Кралски работи и клюки - юли 2019

  • 143 867
  • 3 315
  •   1
Отговори
# 1 350
  • Мнения: 4 076
Според мен,"калъпът" никога няма да излезе наяве,дори и да го е имало,защото ще опозори и самия рогоносец.Самият факт,че той се е съгласявал с "охранителните" капризи на жена си,ме кара да мисля,че е по-широко скроен от чаршафа си и дори може да е знаел за връзката им,без да й навреди с нищо до момента,в който тя избяга с децата им.
Залагам,че ще търсят някакво дипломатическо разрешение на проблема.Палавата Хая ще остане в Англия(където да се разочарова като Ди от нейния коняр)и ще й оставят децата под условия,които ще спазва стриктно.Шейхът си има доста деца и голям шанс и тези от Хая да хукнат сами към него след няколко години,както дъщерята Кристина от гъркинята.Така ще ги омае,ако реши,че изолираната принцеса-вече редова гражданка,-няма да може да ги удържи при себе си.
Шарлот и Кити са ми известни,млади и неприятни.Дрехи-да,излъчване-не.Маргарет,въпреки ретуша по снимките,е като сълза,нежна,красива,,присъствена.

# 1 351
  • Мнения: X
То сега се шуми, ама след години, принцесата ще си е заживяла щастливо, никой няма да помни какво е станало, освен бг мама, ииии тогава ще я намерят. С тези не е добре да се поемат такива рискове. А и децата дали ще останат при нея...
Това за медиите и Харко, не знам вярно ли е, ама двамата с жена му са голяма досада вече. Що не вземат да се изнесат в Америка наистина? Или в Африка, там ще се чувдтват сред свои, явно не им понася на острова.

# 1 352
  • Мнения: X
Вчера някой пусна тази Летисия, но аз ида с по-големи снимки:



Страхотен сет. И аз имам подобна пола.

# 1 353
  • Мнения: X
Харесва ми сета на Летисия и на мен.

# 1 354
  • Мнения: 3 637
Летисия много често носи "моите" дрехи. И е по-слаба от мен безобразницата...

# 1 355
  • Мнения: X
Максима може да облича много хубави рокли, но невчесаната и коса нито я прави земна, нито по-естествена. Изглежда така, сякаш се е търкулнала от леглото, хванала е пиргите надве-натри и е отишла на срещи. Неуважение е към присъстващите, особено, че тя не е там в капацитета си на туристка, а на представителка на държавата си. Как може останалите да са толкова добре в косите, а тя да се излага така. Да вземе пример от Летисия - косата и често е привидно небрежно хваната, но никога не сме я видели рошава или с израснали корени.

# 1 356
  • Мнения: 4 076
НКВ принц Хенри се среща с министри на младежта от Общността на нациите. Има някаква драма с представителите на пресата, които били помолени да напуснат преди речта му...
Ако е вярно за медиите,е глупаво и говори за тежък,неуравновесен характер,който тепърва ще пълни нета.
Иначе е изпял поредните мантри,заклинания и общи приказки за правата на младите хора.Дежа ву с комунизма и дрънканиците без конкретни мерки.Когато някой почне да ми говори за правата на една отделна група-все едно тези над 40 не заслужават шансове за по-добър живот,-просто спирам да слушам напъните му.Човечеството или се разглежда като едно цяло,без значение пол,раса,възраст,или всичко останало са празни приказки и манипулации на заинтересовани фондации.

Много скучни тия скандинавци,бе.Аман от техните селски идилии и бели самодивски премени.

# 1 357
  • Мнения: 8 578
Не разбрах за пресата. Защо са били помолени да си ходят?

# 1 358
# 1 359
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Ми над 40 страници няма как да изчета... подробно...

Пипа и брат й на Уимбълдън - тя беше с мн хубава рокля, в лице нещо й стана, не ми харесва, същото се отнася и за снимката с количката - тяло и дрехи Ок, лице - Не! Прилича на мъжа си!

Кейт ми хареса с децата и розовата рокля. Роклята на Мегън оригинално има колан, мен ми хареса и цвета и избора в случая. Твърди се, че държала така детето, защото е левичар, аз не го намирам за странно...

На Кейт аутфита, обувките - не:

https://www.instagram.com/p/Bzv7531I-K7/?igshid=8aovzznaayzp

На Мегън:

https://www.instagram.com/p/BzxuRv9n74F/?igshid=1eqktw8ud1b64

Летисия с много розовата рокля ми хареса:

https://www.instagram.com/p/BzvkE_6oz1Y/?igshid=1d4q6suxpexw



# 1 360
  • Мнения: 39 740
Синята дреха на Максима е тренч или рокля имитираща тренч?

# 1 361
# 1 362
  • Някъде там
  • Мнения: 16 287
Синята дреха на Максима е тренч или рокля имитираща тренч?
Тренч е според мен.Даже е от някакъв промазан плат.Тук си личи.


Подозирам, че Максима е на кето.От него косата много страда.Поне при доста от хората на такъв режим съм го забелязала.

# 1 363
  • Мнения: 4 195
Максима никога не е блестяла с хубава коса и прическа. Има много стари гафове


Затова и доста често е с шапка с голяма периферия.

# 1 364
  • Мнения: 3 743
А има ли някакви правила за прическа? Масово роялките си ходят със спусната коса, че и в дъжд, вятър и когато трябва да са в действие и ще пречи. Много рядко са със стегнато кокче или прибрана опашка, все висят някакви небрежни кичури.

Общи условия

Активация на акаунт