Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 519
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 2 323
Ми, аз не съм анонимна, нито съм се регистрирала специално и пак намирам за смехотворни всичките изсмукани от пръстите разсъждения за децата на плажа, алкохола в коктейла (о, ужас) и пренебрегването на децата. Последното, разбира се, без оглед на идеята, че изписващите 10 страници за един ден тук също си ощетяват децата от внимание в това време. Или минимум работодателя на "истинската, отговорна, изискваща време и усилие работа".

# 781
  • Мнения: 9 713
Сега кажете, че Пепето и за креативност е тръгнала да ми дава акъл. Тя щото се пръска от креативност Grinning Утре я чакам в сутрешния блок, за да обсъди глобалното затопляне и световния мир. Тя ми е като един БГ женски вариант на Тръмп, доста е нелепа. Много ще се радвам да си се врътка на морето, да си пие коктейлчетата, да се отърква във Филяка и Пущинака, но да не се занимава с теми, от които не разбира. А е толкова обсъждана просто защото изскача отвсякъде!

Може и да се бъркам, но Ели стана влогър доста преди Пепе и я показваше в свои клипчета. Мисля, че Пепе е надушила тогава, че тази работа е хем лека, хем носи някакви облаги, затова се е писала и тя влогър и сега гледа да си изсмуче от пръстите някакъв контент и да издои всяка възможност на макс. А това, че говори не за "дечицата ми", "дечицата си", а "дечица" е супер смешно Grinning

# 782
  • Варна
  • Мнения: 2 754
Аз си мисля, че Пепа заслужава нейна отделна тема да си има  Grinning
Kато чета колко много се пише за нея, според мен ще е по-удобно за хората дето се интересуват толкова много от
 " творчеството" й семейния й живот да не се налага да четат през 5-6 коментара и за някакви злобни хора тип новоизгряващата Шоповица Grinning
Направо я изядохте с парцалите последните дни пак , ама явно си го заслужава с това , което прави последно време. Никой не е застрахован от семейни, лични проблеми  с половинката си и наистина се надявам с Фичката всичко да им е наред и просто да са си дали малко почивка ( лятна Grinning ) .


lorito5678751, много ми се искаше да изгледам цялото видео, но ме заболя пръста да гоня лицето й , опа устата й по дисплея, че да не се възмущавам Grinning

# 783
  • Мнения: 787
Констатация
1.На Ивана се е наложило да изкъпе кучето.(надявам се му мие лапичките след разходка по принцип,че прозвуча все едно го пуска в апартамента директно от пътя)
2.Валери в стори си поплаква,че е нахапана от комари и един скакалец и се е ударил в крака на Тасос.
П.п.По повод кое ни дава право да обсъждаме..
Инфлуенсъри-т.е. хора, които имат силно влияние в социалните мрежи, голям брой последователи, поведението и мнението им винаги е забелязвано, и взимано под внимание.
По принцип инфлуенсърският маркетинг е с цел колаборация с марки,продаваемост на стоки ,в това се справя добре обсъжданата личност(чието име не трябва да се споменава.. все едно Волдемор:Д),всяко шерване,увеличаване на гледаемостта на влогове или посещение на иг профил,всяко цъкване генерира трафик и вдига цената на поста.Не мисля,че Пепе има нужда от защитници.Всяко привличане на внимание,било то с негативи или позитиви .. и носи преимущества в попрището.Всичко рано или късно опира до пари и така е в цял свят.
Кардашиян са същите.Те даже са най-яркия пример какво представлява инфлуенсърството,макар и не тръгнали от тубата.Успяха даже и да създадът трендове,продадоха се добре.
Нека не се джафкаме заради хора,които си плетат кошничката умело докато ние им увеличаваме популярността сдърпвайки се.Всеки сам преценява какво ще "продава"от живота си и на каква цена.

# 784
  • Мнения: 269
Новото видео на Звезди ми хареса, най-вече частта, в която споделяха повече за себе си и за начина си на живот.
На Мария Янева новото видео също е супер. А Ивана няма да си я причиня в лежерната ми неделя. 😁

# 785
  • Мнения: 9 713
И аз гледам клипчето на mint stories. Евала, че толкова детайлно обясняват как е станало всичко и говорят за личния си живот. Е, излезе в крайна сметка, че имат наследствен апартамент и наследствен етаж от къща, но поне го разясниха, а не се правят на 2 и половина Simple Smile Харесва ми, че имат много добър изказ, определено не са глупави. Харесват ми. Айде, отивам да догледам.

# 786
  • Мнения: 257
Ами ето, че не са се справили съвсем самички Звезди и Кало, както твърдеше той. Поне си признаха.

Иначе да, много са интелигентни, винаги съм го казвала.


Виолета Б. (т.нар. Двойничка на Пепе) има ново свежо видео.

# 787
  • Мнения: 4 001
Найстина ли хора с брак,дом и деца могат да си вземат почивка един от друг и то за лятото?Питам защото това го правех когато бях на 23 с връзки на по няколко месеца и беше първа стъпка към раздяла,някак си на по 30 и в друг етап от връзката ми се струва че трябва да положиш повече усилия да потръгнат нещата,а не да се криеш зад роднини и купони...установила съм че колкото по дълго си даваш почивка ибягаш от проблема толкова по не ти се занимава с това:-)Simple Smile

# 788
  • Варна
  • Мнения: 2 754
Всеки намира по различен начин да оправя отношенията си. И моят не е този, но Пепа и Фичо са от различни държави, различни интереси имат явно. Да не говорим , че се вижда поведението им как е присъщо за 20годишни , а не за зрели хора каквито са.
А и те имат плюс, че са от различни държави, защото ето тънко, тънко Фичката може да се измъкне под оправдание , че отива да си види родата и т.н.

# 789
  • Мнения: 9 487
И аз гледам клипчето на mint stories. Евала, че толкова детайлно обясняват как е станало всичко и говорят за личния си живот. Е, излезе в крайна сметка, че имат наследствен апартамент и наследствен етаж от къща, но поне го разясниха, а не се правят на 2 и половина Simple Smile Харесва ми, че имат много добър изказ, определено не са глупави. Харесват ми. Айде, отивам да догледам.

Пуснах ги сега и аз за малко, но по-късно ще изгледам цялото видео.
Нещо не разбрах - Звезди е продала наследствения апартамент, в който е живяла. А този, който сега са ремонтирали е от дядото на Калоян ли? Защото той каза нещо от сорта, че е успял да я доведе в родния си дом?

# 790
  • Мнения: 9 713
Да, аз така го разбрах. Живеят на втория етаж в къщата на бабата на Кало, тя живее на първия.

# 791
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 301
Пепе не е ходила на свястна почивка от както я следя. Миналата година беше в Рим за два дни и Гърция пак за два три дни. Защо да не отиде сега ?! И аз бих взела само голямото дете, ако малкото има кой да го гледа. И мен са ме взимали така (аз съм голямото, а сестра ми беше много малка и нищо не помни).
Имат си проблеми с Филип, то си личи, дано да се оправят, ако не, всеки има правото да бъде щастлив.

Последна редакция: нд, 07 юли 2019, 14:42 от La Libellule

# 792
  • Мнения: 9 487
Ами ако е така, аз не разбирам кое наричат “без помощ от роднини и т.н.”
Продават единия апартамен и ремонтират другия, т.е. не са купили ново жилище.

# 793
  • София
  • Мнения: 1 670
Гледах видеото на Звезди и Калоян, хареса ми. Наистина ситуацията при тях е крайно далеч от "Купихме си жилище на 25 без кредити" , но не знам защо на първо време тръгнаха с това гръмко заглавие. Чудесно е, че имат подкрепа на семействата си, за жалост не са много младите хора, които могат да се похвалят със същото.

# 794
  • София
  • Мнения: 2 666
Цитат "Мама няма време за себе си, само за дечица".
Да я замеряме с камъни, че го е казала веднъж в стори...
И аз й се смеех за това, както и за рекламите и противоречията, но някои хора минават границата и в повечето време тук се създава усещането за бабите пред блока, дето клюкарят и  плюят само по няколкото секунди от живота на човек, които виждат на ден.
На мен не ми пречи тя да се обсъжда със страници, ако има материал, както беше с Джеймс Чарлс и Тати (понеже бяха сравнени). При Пепе са сторита как са отишли на плаж.

При положение, че не следя активно Пепе съм го чула поне в няколко влога. Защо веднъж не каза, че е млада майка с две деца и постоянна помощ от страна на две баби и детска градина. Когато си гледа сама двете деца без никаква помощ да обяснява как е лесно и не пречат на ангажиментите й.

Общи условия

Активация на акаунт