Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 747
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 1 980
  • Мнения: 3 743
Е няма такъв смях тук последния час. 😂😂😂
Теди, Дона, стераки не ни забравяйте като се прочуете. Да помните от къде сте тръгнали нищо че сега сте цитирани в инстаграма на... Как и беше името? Аз така и не запомних или изобщо не разбрах.

Валия, дай втора част, много ми хареса това последното. 👌

# 1 981
  • Мнения: X
Юхуууууу инстаграм се завърнааааа, ако се срине пак ползвайте фейсбук, а ако и той се срине туитър, а ако и той се срине.....търсете ме в сефораааааа.
Ще правиш ли гивалей?? Моля те, направи гивалей с тестерите от сефорааааа!!

Теди, Дона, стераки не ни забравяйте като се прочуете. Да помните от къде сте тръгнали нищо че сега сте цитирани в инстаграма на... Как и беше името? Аз така и не запомних или изобщо не разбрах.
Обещавам славата и ПР пратките да не ме променят Sunglasses

# 1 982
  • Мнения: 1 768
Ама станахте известни и се забравихте значи!Никоя не отрази новото видео на Валерката  , което е супер яката рутина Grinning Нали всички много знаят и са големите инфлуцърки  слънцезащитата се нанася поне 30 -40 минути преди излагане на слънце,  а Валерито се намаза като отиде на басейна...

Последна редакция: нд, 21 юли 2019, 13:18 от Не се сърди, човече

# 1 983
  • Мнения: 18 589
Кой е Дарин Ангелов?

Еее сежа? Не го ли знаеш наистина?
Един страхотен актьор от Народния театър и в сериали се подвизава. Има брат,Деян Ангелов. Близнаци са,ако не се лъжа,но не си приличат. Всъщност не знам дали са близнаци или просто са с малка разилика. В Скъпи наследници Дарин играе полицая Любчо. Светла коса,сини очи. Готин е. Аз като студентка бях "влюбена "в него.Ходих на няколко постановки. Харесвам го много.
Ще видя Мими сега.

# 1 984
# 1 985
  • Мнения: X
Айде на мусакатаааа
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 17 юли 2019, 21:49 от Анонимен

# 1 986
  • Мнения: 2 156
Може ли и едно тараторче към нея Heart

# 1 987
  • София
  • Мнения: 1 594
T.E.D.I, каква е тая гурме порцийка? Начии... и една мусака не могат да направят кат' хората, седнали тука да хейтят авокадото Expressionless

# 1 988
  • Мнения: X
Може ли и едно тараторче към нея Heart
Значииии аз сега започвам да готвя вкъщи до сега ни изхранваха ресторантите Ше прощавате амааа с това разполагаме.
Искам да забележите подписа ми Laughing

# 1 989
  • Мнения: X
T.E.D.I, каква е тая гурме порцийка? Начии... и една мусака не могат да направят кат' хората, седнали тука да хейтят авокадото Expressionless
Изядох цялата тава, само това й остана за снимка Joy

И авокадото го уважавам Wink

# 1 990
  • Мнения: X
 Целта ви е да създавате тука инсинуации, че съм оставила детето гладно и жадно- без таратор, просто искате да втълпите на последователите ми, че не съм майка за пример! Завиждате ми!

# 1 991
  • Мнения: 819
Тази радостна жена нито я бях чувала, нито виждала до днес. Това цялото за летящ старт ли го прави? Вместо да си гледа ежедневието тръгнала да се рови по форуми и да си измисля кой какво уж пишел за нея...

# 1 992
  • Мнения: 2 328
Задава се нова звиздЪ инфлуенцърка,това е.Не знаех,че съществува до днес.Сега й прегледах Инстаграм,ми не ме кефи.

# 1 993
  • Мнения: 9 781
Tedi, дай рецепта за заливката, че на мен нещо не ми се получава Simple Smile

# 1 994
  • Мнения: X
Предлагам на Лана следващата корица на темата да е тази.

Общи условия

Активация на акаунт