Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 046
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 91
Идвам да ви споделя положителното си мнениез за Радост Тодорова Simple Smile (българската представителка на Мис Вселена 2015)
Наистина качва полезни неща в профила си в инстаграм, често прави допитвания до аудиторията си по определени въпроси (като например вчера качи мнения относно солариума) и наистина ми харесва. Има и youtube канал.
https://m.youtube.com/channel/UCSYgGL1MzynHZG_3MHX9Eag

Относно ДНК - когато го видях доста се ядосах. И какво като чрез тези хумористични изображения достигне до повече хора? Малоумно е. Знам, че ще прозвучи клиширано, но защо не се направи кампания за повече осиновяване на сирачета?
Не подкрепям мъже да ми обясняват колко е хубаво и готино да се ражда.

# 1 066
  • Мнения: 4 690
Аааа, Orange пак разбиват! Ей така се прави маркетинг!




Ха...Точно нея чета в момента!
Колко тематично, оставете ни сами да решим кога, как и колко...!

Нямам големи впечатления от Снежана, но с промяната на зъбите изглежда много  по-добре. Колкото до другото... ами смятам, че всеки може да си харчи парите, както прецени. Ако иска да излезе, да яде навън, да не губи
 време в приготвяне, макар и кратко - защо не... Ами имам право да си поръчам шопска салата, без някой да ме гледа обвинително.

Сега ще кажете, че се правя, ама кофти ми се вижда това ровене в чаршафите на Пепе, скарани ли са, не са ли...ми нередно ми се вижда.

Друго, друго...
А, да. На Полина това ми изглежда, изнесена кухня, която води към дневна, не смятам, че е детската стая.

# 1 067
  • Мнения: 9 484
Гочева на сватба с кецове... 🤨

# 1 068
  • София
  • Мнения: 386
Тя и на нейната си сватба беше с кецове. И аз бих обула нещо удобно, вместо с токчета по тревата, сандали не нося. В последно време съчетавам всичко със същите маратонки като нейните. Адски удобни са и много ми харесва как седят с рокли, поли, дънки, къси гащи. Допада ми облеклото й, аз бих си вдигнала косата на небрежен кок, заради голия гръб и бих сложила едни красиви висящи обици,за да е малко по-официално. 😄

# 1 069
  • София
  • Мнения: 17 775
Висящи обеци на груби маратонки?
Така си е добре. Макар че и аз не одобрявам кецовете.

# 1 070
  • София
  • Мнения: 386
Да, има такива, които биха подхождали. Ако не отиват на точно тези маратонки, едни бели конвърски също биха свършили работа. Маратонките не са толкова груби. Обичам да смесвам стиловете, не на всеки му допада, но за мен е важно да ми е удобно и да ми харесва. Сега, ако има дрескод, разбира се, че ще се съобразя.

# 1 071
  • Мнения: 630
Кецовете са ок, роклята обаче е намачкана.

Харесвах Пирина в началото, но стана твърде инста-хипстър и вече не я следвам.

# 1 072
  • Мнения: X
Имам същите кецове като на Мона, чувствам се важна!

# 1 073
  • Мнения: 900
Мона за мен е парцалеса, която рядко улучва синхрон в облеклото на горната част от тялото с долната!

# 1 074
  • Мнения: 35 110
Пълна парцалеса е Мона. И тя и Константина и Радостната мама ходят с едни грозни бейзбол шапки, които са много грозни на главата на жена.

# 1 075
  • Мнения: 4 690
Тя и на нейната си сватба беше с кецове. И аз бих обула нещо удобно, вместо с токчета по тревата, сандали не нося. В последно време съчетавам всичко със същите маратонки като нейните. Адски удобни са и много ми харесва как седят с рокли, поли, дънки, къси гащи. Допада ми облеклото й, аз бих си вдигнала косата на небрежен кок, заради голия гръб и бих сложила едни красиви висящи обици,за да е малко по-официално. 😄
Същата съм. Да живеят белите кецове, решиха ми проблемите 😂
Аз пък имам като екипчето на Мона, от Зара!
Ох, ако имах време и аз щях да стана инфлуенцичка, само нови придобивки щях да качвам.

# 1 076
  • Мнения: X
Пълна парцалеса е Мона. И тя и Константина и Радостната мама ходят с едни грозни бейзбол шапки, които са много грозни на главата на жена.

На клошарки ми приличат.

# 1 077
  • Мнения: 9 484
Никъде не е казано, че трябва да е с токчета по тревата.
Има и други удобни обувки, освен кецовете.
Аз също харесвам комбинацията рокля с маратонки по принцип, но за сватба не смятам, че е удачен вариант.
За мен е неуважително да се появиш спортно обут/облечен, колкото и да е лежерна сватбата. Все едно е тръгнала до кварталното кафе, а не на официален повод, един вид е пренебрежение към домакините.
Ако сватбата е в някакъв такъв стил - ок, но като гледам булката и останалите гости са елегантни.

# 1 078
  • Мнения: X
Не мога да разбера нашата модна икона Ивана от какво се нуждае?
Да я забележи Мими ли, да я пуснат в риалити ли?
Иваноооо гледай си там котана и писана и стъпи на земята вече.

# 1 079
  • Мнения: 46 508
Все едно е тръгнала до кварталното кафе, а не на официален повод, един вид е пренебрежение към домакините.
А откъде знаем какви са домакините? На моята сватба само в ритуалната зала бях с обувки с ниско токче, после си обух подобни бели спортни обувки. Никога не бих приела като знак за пренебрежение гост с кецове. Булката също не е с официални обувки, а с равни чехли с гола пета.
Скрит текст:

П.П. Роклите се мачкат като седне човек, нормално е да не изглежда като облечена веднага.

Последна редакция: вт, 09 юли 2019, 22:12 от Не се сърди, човече

Общи условия

Активация на акаунт