Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 109
  • 3 928
  •   3
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 4 690
По принцип не съм фен на подобни апели, но в случая не мога да си замълча - нека спре да бъде показвано това момиче Лиляна, не е смешно, буди съжаление и притеснение у мен. И освен да цъкаме Как може, Не е нормалана, Не е добре...по друг начин не можем да допринесем, а това е всъщност нищо.

На тези снимки в нивата Пепе изглежда много, много състарена, неуспешни кадри, ако бях аз лично не бих желала да се публикуват. Тази с "банския" ми хареса.
В момента лавандуловите полета, житните и слънчогледови посеви по линията Бургас - Сл.бряг са голям хит. Вече се предлагат като атракционна обиколка,  има си определени часове и такси за вход. Фотографите имат договори със собствениците и ги включват като част от портфолиото си.
Реално лавандулата е чувствителна култура, но се отглежда на редове и съответно има междуредово пространство - пръска се за ентомологични вредители, има хербицидни третирания.
Слънчогледът, царевицата са по-устойчиви. И все пак аз като човек, който работи в тази сфера и комуникира с производители не мога да възприема това като атракцион.

Пропуснала съм две видеа на Живот със Синдром на Даун и искам от сърце да кажа Браво, Микаелка 😊
Всеки път плача и не от съжаление, а от вдъхновение. Видимо много се работи с детето и не само специалисти, а и самите родители. Сигурно им е трудно да балансират със специалните нужди на Микаела и тези на  Крис, никога не пренебрегват и него откъм внимание и стимулиране, което е много важно, за да не се чувства другото дете пренебрегнато, възпитават страхотна връзка между децата.
Яд ме е на несправедливостта, че такова хубаво и умно дете няма равния старт с другите и колкото и да е неправилно да го кажа, за да ме разберете го правя - пълноценен живот.
После пък си помислих кое е пълноценен живот - да си добър човек, да обичаш, да бъдеш обичан, да дариш щастие някому и всъщност тя вече го е изпълнила.
Пожелавам им много здраве, сили и успех.

# 1 426
  • Мнения: 41
Полина ми е някак неприятна вече! Клише до клише й се рее от главата. Непрекъснато се форсира да бъде интересна. Кога правеше голите фотосесии и си бетонираше спомени, кога го роди Максималния(нищо против бебчето), кога се осъзна, че е родила, кога тръгна и по фризьори?! Щастлива мама, щастливо бебе... А, стига бе, верно ли?!! Няма лошо- оставила го, ама непрекъснатите напътствия, колко важно било мама да е щастлива и спокойна, идват в повече и то от човек, който няма  още ясна представа за родителство, защото го практикува от вчера!
И как може да си споделя комуникацията с мъжа?! Все едно са някакви тийн-ове?!

# 1 427
  • Мнения: 1 695
Като ситуация - да си остави бебчето малко на съседката, ако са си близки, не виждам кой знае колко страшно, просто тия обяснения на ден по 10 пъти на всяка тяхна крачка, са ми толкова нелепи и просещо внимание действия. Съобщенията с мъжа пък грам не го разбирам, наистина се държи като 10годишна Поля, а даваше заявка за сериозна жена. И на мен ми е ехидна, злобна и лицемерна, ама аз поне 5 пъти съм го споделяла вече 🤭
Онази Мери, Миа от Марс и сие без инстаграм ще вземат да се метнат отнякъде.. толкова да им е важно да си покажат всичко. А последната ми е вече крийпи с тия замазани физиономии /прякорите няма да коментирам/. Значи хем ти е важно да ни уведомиш къде си, какво правиш, какво правят бебе и мини от марс /килл ми нау/, хем видиш ли за теб личното пространство си е лично и мажеш ли мажеш по снимките, че да не ти урочасат децата /примерно/. Колко ментални проблеми създаде тоя инстаграм, не е истина

# 1 428
  • Мнения: X
Полина ми е някак неприятна вече! Клише до клише й се рее от главата. Непрекъснато се форсира да бъде интересна.
Неприятна ми е още от преди, когато показваше "аутфитче, аутфитче", агитираше феновете й да си купуват бански с 10% остъпка, а банският се оказа 500 лева...и изобщо е абсурдна. И по-зле ще става

# 1 429
  • Мнения: 3 789
Може ли линк за Миа от Марс?

Отворих профила на Мери, да я видя какво прави Grinning и пак сторита за "депресивни състояния и паник атаки". Добре си живея, че не я следвам Grinning

# 1 430
  • Мнения: 1 870
Какво си правите, момичетАААА?



Минавам само да кажа, че Пепон за пореден път е потресаваща.

Не знам как са я бъркат с 15 годишна, 51 по-може....Grinning

Тия вежди, тия вежди, май прецакват всичко...Много лош избор.

# 1 431
  • Мнения: 683


Сега четох за този собственик на камион за интересно сладоледи, че му писнало от инфлуенсъри дето си просят безплатен сладолед, за да сложат снимка от там и написал в инста, че за инфлуенсъри е двойна цената. И съответно доста добра реклама му се получила.

# 1 432
  • София
  • Мнения: 17 775
Само аз ли не разбрах за коя "колежка" става дума Joy
Пепе ли бива защитавана?

# 1 433
  • Мнения: 6 930
Какво си правите, момичетАААА?

Скрит текст:

Минавам само да кажа, че Пепон за пореден път е потресаваща.

Не знам как са я бъркат с 15 годишна, 51 по-може....Grinning

Тия вежди, тия вежди, май прецакват всичко...Много лош избор.

Отново тая физиономия с премрежения поглед и леко дък фейс. Някой много точно го беше определил по-назад като come and get me look. Joy

Последна редакция: сб, 13 юли 2019, 23:04 от Не се сърди, човече

# 1 434
  • Мнения: 1 870


Отново тая физиономия с премрежения поглед и леко дък фейс. Някой много точно го беше определил по-назад като come and get me look. Joy

На мен пък ми прилича повече на поглед тип: "I'll come and get / find you". Ама заплашителен такъв, в стил Торбалан. Satisfied

# 1 435
  • Мнения: 3 978
Честно казано това момиче мери бери беше доста по положителна преди да стане майка,нз защо тази роля и повлия толкова негативно..

# 1 436
  • Мнения: 931
Честно казано това момиче мери бери беше доста по положителна преди да стане майка,нз защо тази роля и повлия толкова негативно..

Жената си е в  депресия,тя самата си го казва.Живее в страна чийто език не говори.По цял ден сама с малки деца.Ако няма и разбиране от мъжа си.. е така става .

# 1 437
  • Мнения: 4 381
Човек да не отиде на почивка няколко дни и вие 50 страници изписахте. Нямам време да чета сега. Само искам да кажа, че на Филип гените явно са надделели, защото и двете момичета са като него и приличат на него, а не на майка си. Не знам там какво става в това семейство, но се надявам децата да са добре. Забелязва се и липсата на снимки с Филип в нейния Инстаграм. Но снимка с друг мъж ... в полето.

# 1 438
  • Мнения: 1 757
Айде и Валерката е във Вила Синтика.Тия пък толкова да не подбират.Expressionless

# 1 439
  • Мнения: 6 930
Айде и Валерката е във Вила Синтика.Тия пък толкова да не подбират.Expressionless

Явно от рекламната инста-талант-меринджей агенция са ги подкарали по ред на номерата. До края на сезона очаквам и Пепонови да се отчетат.

Общи условия

Активация на акаунт