Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 113
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 3 840
  • Мнения: 9 484
Явно рекламата за коса ще е семейна, включила е и София и Филипчо беше на фризьор...ще е някой мултифункционален продукт.
Гледам, че София е левичарка те са доста креативни и интелигентни.

Тя и Пепе левичарка май.
Ама то кративността след определена възраст я кастрират... 😄

Последна редакция: чт, 01 авг 2019, 08:14 от Вαнилия*

# 3 841
  • Мнения: X
Дано не е наследило това дете-левичарче креативността и интелигентността на мама и тате, че само за влогърка ще става в този живот.

Последна редакция: чт, 01 авг 2019, 11:55 от Анонимен

# 3 842
  • Мнения: X
За съжаление, като видя Пепе вече да пита дали да пусне някаква рутина, знам че ще включва реклама, а не е продиктувано само и единствено от желанието да даде съвети или да обмени опит.
Тя и лекарство за простата ще рекламира ако ѝ предложат.
Ето от там идва целия проблем, поне при мен.
Колко такива "рутини" е имала, и всичките включват реклами. Може и да греша тоя път, ама едва ли.

# 3 843
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 580
Коментирахте ли драмата с някаква инстаграм куин дето била болна от анорексия, пък сега рекламирала хапчетата за отслабване на Ричката, които пък съдържали забранени в ЕС вещества. Ето това е жалко вече...

# 3 844
  • Мнения: X
По принцип харесвам sen sen bg, но във видеото си относно корейската козметика, за да направи всичко възможно да изрекламира бг сайтове за корейска козметика, такива глупости изпляска, че не е истина.
Време е тия влогъри да вземат да се пообразоват, да попрочетат това онова и тогава да си направят едно информативно видео на дадената тема, още повече ако тя е на тема козметика, която ще си мажеш по лицето всеки ден, така и рекламата на въпросните сайтове ще върви.

# 3 845
  • Мнения: 46 516
Знам, че съм от малцинството, но на мен косата на Пепе ми харесва. Изглежда здрава и лъскава...
И на мен. Изглежда ми здрава и гъста, с нормален косъм.
Тънката коса изглежда по съвсем различен начин.

Скрит текст:
Дъщеря ми е левичар, няма друг такъв мързел. Акъл и креативност и да има, абсурд да го пробият.

# 3 846
  • Мнения: 18 558
Гъста косата на Пепе не може да се нарече. Определено е здрава и лъскава, с тънък косъм. Вероятна не е третирана с бои и затова е в добро състояние.

# 3 847
  • Мнения: 2 323
По принцип харесвам sen sen bg, но във видеото си относно корейската козметика, за да направи всичко възможно да изрекламира бг сайтове за корейска козметика, такива глупости изпляска, че не е истина.
Време е тия влогъри да вземат да се пообразоват, да попрочетат това онова и тогава да си направят едно информативно видео на дадената тема, още повече ако тя е на тема козметика, която ще си мажеш по лицето всеки ден, така и рекламата на въпросните сайтове ще върви.

То по принцип за да си купуваш корейска козметика от бг сайтове, трябва да не си много в час.

Иначе дамата ми е симпатична, особено в това видео изглежда много свежа и лъчезарна.

# 3 848
  • Мнения: X
Хората не правят особено разлика между тънка и рядка коса. На Пепе изглежда тънък косъм, но пък не виждам да и прозира фрапантно скалпа, така че не е рядка, има си доволна гъстота.

# 3 849
  • Мнения: 210
Боже хора какво видях в Ютюб. Момиче се е самоубило, защото е видяло чат на любимата и ютюбърка, на която е направила фен страница. В този чат ютюбърката е написала, че това момиче си е купувало последователите и че не я харесва. След това човекът, с когото е чата го показва на момичето, въпреки че знае че това момиче има психически проблеми. Какво подяволите става със света?? Момичето,което се е самоубило е на 14, а ютюбърката е на 16. Аз не мога да разбера как може да си толкова отчаян, колко трябва да си жаден за слава, за да покажеш такъв чат на човек, който не е добре психически. Пазете си децата!!!

# 3 850
  • Мнения: 2 062
Е, не се стърпях 🤣🤣🤣🤣
Скрит текст:


Само аз ли не разбирам смисъла на подобни въпроси ?! Следят я предимно хора, които я харесват, разбира се, че повечето ще гласуват с "да"  Rolling Eyes .

# 3 851
  • Мнения: 478
Ивана с обработката на цветовете ли е прекалила или се е опитвала и тя като Пепе да си маже корема?!

# 3 852
  • Мнения: X
Само аз ли не разбирам смисъла на подобни въпроси ?! Следят я предимно хора, които я харесват, разбира се, че повечето ще гласуват с "да"  Rolling Eyes .
Идеята е да се предизвика активност от страна на последователите, да покаже - ето, толкова хора са инфлуенснати

# 3 853
  • Мнения: X
Те не могат да ги обработят както трябва и снимките стават ужасни.

# 3 854
  • Мнения: 9 484
От глупав по-глупав 3 😂

Общи условия

Активация на акаунт