Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 086
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 307
И на мен ми е любопитно Зорница ккаво работи. Май е в някаква ПР агенция. Споменавала е нещо по въпроса,но не помня точно. Знам,че е филолог май,или има поне някаква такава специалност. И е учила нещо и в Швеция. И понеже е многознайка и доста интересна птица ми е любопитно с какво точно си занимава.
Именно, базата й с данни е необятна 😂 Но ми е много интересна и често полезна !

# 1 291
  • Мнения: 3 978
Снимката на Пепа е отбелязана "на село" нима Бургас е село?иначе си ходим на море там,и коментара на Ели е потресаващ ,с доза подигравка и закачка,и тези ми били 30 годишни...винаги много съм мразила подигравката с диалекта на хората...някак си ми е лицемерно...

# 1 292
  • Мнения: 4 400
Честит рожден ден,  Catcher! Бъди здрава и щастлива! Balloon
Това костюмче на Мара Лондонска я прави да изглежда като Педя Човек Лакът Брада. То тя не че е много висока, де.

# 1 293
  • Мнения: 6 873
В момента са модерни тези пеньоари, тъй че е по модата. 

# 1 294
  • Мнения: 2 658
Да не би да е от детската Зара или Х&М 😆
Не, от Shein Grinning

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 21:05 от Не се сърди, човече

# 1 295
  • Мнения: 630
Честит рожден ден, Кечър! 😘
Продължавай да си все така директна - много обичам да ти чета коментарите.
Акко не видя никнейма, знам, че или си ти, или ТЕДИ ☺

# 1 296
  • Мнения: 6 873
Последните снимки въобще не правят услуга на Пепе.
Тя има приятни черти, не знам как с успели в няколко кадъра да го докарат, че има малки очички, подпухнало личице и голямо носле (нали с умалителни говори,та да пробвам и аз). Тоя фотограф да вземе да си преразгледа уменията.

# 1 297
  • Мнения: X
Като гном е, само претенциите са й големи, а и мъжа, но пък той липсва.

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 21:06 от Анонимен

# 1 298
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Снимката на Пепа е отбелязана "на село" нима Бургас е село?иначе си ходим на море там,и коментара на Ели е потресаващ ,с доза подигравка и закачка,и тези ми били 30 годишни...винаги много съм мразила подигравката с диалекта на хората...някак си ми е лицемерно...

Какъв е коментарът на Ели, че не го виждам?

# 1 299
  • Мнения: 7
Снимката на Пепа е отбелязана "на село" нима Бургас е село?иначе си ходим на море там,и коментара на Ели е потресаващ ,с доза подигравка и закачка,и тези ми били 30 годишни...винаги много съм мразила подигравката с диалекта на хората...някак си ми е лицемерно...

Какъв е коментарът на Ели, че не го виждам?


# 1 300
  • Мнения: 1 870
И още....



Ми, не, не смятам, че Пепе има и представа от този труд. За нея хлебните изделия растат в "Хлебар", брънчовете заедно със съставките им се зараждат във "Фабрика Дъга" и т.н. Unamused

# 1 301
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Благодаря, но на мен не ми излиза ни един коментар под снимката.....

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 21:07 от Не се сърди, човече

# 1 302
  • Мнения: X
Парцал от шиин и българско жито....безценно!

# 1 303
  • Някъде там
  • Мнения: 16 062
Точно сега гледах репортаж за туристите които съсипват лавандулата по френските полета. Много нелепо.
За мен тези снимки в нивите с жито,слънчоглед и лавандула са всичко друго, но не и красиви и романтични. Не бих унищожила дори едно растение за глупавите си прищевки.

# 1 304
  • Мнения: X
А след снимките остава това...

Скрит текст:

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 09:40 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт