов консултант, отколкото да чака някаква инфлуенсърка да му дава съвети и ритуали за пари.
Не съм Ксана, но мога са отговоря - по същата причина, по която ходят и плащат на гледачки, врачки, лечители, енерготерапевти , хипнотерапевти и т.н

# 56
  • Мнения: 899
Значи не разбрах,50 кинта за влизане в групата в Телеграм ли? Вие платихте ли за да гледате в групата? Или от скрийншоти?
Подкрепям мнението на Азалия за статията.Стига бе хора,и най-лековерния би разбрал що за гнусен пасквил е това.
Усещам как отношението ми към Виктор е като към децата ми. Аз мога да ги соля редовно,но а някой е рекъл нещо лошо за тях и стой да видиш 😂

# 57
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 280
За коя статия става въпрос? Търсих назад, но не открих.

# 58
  • Мнения: 2 526
В четвъртък вечер тъмно е небето,
къпе се спокойно в меките звезди
а жените в Бе ге мама
чакаме Ергенът да се появи.
Принцът се усмихва нежно
гали цъфналата ръж
Оператор вика негде там небрежно:
Виктор, сластен поглед дръж!
Гледа наш ергенин страстно,
пъчи гордо свойта гръд
уж за дамите, ама е ясно
не иска да е като някой прът.
Втурват се момите като опълченци
Една със зъб вампирски; друга с гол венец
Във водата банския си свалят
Кво да прави клетият гребец?
Една му гащи страстно хвърля;
друга в скута му прелита като дрон
трета , казват е била мис дупе
ама  пък никой няма на горния балкон.
…….
И тогава всеки  мъж възкликва:
Жено, давай ми една ракия!
Май не си тъй лоша сякаш
ергенинът горкият глей’ го къв е завалия!

По случай стихосбирката на Елвира 😀

# 59
  • Мнения: 68 747
Купих ви по Ино огледало Joy
Първом ще се гледате, после ще пишете тук Joy



Инак шЪ ви развържа сютюена Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт