Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 093
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: X
За мен е безмислено Лореал да изпращат тези ампули на сульо и пульо при положение, че не отговарят на възрастта на която трябва да се ползват.
Гергана и Ивана едва ли са на една възраст и кожите им са с едни и същи нужди.....толкова е смешно...

# 586
  • Мнения: 46 513
Ама разбира се. И всички тези приятелки от колежа, които показа, ги е събрала от улицата, за да наснима Laughing
Голямо овикване, че си е изоставила децата, а от влога останах с впечатление, че са били най-много 4-5 дена. То пък вече човек трябва да се чувства виновен, че 1-2 седмици годишно не е залепен за децата си.

Иначе показаното от презентацията и според мен не беше на ниво, езикът на тялото с това приклякване...
Направи ми впечатление и облизването на левия ъгъл на устната на почти всички кадри, не съм го забелязвала преди.

# 587
  • На зелено
  • Мнения: 655
Нали Пепето кърмеше, как става това с толкова чести отсъствия. Не че нещо, ама за една приятелка питам.

# 588
  • Мнения: 46 513
Уведоми официално, може би преди месец, че не кърми вече.

# 589
  • Мнения: 3 743
https://youtu.be/WlFslyza5z4
Много се смях на това видео - реакция на филма After (тип Здрач боза, обаче с актьора на младия Волдеморт от сиропиталището от ХП и нечистокръвния принц). Момчето прави реакции на цели филми от към 2005 насам и е пълен cringe.

# 590
  • Мнения: 630
Къде е казала, че не кърми? Тъкмо доскоро обясняваше, че Сиена иска постоянно да суче. Според мен просто си я е отбила директно заради партитата. Лошо няма. Само после да не разправя друго.

Идва ми множко вече нейното вейхавеене. Тотален контраст с нещата, които проповядва. Всяко семейство само си решаванкка да живее и да си гледа децата. Но когато думи и действия си противоречат, особено пък като ги правиш толкова публично достояние, е тотално лицемерие.

# 591
  • Някъде там
  • Мнения: 16 062
Пепе каза в стори че ще ходят със София на море следващата седмица.Това стори беше миналата.
Явно и те са с тях.

Да оставиш децата и да идеш да се разтовариш за няколко дни напълно го разбирам и подкрепям.
Не разбирам детинското и поведение.
Едно е да оставиш децата за да си отдъхнеш,друго е да качваш клипчета как се чекнеш с разни мъже,как снимаш скечове по нивите и всички други подобни сторита и снимки,които ни показа.

# 592
  • Мнения: 630
Ако е с децата, се поправям Simple Smile

# 593
  • Мнения: 35 110
Отново весело видео на Поли. Много мой човек е. Просто тия театрални трепети ме кефят. Още повече , че и аз бях разпределена да съм Райна в едно от представленията. Много са ѝ различни видеата от всички други обсъждани тук кифли

# 594
  • Мнения: 2 328
Разпасана тинейджърка.Чудя се Филипчо защо не се намесва,или той не е мъба в това подобие на семейство.

# 595
  • Мнения: 630
Според мен Филип е гузен за нещо.

# 596
  • Мнения: X
Не следя пепе но гледам от тук качена снимка, че ще пътуват с автомобил до морето нищо не пречи да вземе едно от децата. А ако ходи с Ели още по-лесно ще е да вземе едното дете, Ели е доста добра с децата й и би й помогнала ако се наложи.
Аз съм ходила в Гърция с бебе и приятелки, аблсолютно няма проблем още повече като гледам са й кротички.

# 597
  • Мнения: 4 400
Пепа може до е записала колеж, ама да не е завършила. Пепа да покаже кетапа, че не й вярваме, че е взела!!! Joy

# 598
  • Мнения: 2 328
Филип ми е леко странен.Рсзбирам,че страда от загубата на приятел.Но не е редно да си оставиш децата в друга държава,жена ти да си качва снимки разчекната и с други мъже,а ти да не правиш нищо по тия въпроси.Сигурно са се изпокарали за нещо с Пепероната.Тя специално се държи,все едно той не съществува.

# 599
  • Мнения: 1 295
Аз понеже спрях да я следя навсякъде ми стана интересно, къде е Филип?

Общи условия

Активация на акаунт