Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 112
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 182
Мисля, че на пиленцето ти много му се иска да е така..ама не е (въпреки, че с визията си оставя такова впечатление).
И аз познавам много пиленца от ляво, които точат лиги по него. Та на тях много им се иска да е от ляво и най-вероятно те пускат такива слухове.

# 286
  • София
  • Мнения: 386
Ако е вярно това, че техните й дават пари, за да може да поддържа този стандарт на живот, тогава защо приема всяка една колаборация? Има нещо, което не се връзва в картинката на Пепе. Може и просто да иска да е навсякъде из интернет пространството. Но тя като човек имащ образование в сферата на комуникациите и т. н, не знам как не забелязва, че при нея всичко е хаотично. Често сменя образа на майка и тийнейджърка, както беше коментирано, което не й носи особени дивиденти. Всички са наясно, че основната им аудитория са малки деца и затова така бързо се преориентираха към темите, които са интересни на децата. И пак има нещо сбъркано, защото представят продукти, които са доста скъпи, а и повечето не са за деца. По това което се пише тук, смятам, че никой не би си купил нещо само защото е рекламирано от някоя "инфлуенсърка". Така, че нещо се губи нишката на това да се изпращат пр пратки, като излиза, че не е особено рентабилно. А това колко последователите имат, изобщо не трябва да е критерий за нищо.

# 287
  • Мнения: X
На мен едно пиленце ми каза,че Наум има гей наклонности и чат пат ходи да се ...  с мъж без Теа да знае. Пиленцето е много надежден източник и не вярвам това да е лъжа.... какво мислите вие?

На такъв ми изглежда, но дали е наистина, кой знае.

Пепето нека си генерира абонатите, гледанията и парите, не ми пречи на живота, не и завиждам за нещата, които прави и това, което има (което не е много ясно какво е, но все пак). Не и завиждам за мъжа и това, че мама и тате са и подпрели няколко рамена.
Жива и здрава да е да си бере плодовете на труда. Нали знаете какво се казва - каквото посееш, такова ще пожънеш. Пепа сее нещо, дето след години няма да и приятно да го събира, а на децата и - още по-малко.

# 288
  • Мнения: 257
Ее, младият Шопов може да не е с актьорските възможности на баща си и дядо си, може да е лигав/глезен и всички определения от този тип, но не смятам, че е такъв, за какъвто си опитвате да го набедите.

# 289
  • Мнения: X


Ее, младият Шопов може да не е с актьорските възможности на баща си и дядо си, може да е лигав/глезен и всички определения от този тип, но не смятам, че е такъв, за какъвто си опитвате да го набедите.

Никой не го набеждава в нищо. На мен си ми мяза на мека китка, но то днес не можеш вече да ги познаеш кой какъв е.

Последна редакция: ср, 03 юли 2019, 16:54 от Анонимен

# 290
  • Мнения: 9 484
Ее, младият Шопов може да не е с актьорските възможности на баща си и дядо си, може да е лигав/глезен и всички определения от този тип, но не смятам, че е такъв, за какъвто си опитвате да го набедите.

И аз така мисля. Масово залитнаха да са метро или каквото там се водят мъжките кифли, но това не го прави гей, поне на мен не ми изглежда такъв.

Тия работи с едни пиленце каза...

# 291
  • Мнения: 257
Не визирах твоя коментар, fallon. Но абсолютно подкрепям - не можеш днес винаги да ги познаеш. 🤣

# 292
  • Мнения: 237
За Наум и Тея съм на същото мнение. Айде той поне учил, има професия, работи, тя обаче абсолютно на неговия гръб живее, не работи - че сега иска и тя популярна да стане покрай него,че да не вземе да се набута да работи нормална работа. Да не е луда. Само аз ли съм на мнение, че Тея иска да говори пред камера, нали и тя напъва да става инфлуенсърка, обаче или не знае какво да каже и Наум спасява положението или се сеща какво да каже, но не може да се изрази гладко, и пак Наум спасява. Забележете, колкото пъти започва нещо да говори и взима да забива и Наум поема...

Последна редакция: ср, 03 юли 2019, 17:06 от barbarona

# 293
  • Мнения: X
За пореден път чета, че много от абонатите/последователите на Пепе са генерирани от темата тук. Много ми е интересно, хората които казват това, социологическа агенция ли имат, проучвания ли правят?
Направих си труда да погледна в socialblade диаграма на абонатите ѝ, общо взето всеки месец те са на едно ниво, освен октомври 2018, когато избухна с видеото за раждането. Та много са ми интересни тези заключения на какво са базирани или са си лаладжийски приказки. Не се заяждам, просто не разбирам как се извличат такива заключения.

# 294
  • Мнения: 257
Айде да видим и ние нещо духовно, стига само клюки за Пепето. Но това ако не е агент на Пепе под прикритие наистина пък на! Ха-ха!

Като говорим за духовност, ще изместя темата на разговора към една страшно чаровна дама с две усмихнати деца и уникално куче - Мария Илиева от LaMartinia. Страшно зареждаща!
https://instagram.com/instamartinia?igshid=1samuamz4s1yn

# 295
  • Мнения: 1 870
Какво си правите, момичетааа?! Stuck Out Tongue Closed Eyes

Наминавам само да ви поздравя и да оставя това:

Скрит текст:

За рекламки пишете/For reclams write 👌 Laughing Laughing Laughing

Тази може да отвори езикова школа заедно с Бареков и Стоичков. Laughing Laughing Laughing

# 296
  • Мнения: 620
Какво си правите, момичетааа?! Stuck Out Tongue Closed Eyes

Наминавам само да ви поздравя и да оставя това:

Скрит текст:

За рекламки пишете/For reclams write 👌 Laughing Laughing Laughing

Тази може да отвори езикова школа заедно с Бареков и Стоичков. Laughing Laughing Laughing

Ооо ама тя ми била съгражданка 🤣 Както и Деси Коуча 😃 Много ще ми е смешно ако ги видя някъде, ама надали се движим в едни кръгове.... Reclams 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

# 297
  • Мнения: 1 870
Скрит текст:
Какво си правите, момичетааа?! Stuck Out Tongue Closed Eyes

Наминавам само да ви поздравя и да оставя това:

Скрит текст:

За рекламки пишете/For reclams write 👌 Laughing Laughing Laughing

Тази може да отвори езикова школа заедно с Бареков и Стоичков. Laughing Laughing Laughing
Ооо ама тя ми била съгражданка 🤣 Както и Деси Коуча 😃 Много ще ми е смешно ако ги видя някъде, ама надали се движим в едни кръгове.... Reclams 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Не, от Годеч или Драгоман е, не помня вече.

# 298
  • Мнения: X
Какво си правите, момичетааа?! Stuck Out Tongue Closed Eyes

Наминавам само да ви поздравя и да оставя това:

Скрит текст:

За рекламки пишете/For reclams write 👌 Laughing Laughing Laughing

Тази може да отвори езикова школа заедно с Бареков и Стоичков. Laughing Laughing Laughing
https://www.facebook.com/123639411020273/videos/1031687087037661 … OTg1MTY0OTUyMzQx/

# 299
  • Мнения: 91
Какво си правите, момичетааа?! Stuck Out Tongue Closed Eyes

Наминавам само да ви поздравя и да оставя това:

Скрит текст:

Оле, ама тя е на 19 години?! Frowning
Ако наистина е бременна, значи е зле положението... И тя ще става млада майка

Общи условия

Активация на акаунт