Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 292
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 2 730
  • Мнения: 35 129
Как ще спи с тази загряваща маска? Чак не си представям

# 2 731
  • Мнения: 661
Като дрехи да, романтична, нежна, хубава, като обувки - маратонките в ярки цветове, та дори и бели на дебели платформи/подметка развалят всичко.
Гледах последното видео на А. Попова дано не е нещо на хормонална основа, но доста си личи ,че е напълняла бузи, ръце, крачета и белите дрехи добавят допълнително обем , а впитите къси дънкови панталонки Flushed Rolling Eyes Disappointed Relieved
С цялото ми уважение към теб, не е хубаво да се коментира външността на някого..Това е тема,която събира мнения свързани с РАБОТАТА на блогъри/влогъри..Не е тема за външността им...С такива коментари,темата олеква..Тъпо е , да говори така, жена за жена .. Коментари за външността тук е имало много,но никога не съм ги разбирала и харесвала...

# 2 732
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Не съм написала нищо пряко обидно, съжалявам ,ако мнението ми е изтълкувано така. Като се коментираше колко плоска е Пепе, аз даже споделих,че също нямам материал и какво правя по въпроса, даже си  бях и качила снимка.
Никъде не съм написала грозна , дебела, или подобна квалификация. А и работата им включва точно да продават/показват с лицето и тялото си дрехи, козметика и пр.

# 2 733
  • Мнения: 1 793
Ели напоследък наистина се облича доста странно (да не кажа кичнозно направо), на последните ѝ аутфити дори Ивана и Антоанета могат да завидят. Вчера се беше спретнала със светлосиня рокля с волани от ефирен плат и модерните груби маратонки на платформа в неоново зелено, предния ден с някаква разкроена пола/рокля до земята с разноцветни шарки, дънково яке с някаква странна дължина до коленете и отново груби, тежки маратонки с платформа в бяло, мисля че и някакъв шал си беше вързала на главата, ако не греша. Не знам какво ѝ става, досега стилът ѝ ми е допадал, като се сетя какви видеа с придобивки правеше преди 2-3 години, дрехи, аксесоари, обувки, винаги съм гледала с интерес видеата ѝ на тази тема, поръчвала съм си и неща, показани от нея, основно от Asos. Сега не знам дали от влиянието на приятелката ѝ Преслава, която се изявява като непризнат стилист или покрай безумните комбинации на Антоанета, но стилът ѝ рязко завива в посока кич и несъобразяване с кройките, подходящи за фигурата ѝ и изобщо не ѝ прави услуга. Всеки е свободен да се облича както му харесва, но все пак от публична личност (инфлуенсър), който твърди, че се интересува от мода и има стил, очаквам поне да изглежда добре, било то и екстравагантно. Ивана, Антоанета и Полина сякаш са в постоянна надпревара коя ще се облече по-нелепо и неподходящо, обаче Ели и Валери не изостават в последно време, а ми харесваше как се обличат.

# 2 734
  • Мнения: 1 167
Като дрехи да, романтична, нежна, хубава, като обувки - маратонките в ярки цветове, та дори и бели на дебели платформи/подметка развалят всичко.
Гледах последното видео на А. Попова дано не е нещо на хормонална основа, но доста си личи ,че е напълняла бузи, ръце, крачета и белите дрехи добавят допълнително обем , а впитите къси дънкови панталонки Flushed Rolling Eyes Disappointed Relieved

 Наистина много грубо, някои хора не знаят кога прекрачват границата.

# 2 735
  • София
  • Мнения: 1 109
Доста ви чета, но не съм писала досега. Изприщвам се, обаче, като видя рекламите на Данонино от уж супер-мамите. В смисъл... едно плодово мляко ли не можеш да направиш, ще трябва да даваш тия щуротии. Може би моето мамско око е повредено, но ми бъркат да не казвам къде като ги видя. Аз не ги ям, Кво остава на сина ми да дам.

# 2 736
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 034
Доста ви чета, но не съм писала досега. Изприщвам се, обаче, като видя рекламите на Данонино от уж супер-мамите. В смисъл... едно плодово мляко ли не можеш да направиш, ще трябва да даваш тия щуротии. Може би моето мамско око е повредено, но ми бъркат да не казвам къде като ги видя. Аз не ги ям, Кво остава на сина ми да дам.


Специално Данон ги бойкоторам от поне 10 години, а може и повече. А и гледам да минимизирам плодови млека блъскани със захар.

# 2 737
  • Мнения: X
Като дрехи да, романтична, нежна, хубава, като обувки - маратонките в ярки цветове, та дори и бели на дебели платформи/подметка развалят всичко.
Гледах последното видео на А. Попова дано не е нещо на хормонална основа, но доста си личи ,че е напълняла бузи, ръце, крачета и белите дрехи добавят допълнително обем , а впитите къси дънкови панталонки Flushed Rolling Eyes Disappointed Relieved

 Наистина много грубо, някои хора не знаят кога прекрачват границата.
Кое е грубото? Просто отбелязва, че момичето е напълняло. Нито я обижда с епитети, нито нищо

# 2 738
  • Мнения: X
Айде пък сега, не я изяждайте Лора. Момичето не е казало кой знае какво, аз харесвам А. Попова и не го приех като хейт или подигравка.
Личи си наистина, че е напълняла, дано не е нещо сериозно. И аз съм против носенето на дрехи, които не отговарят на фигурата, като късите ѝ панталони.
Колко народ тук се коментира, кой бил дебел, кой бил слаб, къде къде по-груби коментари съм чела, на Лорито нейният е нищо спрямо тях. Точно тя не мисля, че е от хората, които "не знаят кога да спрат".

# 2 739
  • Мнения: 18 562
На сутринта ще я мие или поне така разбрах.

# 2 740
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Аз мисля, че умерените коментари за външния вид са ок, когато не е за нещо което не зависи от лицето. Те ни навират лицата си в камерите и както бях коментирала не мисля, че е допустимо постоянно да говориш пред камера, да се снимаш отблизо и др., а да стърчи един крив зъб, който даже те кара да си кривиш устата и да не говориш правилно.

# 2 741
  • Мнения: 9 486
И за мен не е грубо изказването към Попова.
Още повече, че коментарът не е към напълняването главно, а относно това, че не се облича подходящо за фигурата си.

И след като са фешън, стайл и не знам си какъв влогър и това е работата им, е точно по темата да се обсъжда и начинът им на обличане.

И с цялото ми уважение, също толкова грубо и невъзпитано е да крещиш, за каквото се приема пишенето с главни букви.

# 2 742
  • Мнения: 4 404
Айде, айде сега "работата" на в/блогърите се била обсъждала в темата. Къде го пише? Плюс това многократно са обсъждани килограми, зъби, коси, гърди и какво ли не. Точно на Лора на коментара ли скочихте, който е толкова премерен?

# 2 743
  • Мнения: X
И ще ме извинявате, но всички популярни личности биват обсъждани, включително и за външния им вид. Като искат да са известни и влиятелни, ще си понесат както позитивите (всенародната пубертетска любов), така и негативите! Айде, моля ви се, да не подскачаме като ощипани госпожици!
Ако беше случаен човек, попаднал в кадрите им - да, не е хубаво, но тези безделнички сами са си избрали измислената професия!

Последна редакция: вт, 23 юли 2019, 11:28 от Анонимен

# 2 744
  • Мнения: 286
Аз току що изгледах видеото на Ели и имам съвет към нея да престане да снима Пепе. Като цяло нейните влогове са ми най-приятни и изведнъж докато си гледаш и се появява ухилената физиономия на Пепе,която се опитва да открадне цялото внимание.
Пуснах си видеото на Звезделина и гаджето й за фрилансърството. Не можах да ги изгледам докрай. Добре се държат,но са ми доста неприятни и също толкова изкуствени като Пепе,а и не дадоха много полезна информация. 

Общи условия

Активация на акаунт