Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 180 972
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 662
Благодаря за темата Simple Smile
Гледах новият клип на Зорница - ами, изглежда нечистоплътна с тази коса; иначе, като изключим косата и учителския и тон, е приятна.
Отивам да гледам Галчето, тя е свежарка (нищо, че привкуса там е на чалга)

# 76
  • Мнения: 2 323
Някой може ли да ми обясни , този контраст ?!
https://dk.linkedin.com/in/antoinette-pepe-19b6b335 
Как така,Антоанет е работила,като изпълнителен  директор , също е работила в телевизия ,PR ...и изведнъж продавач-консултант в Боди Шоп...??!!!! Kак се получава това?? Ако имаш такава автобиография,как ти падат критериите  за търсене на работа до продавач...

Не съм й фенка, но мога да ти дам съвсем логичен отговор - нова държава, докато се ориентираш и огледаш, отнема време. Работа в Дъ Боди Шоп си намирам с едно отиване и питане. За по-сериозна работа се минава през процеса по набиране на кадри, който може да отнеме и месец-два-три. Simple Smile Та, може да се е хванала да закърпи малко финансите в началото.
Интересен профил, не ми беше хрумнало там да я проследя, а ми е любимото занимание напоследък :Д

# 77
  • Мнения: 257


Коментар под клипа на Валери и Пепе, с глас се смях. 😀 А са толкова фейк там и двете...

И да попитам - само аз ли първо скубя вежди и после правя грим? Защото Пепе първо е на грим, а после на веждш. Иначе отказва масаж, защото е гримирана... WTF

# 78
  • Мнения: 4 378
Обяснението с продавачка в магазин може да е чисто и просто, че без да знае датски, трудно ще си намери друга работа. То и за работа в магазин се изисква владеене на местния език, ама може да са я взели и само с английски.

# 79
  • Мнения: X
Стефи определено изглежда добре, но косата ѝ явно е пострадала от режима
Много й се възхищавам за постигнатото, но понякога си мисля, че прекалява с глада. Надявам се да греша и да знае какво прави.

# 80
  • На правилното място в правилния момент
  • Мнения: 341
Двата клипа на ВалериЕ и "Тонката" чупят тъпомера рязко!

И скубането на вежди като метод на обезкосмяване го показват, а кола маска на ръце - не! Отново желязна логика.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 210
В линка на Пепе от LinkedIn гледам, че още ги работи повечето си позиции. Не е писала крайни дати. Тъй че все още си е (освен инфлуенсър) Founder and Editor-in-Chief в Name Letters to Antoinette, Executive Creative Director в MAKEoneGOOD, Writer and Art Director в Fashion Sense, консултант в Боди шоп и Brand Ambassador в Family Haski.
Как да намери време за себе си Smiley

Гледах последния влог на Марлена от Make up Geek. Казва, че се оттегля от канала си, ще пуска само предавания по новия си проект Beauty and the Boss. Разликата между нея и родните влогъри е от земята до слънцето. То няма и как иначе да е-тя е от първите инфлуенсъри, а и е запазила интегритета си през всичките тези години.
Български бюти влогъри не гледам-нямат съдържание, което да си струва.

# 82
  • Мнения: 286
Държат се като 15 годишни. Голяма реклама на Ив Роше,определено няма да отида да пазарувам там.

# 83
  • Мнения: X
Стефи определено изглежда добре, но косата ѝ явно е пострадала от режима
Много й се възхищавам за постигнатото, но понякога си мисля, че прекалява с глада. Надявам се да греша и да знае какво прави.

И то там даже не е глад, а кето. Аз след моя опит с този режим, мога да кажа, че година и нещо, след като го спрях, косата ми почти възвърна предишния си вид.

# 84
  • Мнения: 9 483
Ама вярно ли Тонка й е казала?! 🤣

# 85
  • Мнения: 257
Ама вярно ли Тонка й е казала?! 🤣
Някакво друго момиче в коментарите й е казало Тонка. И бясно фенче е раздало справедливост

# 86
  • Мнения: 4 345
Ама вярно ли Тонка й е казала?! 🤣
Нее, това е в отговор на един от коментарите.

# 87
  • Някъде там
  • Мнения: 16 026
Стефи, освен на кето,много гладува.Тя прави по 48 часа фаст, два пъти в седмица.
Което си е чисто гладуване,защото реално от 7 дни седмица тя яде 3,останалите ги гладува.
Силно се надявам, че когато спре последиците няма да са необратими.
Иначе сега определено изглежда добре.

# 88
  • Мнения: X
И то там даже не е глад, а кето. Аз след моя опит с този режим, мога да кажа, че година и нещо, след като го спрях, косата ми почти възвърна предишния си вид.
Кетото не съм го тествала (още), чела съм предимствата и недостатъците.  Имах предвид т.нар. фастове, където определено време не ядеш никаква храна. Не знам в момента как е, но в един момент сподели за три 40-часови фаста на седмица - като го сметнах, излезе, че през  половината седмица тя не яде абсолютно нищо! Аз откровено се шокирах.
И пак казвам - не я хейтя, възхищавам й се, защото аз самата се боря с килата.

# 89
  • Мнения: 4 378
Сега гледам видеото на Ели за подготовката на партито изненада. За момент се шашнах като видях бебешките дрешки, но ако помня правилно Мария е приятелката (съпругата?) на брата на Майкъл. Някой да ме порпави, ако греша. Ели ще става леля на момченце? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт