Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 348
  • 3 928
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 9 486
За Пепа и ниския таван - надявам се изкъртването на слоеве от пода е било съгласувано с архитект и там каквато трябва комисия. Да не паднат при съседите, в крайна сметка. Не си пожелавам такива съседи, честно казано. Всяка стъпка ще кънти на главите им.

Няма страшно, те изляха бетон 😆

# 121
  • Мнения: 9 682
Споко, Пепе само изринаха старите настилки, бяха лепени няколко една върху друга. Според мен Пепе би го продала този апартамент в Красна поляна и да си купи нещо по-добро (по нейните стандарти), ама явно нямат никакъв лев нито да доплатят за по-добро жилище, нито за сделката... Тъй си мисля аз..

# 122
  • Мнения: 3 983
Аз се чудя на двете приятелки ели и пепе,и двете са били в дания и двете са в датски семействаи двете влогърки,и такава тотална разлика,едната представя датския живот чудесно,гради върху тази основа,адаптира се към културата им ,стреми се да научи езика и т.н, от другата нищо не разбрах нито тя е взела нещо,нито предава на децата си,а на няколко пъти останах с впечатление че и филип е почти побългарен....

# 123
  • Мнения: 167
Аз така и не разбрах какво стана с този апартамент. Имам спомени, че Пепе говореше нещо за пролетта, че ще се нанасят, а сега няколко месеца въобще не е споменавала за него, не присъства във влоговете. Според мен, ако продължаваше ремонта все щеше да покаже прогреса във влоговете си.

# 124
  • Мнения: X
Сигурно строителните спонсори не са се самосезирали и нещата са в застой 😥

# 125
  • Мнения: 1 695
Поредна тема, силна-вилна с апартаментите и накрая затишие. Изглежда от хората, които се надъхват за нещо и нищо не довършват накрая. Не знам каква е причината, може пък да изчаква да види какво ще е положението с Филип /след като пуснахте интригата, ще се придържам към нея и аз, че нещата не са розови/. От двамата определено Филип ми допада повече. Несериозен е, факт, което не трбва да е така за човек с две деца, но си обича семейството, добряк е и според мен не е пресметлив като жена си.
П.п. Която както и да си се кикерчи, какъвто и тинейджърски гащеризони да носи, не може да си прикрие годините /и не виждам кое е срамното да си на 30?!/:

# 126
  • Мнения: X
Пепе изглежда много добре, когато не се старае да прилича на разгонена пуберка. Могло значи и без кикерчене и маниернечене по снимки.

# 127
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Снимки по бански  разбирам, на кърмеща майка добре , но това: https://www.instagram.com/p/By7ooTdJ4Jw/ нито е загадачно-секси, нито ми е красиво.
Но пък от инстаграма й видях за тези чаши и си спомних за Ванчето, но с разликата,че тези са handmade : https://www.facebook.com/pg/DKpodaruci/photos/?ref=page_internal

# 128
  • Мнения: 878
Пак да кажа, Пепе много ми харесва на снимката на VanillaPumpkin. Изглежда на възрастта си и стилно. Тийнейджърските забежки с облеклото ми идват в повече. Не я правят да изглежда по-малка, а просто по-смешна.

# 129
  • Мнения: 6 887
На мен на тази снимка Пепе ми харесва. Изглежда като жена на годините си.
На мен тя на външен вид ми харесва, начинът и на обличане преди София в доста случаи също. Има много хубаво тяло за жена, родила две деца, която не си дава много зор да тренира. Всечки казват, че слабо тяло не означава задулжително хубаво тяло, и че слабо и отпуснато не е добре, ама за мен е по-добре слабо и отпуснато отколкото с наднормено тегло.  
Като сложи гащеризончетата, мами дънките или късите панталонки, с които и се вижда задника и почне да се кикерчи в бумеранг все едно получава гърч... Не. Като добавиш и мъдростите, леещи се от устата и... Твърдо не.
ЛинкдИн-а и казва, че говори немски и френски, а тя казва в едно видео, че ги е учила, ама не ги е донаучила. Хм?
Понеже и на мен вече ми се струва, че нещо не са наред нещата с ФилипЧО, ще кажа, че не им пожелавам да се разделят, а да намерят общ път и посока.

# 130
  • Мнения: 1 531
Филип се е включил, под последната снимка е написал коментар и сърца сложил, има надежда Simple Smile

# 131
  • Мнения: 4 717
Плана беше да влязат в новия апартамент през Февруари. Правиха кухнята и тогава се сетих, че имаше план. Какво стана незнам, но и според мен този апартамент е крайно неподходящ за отглеждане на малки деца. Бих я мислила тая тераса непрекъснато и ще се изприщвам от страх при мисълта, че децата могат да излязат и бъдат невнимателни.

# 132
  • Мнения: 6 887
Аз пък не можах да разбера защо след като си се оплаквал, че ти е трудно на шестия етаж заради мъкнене на колички, торби и деца, се местиш на 18-ти етаж. Да, със сигурност има асансьор, най-вероятно два, но една повреда, спиране на тока или просто дете, което внезапно е решило, че го е страх от асансьори и почнало да се тръшка, че не може и не иска - и цак - вече не качваш шест етажа, а три пъти повече.

# 133
  • Мнения: 6 930
След салата в буркан, Ивана сега пие супа от буркан за протеин. Какви ли не глупости няма да измислят, за да се правят на интересни. Space супа??? Joy Joy Joy кАжи честно!



Гледах видеото за дома на mint stories. Хареса ми като цяло, но според мен в банята са оставили много неизползваемо мъртво пространство около тая вана, а душът, който се ползва най-често е на половин метър от шкафа им, че и открит, тоест всичко ще е мокро наоколо като се къпеш. За мен душът и ваната би трябвало да са с разменени места. Хареса ми тапетът в спалнята, тоя тренд стана много популярен преди години от Martinique Beverly Hills Hotel, само дето там са бананови палми. Спалнята и нощните шкафчета обаче никак не си подхождат. Кухнята ми харесва, само не си падам много по такива открити лавици, с времето вероятността да стане една натурия от вещи отгоре е огромна...

# 134
  • Мнения: 35 130
Лори, последното ти видео е хубаво.
Поздрави на Сиси , зарадвах се като я видях . Чакам с нетърпение видеото, с което ще покажеш града ни. Имаше много интересни събития миналите седмици, дано покажеш и тях.

Общи условия

Активация на акаунт