Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 387
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 257
За Звезди и Кало - при все, че си признаха, пак бяха тръгнали да подвеждат аудиторията. Да не кажа, че поизлъгаха.

# 796
  • Мнения: 1 872
На годините на тези Звезди и Кало е просто абсурд да си купят собствено жилище без кредити и помощ.

Дори и да си някой developer с по 3-6 000 лв на месец, пак ще е невъзможно. Пък и някой тук подчерта, че споменали, че станало и без кредити...Хайде, бе!

Мой бивш шеф наистина беше постигнал доста висок стандарт в ранните си 20 години, но той е в списъка на Форбс за най-успелите млади българи и го развива от ученик. Уцелил е нишата и времето и сега е наистина дооооста богат, но той е по-скоро изключение- отколкото правило.

# 797
  • Мнения: X
Мдааа, поредните, които излъгаха. Добре, че казаха истината навреме. То така с наследствени жилища и баба знае без кредит да живее.

Последна редакция: нд, 07 юли 2019, 13:53 от Анонимен

# 798
  • Мнения: X
И аз мога да продам единия апартамент, да преобразя с парите другия и да изляза с видео - Сама си купих апартамент на еди си колко години без кредит. Мда. Не разбирам защо беше това лъгане, при условие, че масово се прави точно това - продава се наследствен имот и се стяга другия наследствен имот.
За мен това е и наблагодарност към роднините, които са ти ги отстъпили, вместо примерно да си прибират наемите, и да си живеят добре.

# 799
  • Мнения: 4 717
Вие се смеете, ама покрай тая мусака ми се прияде, а пък съм бременна и нали, ама ми е и много жега да се пържа над тигани и тенджУри с часове. Има ли някъде видео Какво да правим в такава ситуация? Как да се справя с напрежението от желанието ми за мусака? Пепе дали ще ми помогне, ако й пиша? Ще ме инфлуенсне ли за марка кайма или да не се надявам?

Trollface

Решение има и то е - Пандафууд (така ли се пише?)
Добре, че е Пепе да ни научи.

За Тайна и семейство - забелязахте ли как манипулативно зададе въпроса: Ние си харесваме нашата къща, но кое е сбърканото в нея? Големите отговориха - В грешната държава е!
Според мен са ги подпукали социалните и са се върнали в Австралия. Този цирк с кемпера е само за да не прехвърлят делото от Финландия към Австралийските социални и да го закъса съвсем. Известно време ще пребивават "без постоянен адрес"  защото ще "обикалят Европа".

# 800
  • Мнения: X
Пак ще го напиша за мен е много неблагодарно да не признаеш помощ от баба,дядо, родители.
Аз също  едва на 21-22г. получих от баба наследствен имот, за което цял живот ще съм благодарна и на майка ми и на баба ми. Не виждам причина да се крият такива неща, още повече че е неуважително според мен.

# 801
  • Мнения: 1 872
Изгледах последното видео на Звезделина и приятелят й. Похвално е, че са направили специално видео-обяснение, но ме въмути, когато приятелят й обясни, че има сестра, но майка му е прехвърлила този етаж само на него. Явно този на бабата ще остане за сестра му после, но подобни деления винаги са ме потрисали.

Последна редакция: нд, 07 юли 2019, 14:21 от Yogurina

# 802
  • Мнения: X
Вие се смеете, ама покрай тая мусака ми се прияде, а пък съм бременна и нали, ама ми е и много жега да се пържа над тигани и тенджУри с часове. Има ли някъде видео Какво да правим в такава ситуация? Как да се справя с напрежението от желанието ми за мусака? Пепе дали ще ми помогне, ако й пиша? Ще ме инфлуенсне ли за марка кайма или да не се надявам?

Trollface

Решение има и то е - Пандафууд (така ли се пише?)
Добре, че е Пепе да ни научи.

За Тайна и семейство - забелязахте ли как манипулативно зададе въпроса: Ние си харесваме нашата къща, но кое е сбърканото в нея? Големите отговориха - В грешната държава е!
Според мен са ги подпукали социалните и са се върнали в Австралия. Този цирк с кемпера е само за да не прехвърлят делото от Финландия към Австралийските социални и да го закъса съвсем. Известно време ще пребивават "без постоянен адрес"  защото ще "обикалят Европа".


Като нищо отдавна са се върнали в Австралия, а тези клипове са предварително заснети. А може би са избягали в държава, в която няма опасност да ги депортират. Нали някой казваше, че Тайна пускала сторита от Индия. Thinking

Сега се замислям, може и данъчните да са ги погнали. С това "продадохме всичко, дори обувките ви".

# 803
  • Мнения: 4 717
Сторито от Индия беше едно просто изречение  в стил: "Колко се радваме, че в Старбъгс Индия има wify", т. е. може да го пусне от където си пожелае.

Бтв, попадна ми едно клипче с най-големия й син, който е женен и студент, останал е във Финландия. Купи си хамбургер и каза, че основно това яде сутрин за да го засища задълго по време на учене. Вече не е веган, нито вегетарианец, "временно"  каза. Представям си как с нетърпение е чакал фамилията да се изнесе за да признае без свян, че бургерите му харесват и няма нищо ненормално да ги ядеш.

# 804
  • Мнения: 3 743
Аз се зачетох по чуждите форуми за Тайнините. Явно единственият изход на децата от семейството е брак, та затова и се е оженил големият. Имаше и някакви конспирации, че голямата ѝ дъщеря Клеопатра и вторият син Йерусалим са силно привързани, неудобно даже. Майката не малко пъти съм я чувала да хвали фигурата на дъщеря си и в някакво видео казала колко ѝ е стегнато дупето заради спорта и брат ѝ се загледал след нея. Когато пък били на почивка някъде и имало момичета около тях Клеопатра го хванала под ръчичка и му се увисила на врата да му отвлече вниманието. Не съм ги гледала точно тези, но във видеата на представяне на децата двамата бяха много сходни като интереси. Каквато са секта на много неща мога да повярвам.

Също споменават, че видеата са ѝ в много странна хронология и аз не мога да я хвана още. Тя явно е имала амбиции и за реалити, но не се е получило, затова е почнала да си го режисира сама с yt. За да хване вълната в yt е покрила много от търсените трендовете - рутини, веган, минимализъм, скандивнавие, деца, бебета и тн.

# 805
  • Мнения: 6 930
Тая Тайна ѝ гледах няколко клипа и ми се сториха страшно скучни, скучно монтирани и въобще. Но ги изгледах, че това чудо да се будиш с 9-10деца не е за изпускане. Видя ми се супер странно на една рутина как показваше, че се оправят сутрин, взе най-малките 3-4, сложи ги да лежат на едно одеалце на земята, а те стоят и чакат да будат преобути?! Е тва как става? Аз едно не мога да накарам така да лежи и да ме чака.... Имената са им суууупер странни. Абе прекалено комунално ми идва всичко. Но ще погледна и как са си продали къщата. Хич не ми се връзва от огромна къща да минеш на кемпер за неопределено време...

# 806
  • Мнения: 35 140
Значи такава била работата при тия двамата. И аз викам: как успяха толкова млади да си купят къща и да обзаведат  и то с такъв стандарт.. Не съм им гледала последното видео, ама като ви чета, не само аз съм се заблудила.
А иначе, майката може да с е едоговорила нещо с децата си. При моите родители баба ми е обещала на баща ми кола ( по онова време си е било лукс), а на леля ми друго. Така, че и двамата да са доволни.

# 807
  • Мнения: X
Но ще погледна и как са си продали къщата. Хич не ми се връзва от огромна къща да минеш на кемпер за неопределено време...

Къщата не е тяхна. Били са под наем. Къщата е обявена за продан още 2017 година, а собственикът бил друг. Това го прочетох в чужди форуми.

# 808
  • Мнения: 3 796
Пак клюкарско, ама щом Зорница си е продала апартамента и с парите са ремонтирали този на Калоян, на нея каква й е "файдата" от цялата работа? Той си каза, че апартамента е негов, тоест най-вероятно си е така по документи. Вижда ми се много наивно да инвестираш толкова пари в чуждо жилище, пък било то и на сегашната ти половинка.

# 809
  • Мнения: 3 743
Четох за къщата на Тайна, че е на някакъв роднина на мъжа ѝ, та по-малко плащали да живеят там. Мъжът ѝ Пол не работи заради увреждане на очите и е на социални помощи, дистанционно обаче го раздава наставник на младежи от християнската общност основаната от доведената му майка в Австралия. Сванахте ли? 😜

Сега в новото видео казва, че ще си занесат багажа в Австралия и че искала там да си построи къща. Значи доколкото разбирам първо тръгват за Австралия, после се връщат да обикалят из Европа и накрая пак се връщат в Австралия да живеят за постоянно? 🤔

Общи условия

Активация на акаунт