Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 515
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 2 715
  • Мнения: 4 418
За МШ изискването е именно кандидатите да са хоби готвачи. Не е предаване за професионалисти.
Аз все още мисля, че става за това предаване, защото има мерак и търпение. А това донякъде е идеята на предаването - да се развият и да покажат, че искат да се учат и израстват.

Пепа трябваше да отиде на почивка, че да подхване някаква гимнастика. Толкова са й тъпи сторитата с някакви упражнения, които прави като Буратино. Честно, не знам защо я пускам да я гледам. Много изпростя тази жена. Маските паднаха със силен тътен и сега я виждаме в цялата й прелест, а може и още да ни изненада. Както някой каза, интересен социален експеримент е.

# 2 716
  • Мнения: 2 223
Някой ще ми обясни ли смисъла на "ям...не знам си колко време" и "пресъздавам снимка на "?

# 2 717
  • Мнения: 9 487
Не следя МШ и не съм осoбено запозната с регламента, но доколкото схванах не е официално поканена.
Имало е някакъв пост от предаването, където да предложиш твой приятел да участва и много от феновете й са тагнали Елица. От там Силвена Роу е забелязала коментарите и беше написала нещо като поздрав, че феновете й са я издали, че готви добре.
Но аз го схванах като призив да се яви на кастинг, а не директна покана да участва в предаването.

И моето мнение е, че тя не е за там психически, изключвам въобще кулинарните й умения.

Последна редакция: пн, 22 юли 2019, 22:19 от Вαнилия*

# 2 718
  • Мнения: 4 395
Някой ще ми обясни ли смисъла на "ям...не знам си колко време" и "пресъздавам снимка на "?

''Нямам нищо умно да кажа''.

# 2 719
  • Мнения: 9 487
Пепка малка сладка обаче яко е зациклила и вече се чуди какво да качва. Изглежда бая са й кастрирали креативността.


П.С. Това ми попадна сега във ФБ:
Скрит текст:

Направо съм в шок какво гледах... през цялото време очаквах накрая да се окаже някаква пародия...
https://youtu.be/tsn6YdFvnhs

Последна редакция: пн, 22 юли 2019, 22:41 от Вαнилия*

# 2 720
  • Мнения: 4 465
То е пародия, този разиграва тотални скечове във Фейсбук, майка му разкрила, че Преслава му е сестра, покани въпросният Денис да се оженят и т.н.

# 2 721
  • Мнения: 1 874
Ей сега заваляха колаборациите Satisfied Satisfied Satisfied

# 2 722
  • Мнения: X
Ако е на аванта, поръчай повечко - и ние сме гладни JoyStuck Out Tongue Winking Eye

# 2 723
  • Мнения: 1 295
Да спретнем един брънч?

# 2 724
  • Мнения: 1 874
Да спретнем един брънч?

Сега ще ги питам предлагат ли групов код за брънч с авокадо и яйца...Laughing

# 2 725
  • Мнения: 1 761
Само на мен ли обувките , по които Ели се прехласва от Ню Йорк са ми супер грозни?Стилът й направо съвсем се промени , според мен подбира много грозни неща.

# 2 726
  • Мнения: 18 573
На Ели стила ми харесва. Стилна е и съчетава добре дрехите. Красическо-романтична ми е. Скоро не съм я гледала и не я следя особено щом казвате,че е прочинала начана си на обличане.

# 2 727
  • Мнения: 35 158
Някой може ли да ми каже, Зорница след като си нацапоти косата с маските кога я изкъпа-вечерта или сутринта?

# 2 728
  • Русе
  • Мнения: 1 099
Като дрехи да, романтична, нежна, хубава, като обувки - маратонките в ярки цветове, та дори и бели на дебели платформи/подметка развалят всичко.
Гледах последното видео на А. Попова дано не е нещо на хормонална основа, но доста си личи ,че е напълняла бузи, ръце, крачета и белите дрехи добавят допълнително обем , а впитите къси дънкови панталонки Flushed Rolling Eyes Disappointed Relieved

Последна редакция: вт, 23 юли 2019, 08:26 от lorito5678751

# 2 729
  • Мнения: 910
Някой може ли да ми каже, Зорница след като си нацапоти косата с маските кога я изкъпа-вечерта или сутринта?

Уж вечерта щеше да я мие, защото сутринта нямало да има време,ама я сплете,за да спи така.Не съм сигурна и аз.

Общи условия

Активация на акаунт