Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 038
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Някъде там
  • Мнения: 16 051
Единствено модела ми е много груб,иначе съм за спортна обувка на сватба,но нещо по класическо.
Ох на Фичката никак не му е хепи, ми се струва?Все едно го няма в кадъра.Отговаря вяло,гледа отнесено.
Честно казано, чак ми става мъчно.

# 1 081
  • Мнения: 9 484
Все едно е тръгнала до кварталното кафе, а не на официален повод, един вид е пренебрежение към домакините.
А откъде знаем какви са домакините? На моята сватба само в ритуалната зала бях с обувки с ниско токче, после си обух подобни бели спортни обувки. Никога не бих приела като знак за пренебрежение гост с кецове. Булката също не е с официални обувки, а с равни чехли с гола пета.
Скрит текст:

П.П. Роклите се мачкат като седне човек, нормално е да не изглежда като облечена веднага.

Аз не съм казвала, че знаем какви са домакините. Написала съм, че аз го смятам за такова отношение. Те може би не.
На нашата сватба аз също след снимките си обух ниски обувки, на почти всички сватби, на които сме били булките го правят.
Както и някои от гостите.
Но директно да отидеш на сватба по маратонки за мен не е ок. За Мона и някои други не е така. Хората сме различни.

Принципно симпатизирам на Ели, но не разбирам това изтъкване напоследък колко много я обича Майкъл...

# 1 082
  • Мнения: 402
Принципно симпатизирам на Ели, но не разбирам това изтъкване напоследък колко много я обича Майкъл...
Скрит текст:
Стойка Димитрова — има голяма нужда и на себе ди да докаже колко е значима в неговия живот. Тези неща не бяха ли някак лични и кому е нужно личните тип съобщения да се веят на стори с адресата тагнат.

Последна редакция: вт, 09 юли 2019, 23:47 от Не се сърди, човече

# 1 083
  • Мнения: 84
https://youtu.be/Vmr9RaeQLqE

Аако Цуро не е присъствал в тази тема- да поправим грешката.
Ако пък сте го виждали вече- припомнете си пак какво е "инфлуенсър" ( изчанчената дума)
Аз съм на 100% съгласна с момчето.

# 1 084
  • София
  • Мнения: 17 775
Бе той ако те обичаше, нямаше да ти се подиграва така.
Аман от самовнушения.

# 1 085
  • Мнения: X
Скрит текст:
Как можах да забравя да ви се оплача - инфлуенснах се и си купих Скир. То е отвратително и не се яде, ако е само така. Дайте идеи, има ли какво да го направя или да хвърлям.
Плодове и зеленчуци вътре не са вариант.

На мен много ми хареса, но аз го купих, защото го видях от фитнес маниаците. Има много протеин вътре. 😁 После разбрах, че и Пепе го показвала. Ей така с лъжичка си го ядох, и ръфах банан междувременно.

Междувременно Снежана се спуква да се подиграва на колежките. Вчера на прицел беше авокадо тост за "15 лв". Малко ми злобее понякога, но е много права.

Може ли линк към профила и в Инстаграм?
Ах, тези чинии! Помня ги от периода, в който живееше на общежитие.
Всичко се сервира в тях. Супи, манджи, пържени филии, палачинки, салати, “горме”.

Последна редакция: вт, 09 юли 2019, 23:47 от Анонимен

# 1 086
  • Мнения: 41
Гочева на сватба с кецове... 🤨

Скрит текст:
Кецовете са й около 800лв, тъй че ще си ги носи и по сватби Grinning

Последна редакция: вт, 09 юли 2019, 23:47 от Не се сърди, човече

# 1 087
  • София
  • Мнения: 17 775
Жалко, че не продават усет и възпитание за такава постижима вноска.
Много парвенюшко изказване, да не би някоя приятелка на Моника да се е включила.

# 1 088
  • Някъде там
  • Мнения: 16 051
Ценичката ли е важна в случая?
Бих заложила на подобни.

# 1 089
  • Мнения: 402
Бе той ако те обичаше, нямаше да ти се подиграва така.
Аман от самовнушения.

Пита се що Мр.Бирчов умори китките от България?

# 1 090
  • Мнения: X
800 лева за грозни маратонки??? Flushed

# 1 091
  • Мнения: 41
Жалко, че не продават усет и възпитание за такава постижима вноска.
Много парвенюшко изказване, да не би някоя приятелка на Моника да се е включила.



Къде точно трябва да напиша, че горното ми изказване е СарказъМ?! Не съм й фенка дори, камо ли приятелка... Далеч съм от брънчващата хипстер буржоазия. Просто се интересувам от мода  Nerd Преди да обиждаш е хубаво да прочетеш внимателно!!! Излишно е да лепиш етикети и да влизаш остро с груби коментари!

Последна редакция: вт, 09 юли 2019, 23:52 от SpirochaetKa

# 1 092
  • Мнения: 41
800 лева за грозни маратонки??? Flushed
   ALEXANDER MCQUEEN са все пак (ирония) Grinning Подметките ще им се изтъркат с Петканова- навсякъде си ги перчат

# 1 093
  • Мнения: 1 295
Принципно симпатизирам на Ели, но не разбирам това изтъкване напоследък колко много я обича Майкъл...
Скрит текст:
Сигурно е доволна, че не са в отношенията, в които са в момента Пепеви..

Последна редакция: вт, 09 юли 2019, 23:46 от Не се сърди, човече

# 1 094
  • Мнения: X
Маратонката за мен е обувка за фитнеса. Сори, нот сори.
Монката все едно е облечена за тенис мач или за плажа, не за сватба. А намачканата рокля не е просто от седене, изглежда така, все едно се е въргаляла в тревата с нея. По-скоро не знае как да си служи с ютията. Да дойде да ми каже сега някоя нейна защитничка как материята просто е намачкана. Пълна парцалеса е, колкото и да и струва аутфитчето, изглежда евтино, защото не знае как да си съчетава отделните елементи. Ама то стил не се купува.

Общи условия

Активация на акаунт