Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 193
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 9 485
Имам куче и котка от 10г, преди това също почти винаги сме гледали животни с родителите ми, както и семейството на мъжа ми, но не разбирам защо храната на котката трябва да е до леглото...
всъщност следвам Полина именно заради котката й, много е красив 😍

Децата заспаха и аз се засилих да сготвя една мусака, че да се ароматизирам 😂
Обаче свършили картофите и сега ще миришем на руло Стефани 😆

# 1 156
  • Мнения: X
Слагам 10 лв, че котката влиза и в кошарата на детето. Аз не обичам котки.
Обожавам котки, но за мен е недопустимо толкова малко бебе, няма и месец, да е толкова близо до домашния любимец. Нищо няма да им стане, ако поне в началото са в различни стаи. Куче, котка - все тая

# 1 157
  • София
  • Мнения: 17 775
И аз нямам 100% доверие на котка.
И на куче, де. Но понеже не съм имала куче. Бих я държала в другата стая известно време.

# 1 158
  • Мнения: 91

Децата заспаха и аз се засилих да сготвя една мусака, че да се ароматизирам 😂
Обаче свършили картофите и сега ще миришем на руло Стефани 😆
Аз пък избрах днешния ми аромат да е на риба 😂

Искам да ви кажа, че се чувствам ужасно. Видях сторито на Пепита и тя споделя, че НЯМА НОВ ПРОФИЛ, някой си е направил като нейния ама това не е тя. Аз не знам как някой смее да копира млада майка, блогър, влогър, богиня??
Филип е със Сиена, тя се шматка из София🙄

# 1 159
  • Мнения: 46 520
?
Филип е със Сиена, тя се шматка из София🙄
Шматка? Каза, че отива да подготвят някакви реклами за утре. Все пак пари тези деца трябва да ядат Simple Smile

# 1 160
  • Мнения: 656
Ми аз съм израстнала с куче и никога не съм имала паразити..😀 Прекаленото вманиачаване в чистота не е много полезно също.

# 1 161
  • Мнения: 1 293
Ние имаме котка и съм израстнала с котка. Бебето в момента също съжителства с котето, но храната, водата и тоалетната на котарака не са в бебешката стая. Нашия няма грам интерес да ходи в кошарата и да влиза при детето. Освен това за бременни и малки деца не са опасни домашните котета ваксинирани и обезпаразитени, а улично такива. Има и факта, че котето не ходи навън, че да пренася паразити.  😁 

# 1 162
  • Мнения: 3 789
Тук някои хора са се помислили за кралица Елизабет може би. Но пък не, дори и Кралицата не ходи с 9-сантиметрови токове, нито пък играе хорá. Не се въобразявайте твърде много, не сте интересни, пък и поотмина модата на мерене на ... носове в bg-mamma.
И Мона на сватба с кецове бих предпочела пред такива снобарски истории и вирене на носове.
Ама нали съм си мусакичка, нормално да не изявявам желание за токчета.

# 1 163
  • Мнения: 6 604
Най-ниските обувки в посочения линк (още първите) са 5 см. Но няма значение. И 3-4 да бяха - предвид дебелината на тока и т.н., това не е официална обувка. Беше - на първия учебен ден в 8-ми клас. За зряла жена тези са идеален пример за ежедневна офис обувка. Два различни вида дрескод.
(eдит: А Kitty токчето, тоест много ниско и много тънко, ту е свръх модерно, ту е адски демоде, тоест не може да участва като претендент за класика, стил и т.н.)

Второ, наистина ли има нужда да се разяснява разликата между професионални танцьори в НОСИИ и гости на сватба, тоест защо българска народна носия и рокля, която е минимум коктейлна, се носят с два различни вида обувки? И това, ако напълно игнорираме интензивността на хорАта от двата типа хОра.

Чудиш се вече откъде да донесеш вода. Кажи си просто - не мога и нямам желание да се науча. Не обяснявай как е нормално, защото не е. Фактите са прости - на всяка сватба има бол жени в диапазона 20-50г., които могат да танцуват хорА на 8-9 см, при това с усмивка на лицето. Това, че някой не може, е абсолютно и единствено негова "заслуга" и оправдание, а не норма.


Когато идвам на твоята сватба можеш да имаш претенции за обувките ми.
Като че вашия празник е развалила, така се напрегнахте за маратонките.
То бива претенции, ама...

# 1 164
  • София
  • Мнения: 17 775
Е, коментираме принципни положения. По тая логика не бива да коментираме и скапаните им реклами, щото не ни бъркат директно в джоба, а само на балъците, които са им повярвали и са си купили нещата.

На мен лично не ми пречат ниски обувки. Но кецове и маратонки- да. Разбира се, винаги може да се извърти, че сте се събрали, за да празнувате щастлив момент, да присъстват самите хора, а не обувките им,  че е важно да си прекарате добре и т.н., но аз лично разбрах (май) какво има предвид Бамбина. Не е до тока, а до дезадаптивността към неписаните правила и етикета, към това, че се чувстваш прекалено специален и съответно можеш да ги надскочиш.

Все едно да кажа "гледайте да сте по- официални, щото сватбата е в еди- кой си ресторант" и някой да каже "ама аз не нося официални дрехи, ще дойда с дънки." Ми, седи си пред блока с дънките пък. 

Скрит текст:
7 см, лесно носими са, на мен ми допадат

# 1 165
  • Мнения: 364
И мен ме подразни подобно изказване, все едно на токчета се раждаме...
По- важно ми е да си пазя кръста и вените от това хората да цъкат по аристократичната ми осанка.
Адекватно може да изглеждаш единствено ако се чувстваш добре в собствената си кожа и не робуваш на хорското мнение.

# 1 166
  • Мнения: X
В училището на дъщеря ми има една госпожа, младичка хубава, постоянно е на токове и то високи, е имам чувството че ще се срути  всеки момент това момиче , ходи като на кокили с крака свити в колената страшно смешна картинка е.

# 1 167
  • Мнения: 3 743
Съгласна съм напълно с Catcher. Бамбина може би малко по-крайно се изрази, въпреки че съм съгласна с повечето казано и от нея. Остана възприятието, че едва ли не има избор само между два вида обувка - маратонки или токове, и понеже първите са крайно неподходящи остават вторите. Впрочем изключително грозна гледка е и жена, която е на висок ток и не може да ходи.

В днешно време пазарът е пренаситен от избор и да отидеш със обувка за спорт на официално събитие си е чиста проба мързел, немарливост и липса на етикет (според мен).

# 1 168
  • Мнения: X
Котката на Полина предполагам е редовно обезпаразитявана и ваксинирана. Котешките болести не се лепят по човека. Предполагам, че храната е там, за да свиква котката с бебето, да е спокойна до него и да не проявява териториалност. Аз съм израснала с животни и това ни най-малко не ме смущава.

Относно обувките - все пак е хубаво на официален повод да си облечен що годе официално, а не да си единствената с маратонки на сватбените снимки и хората цял живот да те споменават. Не е нужно да се покатериш на 15-сантиметрови курвенски обувки, за да си официален. И на 8-9 не е нужно да ходиш, ако не можеш, има по-ниски, има съвсем ниски, но все пак съобразени донякъде със събитието.
Мончето е облечена все едно е излязла през нощта до външната тоалетна и е обула първото, което е видяла в тъмното.

# 1 169
  • Мнения: 6 604
Аз по-скоро коментирам факта, че булката сигурно няма проблем с обувките/маратонките на Мона.
А тя е единствената, която би трябвало да има, евентуално. 😜
А и нека това да ѝ е "косура" 😁
По - добре от евентуални пияни изцепки и изпълнения, па ако ще и да са от човек със смокинг. 👌😬
Не е отишла облечена така на среща с президента все пак.

Общи условия

Активация на акаунт