Искам да кажа ... (160) през юли 2019

  • 71 640
  • 1 606
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Имам едно количество замразени малини от мин.година и ще ги направя на сладко. Иска ми се след това сладкото да го направя на нещо-пай или някакъв сладкиш...Някой с идея някаква?

# 691
  • Мнения: 14 770
И аз полях. 🤣
Но без водка.
След малко сядаме на китайско с ракийка. 🙈🤣🤣
Поне си спестих готвенето.
Хубава вечер от мен! 😋🌺
Хрис,нямам идея,но се сетих днес какво видях в инстаграм:

🤣🤣🤣
И като казах Инстаграм,някой ако иска да пише на лс да се добавяме. 🤗

# 692
  • Мнения: 39 237
Хрис, в кулинарната книга на Искам да кажа съм дала рецепта за плодов пай. Използвай рецептата и го направи с малините. Аз добавям свежи плодове, но и такива от сладко.

# 693
  • Мнения: 1 401
Алечка, Hri_s, Anyyyone,  ай наздраве! Аз си налях една чаша бяло вино послучай края на работната седмица.
Имам доста работа, в следващия месец ще е и по-зле, че отпуските са малко хаотични при нас. Чета ви, но нямам какво да пиша, все едно и също.

Честит рожден ден, Foncé, на патерици! И аз ти пожелавам най-вече здраве, другото се оправя/решава по един или друг начин.

Честито и на всички приети в желаните училища и университети! На останалите ще стискаме палци още.

Hri_s,  после ще пуснеш ли някоя снимка като ги обработиш? Wink


# 694
  • Мнения: X
Наздраве!
На мен ще ми сготвят тази вечер, но шеф-готвачът все още не е решил какво. Аз междувременно замезвам с едни бадеми тук.
Али, как е дядо ти?
И аз мога да се отчета с отлични кръвни резултати, днес отметнах и гинеколожката, и зъболекаря. Надявам се да ги видя чак догодина пак. Joy
Утре заминавам на тиймбилдинг, този път сме на голф. Много вдигнахме нивото ние, от боулинг и кареоке на голф. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 695
  • Canada
  • Мнения: 3 452
Браво девойки за хубавите кръвни/здравни резултати!

Приключих с работата седмица аз, ама следващите три ще ми стопят лагерите. Имам една среща в банката и после ще мина да си запиша час при козметичката. И профилактично през един магазин Joy

Жестоки бури ни праха вчера и в Отава, и в Монреал, не бях виждала такова чудо Confused

# 696
  • Мнения: X
Мари,ще погледна благодаря Simple Smile
Ени,разсмя ме Joy
Фенси, не знам дали ще представляват интерес. Разни паячета,пеперуди и треви. Запалила съм се по макрото,а иначе любимата ми тема са изгревите и залезите.

# 697
  • Мнения: 1 401
Ти пусни, пък... Аз все се каня да си купя хубав апарат и да се уча да снимам,  но заесега не съм го направила. 

При нас вече второ лято си има истинско лято, ще станем Сен-Тропе накрая с това глобално затопляне. Laughing Като дойдох първата година, цяло лято си изкарах с едно тънко якенце, а август месец- и на парно.

# 698
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 010
Радвам се на хубавите ви резултати момичета!
Все така да сте!
Аз днес имах тегав ден. ММ направи жесток астматичен пристъп, сдобих се сигурно с доста нови бели косми! Добре, че свеки има отскоро помпичка, та овладяхме положението. В понеделник - на нов доФтор!
ПиснА ми! А и той е магаре, не иска да ходи, чак като опре ножа до кокал-тогава! Децата не ме ядосват, за разлика от него!
СипАх си бира, дали ще ме успокои?

# 699
  • Мнения: 5 300
Ети, 🤗
Инстаграм ползвам и аз ,ако някой ме иска за последовател;)
Прибрах се, метнах едни пържоли да пека, имам таратор от вчера и няма да правя нищо повече. Вдигам си крачетата;) и хапвам чипс за предястие.
Наздраве на пийващите, да ви е сладко!

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 20:28 от tuty

# 700
  • Мнения: X
СипАх си бира, дали ще ме успокои?

В този случай някой Джак по би свършил работа ми се струва. Hug

Мастър шефът реши да прави шницили и шпецле, аз съм много доволна.

# 701
  • Мнения: 14 286
Наздраве 🍸
Маре, как ще е рано, 17 ч. беше минало кат си сипах!

Аз ще правя филийки с по едно яйце вътре, кашкавал отгоре и после във фурната.

Изядиха ме комарите въпреки спрея... Да си бучна една спирала в ...

Фонс, тая Канада  с тоеа време много ме депресирва мен.


Ети 🤗 Ръчкай го.


Полях. 2 часа. Сто про утре ще вали...

# 702
  • Мнения: 14 770
Изядиха ме комарите въпреки спрея... Да си бучна една спирала в ...
🤔 косата? 😂😂😂
Шемет! 🤗
Наздравеее!
Тути,писах лс.
Мен никой не ме ще за приятелче. 🤣🙈

# 703
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 725
Днес почивка, върнахме прасенцата, котката се поуспокои. Иначе стоя две седмици на стража пред вратата им Mr. Green
Снощи си заспах като пич в 8, до 8 тази сутрин.
Отворих навън, то пещ, ще си лежа на дивана.
Имам да водя и котката на лекар, ще е купон. Как ще я пренасяме през океана се чудя  newsm78
Днес сме на тиквени спагети със сос. Имам и едни ойстър в хладилника, може ММ да ги панира.

Али как е дядо ти?

# 704
  • Мнения: 14 286
Мерси, момичета, че питате за дядо. За след операция е добре. Става, ама му се виело свят, не можел да се обръсне... Драма 😊 Иска му се да стане и да хукне, ама не си дава сметка, че е чудо, че я преживя. И това ще стане.
Утре го прибират. Дал е поръчки за манджички, значи всичко е точно 😊

Общи условия

Активация на акаунт