Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 187
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 1 350
  • Мнения: X
Няма нужда дете на тая възраст да може много неща и то такива, които не са привични за възрастта му....има време за всичко.
Ще видим до къде ще я докара синчето като поотрасне и тя няма да може да го контролира.
Ах, Поли, Поли...
Скрит текст:
Дааа Полинкеее, нека започнеш първо да си оправяш кревата и после себе си...аман

# 1 351
  • Мнения: X
Детето на Пирина Аспергер ли има? Thinking

# 1 352
  • Мнения: X
Детето на Пирина Аспергер ли има? Thinking
Не я следя, гледам само тук качени снимки и информация, но и да има не е за хвалене. Ще прегледам иг й, то си личи ако има.

# 1 353
  • София
  • Мнения: 1 573
Детето на Пирина Аспергер ли има? Thinking

Няма. Някой тук я сложи тази диагноза по картинка. Виждала съм го на събитие - супер усмихнато и комуникативно дете. Нищо общо със спектъра.

# 1 354
  • Мнения: 7 573
Ужасно е да се поставя диагноза на дете от някакви снимки ,коментарите за детето на Галя също ми идват в повече.

# 1 355
  • Мнения: X
Заниманията с детето й са пълна глупост от професионална гледна точка и няма да доведат до качествени показатели, а просто само детето ще знае какви звуци издава животното...нищо повече, това може и навън в природата да се научи и то по естествен начин.
Не се прави така ако искаш детето да научи нещо и да придобие комплексни знания и умения, обясненията й също са посредствени и измишльотини изсмукани от пръстите и предадени на незнаещите млади майки  на пейката пред блока.
След като толкова има претенция и желае детето й да може и знае много неща нетипични за възрастта му да си направи консултация с логопед/психолог и ще я научат как да работи с детето по-качествено иначе само реденето на карти с животни е равно на реденето на карти черен петър.
ПС Иначе детето си е напълно в норма не виждам никакъв проблем, и да от снимки също си личи.

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 13:54 от Анонимен

# 1 356
  • Мнения: X
Оффф, един месец не мина и почна да говори за баланс и грижа за себе си.
Разговорите с бавачката ли качва? Бавачката питана ли е?

# 1 357
  • Мнения: X
Тъкмо щях да питам това бавачката ли е.

# 1 358
  • Мнения: 1 293
Това е съседката, която освен нейното си гледа и полининия 😁

# 1 359
  • Мнения: 1 790
Не бих поставяла диагнози на деца, но при положение, че родителите им представят целия живот на показ ежедневно, неминуемо ще има коментари за развитието, външния вид, държанието, възпитанието и прочие на въпросните деца, къде доброжелателни, къде не толкова.
Въпросната Пирина е позната на позната и имах бегли, но добри впечатления за нея, до момента преди да яхне mommy вълната и да се филмира до такава степен.

# 1 360
  • Мнения: 2 323
Както се вижда, много правилно е усетила нещата. Браво на мацката, много балансиран подход.

# 1 361
  • Някъде там
  • Мнения: 16 072
Диагноза не бих поставила на никое дете.За мен майката е тази която прекалява,коментирам само нейните виждания за синчето и.
Казах че е вундеркинд според нейните сторита,не че детето е такова.
За мен си е обикновено детенце, но  с майка с болни амбиции.

# 1 362
  • Мнения: 18 562
Айде сега и с излишния героизъм и призивите! Знаем ги ние тези неща не падаме от Марс. Принципно съм много против идеята за майка-героиня, която никога ама никога не си оставя детето и се запуска съвсем и не излиза с приятелки без деца и каквото и да е, че познавам такива жени, ама няма нужда току що станали майки да почват веднага с призивите и да ни учат. Тя Полина колко често я боядисва тая коса, гледам все е по салоните, все нещо я прави.

# 1 363
  • Мнения: 6 604
Детето ми е на 2.6 години и няма шанс да я накарам да реди по цветове.
Не ѝ е интересно просто.
Не знам колко от вас са се опитвали да накарат едногодишно да прави каквото и да било, защото така иска мама.
Явно детето има интерес към тези неща. За МЕН няма лошо да се занимава с неща, които са му забавни, интересни и т. н.
А да го диагностицирате по снимка - без коментар. 🤐

# 1 364
  • Мнения: X
Айде сега и с излишния героизъм и призивите! Знаем ги ние тези неща не падаме от Марс. Принципно съм много против идеята за майка-героиня, която никога ама никога не си оставя детето и се запуска съвсем и не излиза с приятелки без деца и каквото и да е, че познавам такива жени, ама няма нужда току що станали майки да почват веднага с призивите и да ни учат. Тя Полина колко често я боядисва тая коса, гледам все е по салоните, все нещо я прави.
Мои приятелки в първите 2-3-4 месеца нямаха възможност да носят нещо, различно от тениска, да излизат на кафе и да водят социален живот. Еми няма да се почувстват много добре от призивите на Полина "да живеем както преди".

Общи условия

Активация на акаунт