Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 180 973
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 975
# 976
# 977
  • Мнения: 4 717
a, тя Ивана няма с какво д напълни тоя бански
https://www.instagram.com/p/ByZmiYkHsFJ/

сега я разбирам защо само цели бански носи

# 978
  • Русе
  • Мнения: 1 095
И аз нямам с какво да запълня, ама поради тази причина си вземам с малки подплънки,че да не изглеждам прекалено плоска и лично аз предпочитам две части  Laughing(но да забелязала съм,че Ивана основно показва цели бански дори и в последното видео за поредните придобивки ) .Друго си беше като кърмех, бюст мечта имах тогава Wink Smiley
Скрит текст:

# 979
  • Мнения: 1 526
Понеже си говорите за заплащане, наскоро компанията, в която работя заплати 1000лв. на т.н инфлуенсър, влогър, блогър и т.н, за колаборация и 1 клипче. Бога ми.. Четирицифрените суми се случват, очевидно. No Mouth

# 980
  • Мнения: X
Определено няма смисъл да учи и работи  човек.
Плащаш си за 30-40 хиляди последователя и колаборациите за по 1000 лева почват да валят. За кво да си даваш зор, като можеш по цял ден да смучеш лате в мола?

# 981
  • Мнения: 2 579
Ммдааа, и през фирмата в която работя, мина една влогърка и "отнесе" продукти за чудна сумичка. 🤣🤣🤣
Напускам аз шИ ставам влогър-брогър-инфлуенсър. Следвайте ме, момиичетааа, ще ви правя скандални гивАлей.

# 982
  • Мнения: X
А фирмите ви спечелиха ли нещо от рекламата, за която са платили на влогърките?

# 983
  • Мнения: 1 695
Пепа ми е естествено най-нелепа. Все едно междудругото /както ги е правила по нейни думи тия деца/ се сеща “а днес е вторник, трябваше да се рекламира Лорели” и качва някаква снимка /може и стара, кво да се занимава наново/ на Сиена и София, надпис “това е Лорели” и сме готови. Чиста работа.
Ама кво и’ объркват нещата, тя във вторник си има други планове, няма с Лорели да се занимава.

# 984
  • Мнения: 2 579
Не бих казала, ама трябваше да сме в тренда. 😂
Истината е, че на локално ниво ефекта е нулев. В световен мащаб е друга работа.

# 985
  • Мнения: 3 781
Как можах да забравя да ви се оплача - инфлуенснах се и си купих Скир. То е отвратително и не се яде, ако е само така. Дайте идеи, има ли какво да го направя или да хвърлям.
Плодове и зеленчуци вътре не са вариант.

# 986
  • Мнения: 836
Как можах да забравя да ви се оплача - инфлуенснах се и си купих Скир. То е отвратително и не се яде, ако е само така. Дайте идеи, има ли какво да го направя или да хвърлям.
Плодове и зеленчуци вътре не са вариант.

На мен много ми хареса, но аз го купих, защото го видях от фитнес маниаците. Има много протеин вътре. 😁 После разбрах, че и Пепе го показвала. Ей така с лъжичка си го ядох, и ръфах банан междувременно.

Междувременно Снежана се спуква да се подиграва на колежките. Вчера на прицел беше авокадо тост за "15 лв". Малко ми злобее понякога, но е много права.

# 987
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Аз харесвам Skyr-a и си го вземам много преди да почнат да го рекламират. Аз си го правя с мюсли и плодове, но явно не е за всеки вкус. Или да го направиш като разядка. Не знам какво друго можеш да го направиш. Трябваше нашите влогърки, които го рекламират да ни кажат, да обяснят малко как може да се приготвя, а не само да го покажат и да кажат колко им хареса.

# 988
  • Мнения: 630
А какв стана с клиповете на Пепе - нали за миналата седмица беше подготвила 3? Пусна само 1.
Филип нещо много е сгафил, обикновено като си е идвал, тя прави сторита как го посреща и т.н., а сега беше в пълнп инкогнито.

# 989
  • Мнения: 2 654
Как можах да забравя да ви се оплача - инфлуенснах се и си купих Скир. То е отвратително и не се яде, ако е само така. Дайте идеи, има ли какво да го направя или да хвърлям.
Плодове и зеленчуци вътре не са вариант.

На мен много ми хареса, но аз го купих, защото го видях от фитнес маниаците. Има много протеин вътре. 😁 После разбрах, че и Пепе го показвала. Ей така с лъжичка си го ядох, и ръфах банан междувременно.

Междувременно Снежана се спуква да се подиграва на колежките. Вчера на прицел беше авокадо тост за "15 лв". Малко ми злобее понякога, но е много права.

Може ли линк към профила и в Инстаграм?

Общи условия

Активация на акаунт