Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 536
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 6 930
Значи Пепе даде интересни идеи на хората, бъдете криейтив, дава единствено един съвет- бъдете деца. То голяма креативност е да кажеш на хората да се върнат като на 5 годинки, и свързва креативността единствено със рисуване ли, добре го e инфлуенснaлa Филип, ето човека взел и рисувал- като на 5!
Това, което каза е доста плоско, но пък бунтарско, както и това, което казва за работата в офис от 9-5. Все едно, в която и да е работа, колкото и тъпа или скучна да е, не можеш да си креативен, аре бе. Просто тя е За бунта. Иска да се отличава, да е извън рамката, да е топ, Еми успех, нека поживеем и видим.
Няма лошо, но пак направи паралел, сякаш другите хора живеят ужасно скучния живот, защото се съобразяват с обществени норми Simple Smile

Точно това си мислех и аз. Нейните наблюдения се простират до под кривата круша и се изчерпват с елементарни детски примери. Знанията и опитността, които човек придобива не значат непременно, че си е "кастрирал" креативността. Но тя откъде да знае, като при нея такава липсва от доста време насам. Клиповете ѝ са по калъп, снимките ѝ - клише до клишето (чисто визуално) , писането и говоренето - и те на посредствено ниво...да вземе да задълбае малко в техники за развиване на пустата му креативност, ако това е новият лайтмотив.
Иначе, за протокола, ич не ме впечатлява с едно, две или николко деца е на море. Щом може да си го позволи, аз съм за. Само дразнят посредствените ѝ противоречиви повърхностни послания (и се връщаме пак на знания и опитност житейска)
И също обичам коктейлчета Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: нд, 07 юли 2019, 01:45 от tuali

# 766
  • Мнения: 2 666
Божинката пасти да яде пред това чудо невиждано...Joy

Последна редакция: нд, 07 юли 2019, 02:14 от butterfly_s

# 767
  • София
  • Мнения: 17 885
Тя си е с фриволно поведение, ако ще с качулка да е. Помня как се лендзеше и мяташе пред хората, които бяха в новия им дом, да проекторат. Няма общо със заголения бедър.

# 768
  • Мнения: 4 396
Очевидно е че Пепе се опитва да покаже висок стандарт, розов лЯйфстайл, в който тя е прекрасна и перфектна, без една разширена пора, винаги спретната и чиста, с 2 прекрасни руси дечица, един хубав датчанин, млада майка, млад татко, животът е песен, никой не работи, ама живеят под наем за 1000 лева, правят прекрасни ремонти на чудесното си жилище, ядат авокадо тостове и филии с лютеница на заведения от сутрин до здрач, ходят по Ивенти, те са модерни инстаграмъри, инфлуенсъри, блогъри, влогъри, художници, диджей, психолози и т.н. и всички трябва да гледаме, да завиждаме, да се опитваме да сме като тях. Това показва и се опитва да ни убеди в него поне.
Реалността е че децата ги гледат роднините й, мъжът й от месец е на другия край на Европа, тя не е перфектна, съвършена, има своите слабости, недоспала е, уморена е и това е супер нормално за една майка, очевидно имаща лични проблеми с мъжа й. Никой нямаше да я съди, даже щяхме да й съчувстваме, ако се държеше нормално, не се държеше като 16-годишна на първия си летен лагер, да се слага на чужди мъже с цел да накара нейния си да ревнува, не се опитваше да се изкара толкова невероятна и просто беше нормален човек и пред камера. Но при положение, че седи и обяснява колко лесно се правят и гледат деца, как всички трябва да си имат поне едно под 30, щото после им било късно и т.н. Няма как да се очаква, че няма да я осъдим. Феновете й не я следят толкова дълбоко, че да видят колко е повърхностна и елементарна всъщност,щото са... Ами на 16 и я намират за готина.

Това обобщава и моето мнение. А Филип май вече повече от месец го няма. Да не му е писнало в България по някаква причина? Ако имах дъщеря или внучка с нейното поведение, щеше да има разговори и нямаше да правя като нейната баба да гледам правнучето, докато майка му си живее живота на морето. Много противоречия станаха между философията и акъла, който дава от една страна и нейните собствени действия от друга. И тя какво точно работи? Нищо. Да каже човек баба и прабаба гледат децата понякога, защото майка им работи, но не е такъв случая. Гледат ги, за да си живее майка им живота на млада, фриволна и свободна жена. Това ли е примера за подражание на младите? 

# 769
  • Мнения: 4 717
Определено нещо е станало с Филип и не е просто тъгуване по отишъл си наскоро приятел или лека семейна кавга. Сигурна съм, че датската баба би го изритала да се върне при децата си ако беше нещо маловажно и инфантилно. Предполагам е сериозен скандал, но пак ще го кажа - с Пепа са си лика-прилика. Господ е събирач.
Само ми е много тъжно, че Фичо ше изтърве сезона на морето...

# 770
  • Мнения: 9 487
Фичката е при сестра му, май майка му живее на друго място.

Влизам да похваля новото видео на Елизабет Фейм, много свежи и непринудени разкази със стар приятел, очаквах да сте писали... но не, страници и страници само Пепе. Съчинения по картинка или по-точно това, което отсъства от картинката. По сторитата й вие я изкарахте:
- безотговорна майка: зарязала си едното дете, а мъкне другото по пиянски барове (нищо, че са на плажа и е през деня)
- пияница - пие коктейл, който не е ясно дали не е лимонада, дори и да е коктейл, не се знае дали не е безалкохолен
- лека жена - заголила бедър, (през лятото, как смее!) докато наоколо има други мъже (на плажа, нечувано!)
- безотговорен шофьор - шофира (не е ясно дали тя) часове след като е консумирала напитка (с неясно какъв състав)

От тоя хейт, ще взема да й стана фенка...

И това цялото е свободно съчинение - първо, това, че един бар е на плажа и се посещава през деня, не го прави обезателно подходящ за малки деца.
Второ, не съм прочела някой да я нарича пияница. Коментарите бяха, че тя си пие коктейла, докато детето си стои само на кърпата с телефона. Бяха изказани предположения за това дали пие алкохол, докато е с детето и шофира, но никой не я е заклеймил като пияница.
Относно заголването на бедър докато наблизо има други мъже 🤣 - мисля, че всички правим разлика между това да носиш къси панталонки и това съвсем целенасочено да ги отъркваш в някой друг.

Пак се повтарям - показателно е, че сторито почти веднага беше изтрито.
Щом смятате, че е ок, защо според вас е изтрито?

# 771
  • Мнения: X
Абе хора, колко момичета се включиха да я защитят Пепе за коктейлите тоя път, и за децата на морето, и все някой се намира да сложи цялата тема под общ знаменател, че сме я изкарали еди каква си. Не се прави така!
Чете се избирателно май.
И пак сякаш не се вниква в есенцията на казаното, ако не се представяше за "всеотдайната майка, нямаща време за мами, само за децата, но която все пак не забравя 10 дни след раждането за ролята си на съпруга", никой нямаше да коментира къде ходи, в чий скут се навира, какво пие, как се снима и прочие.

# 772
  • София
  • Мнения: 2 666
Цитат "Мама няма време за себе си, само за дечица".

# 773
  • Русе
  • Мнения: 1 099
https://www.youtube.com/watch?v=q6LcMaCSi18
 Като изключа маратонките долу-горе ми допадат, нещо различно от масата shein и пр. покупки.
Оранжевият костюм не ми харесва като цвят; индигото /люляк или синият - прекрасен цвят, но все едно е взела 1-2 номера по-голям размер; според мен най-добре й стоят белият и пудра мисля ?

Последна редакция: нд, 07 юли 2019, 11:00 от lorito5678751

# 774
  • Мнения: 9 487
Точно последните страници се обсъждаха Теа, Валери, Константина, Пирина, Ели...

Не разбрахте ли, че няма как да налагате тон на темата?
Да, споделят се разни нови хора и канали, тези дни дори един господин сам дойде да се представи, но си тръгна бързо.
Ами като не проявявам интерес, какво да коментирам?
Наистина не го разбирам това мрънкане за това кой се коментирал повече.
Наскоро покрай скандала на Тати и онзи гей се завъртяха доста страници с дискусии относно тях. Аз не ги следя и не са ми интересни тези разговори, коментарите за тях ги прочитам по диагонал. Да съм се оплаквала, че се коментират много и на мен не ми е интересно?

# 775
  • София
  • Мнения: 2 666
Много съм притеснена за себе си. От няколко дни се усещам, че когато не ми се занимава с децата се обръщам към тях с "Какво правите момичета?".

# 776
  • Мнения: 1 547
Момичета, предлагам да обявим Пепе за смешница и да спрем да я обсъждаме, наистина ми е смешна с всичко, което показа за година и нещо, как думите се разминаха с делата. В началото я следях както съм казвала, приех я като експеримент точно докъде ще доведе този розов филтър и нахилена усмивка и позитивни вайбове, ето дотук доведе. Този експеримент е показателен, пълен крах. Това са си факти. А дали е моя работа, аз решавам, тя ми се предоставя, аз оценям, както ми казва да си купя към стотин продукта, или трябва да я следвам сляпо и вярно Simple Smile

# 777
  • Мнения: X
Пепе въобще ми е тотал щета, според моите изводи може и баща й да е  изгонил Филипчо и тя сега е в космоса от кеф и самочувствие и затова така се държи.
Иначе гледам на Ивана новото видео с парцали, които е купила и се чудя кога ги носи и дали ги носи, защото когато и да видя нейни снимки или видео е с едни и същи дрехи.

# 778
  • Мнения: 3 804
Вие се смеете, ама покрай тая мусака ми се прияде, а пък съм бременна и нали, ама ми е и много жега да се пържа над тигани и тенджУри с часове. Има ли някъде видео Какво да правим в такава ситуация? Как да се справя с напрежението от желанието ми за мусака? Пепе дали ще ми помогне, ако й пиша? Ще ме инфлуенсне ли за марка кайма или да не се надявам?

Trollface

# 779
  • Мнения: 4 470
Цитат "Мама няма време за себе си, само за дечица".
Да я замеряме с камъни, че го е казала веднъж в стори...
И аз й се смеех за това, както и за рекламите и противоречията, но някои хора минават границата и в повечето време тук се създава усещането за бабите пред блока, дето клюкарят и  плюят само по няколкото секунди от живота на човек, които виждат на ден.
На мен не ми пречи тя да се обсъжда със страници, ако има материал, както беше с Джеймс Чарлс и Тати (понеже бяха сравнени). При Пепе са сторита как са отишли на плаж.

Общи условия

Активация на акаунт