Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 457
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 2 745
  • Варна
  • Мнения: 3 065
Антоанета пуска сторитата чат пат от морето на които е все с едно от децата, но не и с Филип. Ако се вижда той, то е на заден план с другото дете. И с баща ѝ на почивка.... Не знам...

# 2 746
  • Пеликания
  • Мнения: 2 493
Г-н Пепелджийски го държи на мушка Grinning Misc Gun

# 2 747
  • Някъде там
  • Мнения: 16 167
За мен отношенията им в момента са всичко друго,но не и на щастлива и хармонична двойка. Лошото е,че го показват публично, а в същото време не виждам да правят нищо по въпроса да ги подобрят или да вземат друго решение. Всеки живее собствения си живот и по наложителни причини имат и някакъв общ.
Поне от това което виждам,така изглежда.
За мен Филип е тук все още заради децата и издръжката която му осигуряват семейството на Пепе.


Смятам че можем да кажем кое  във  външния вид н авлогърите не ни харесва, защото те са позволили това след като показват живота си публично,а и печелят от нас.Взаимно е всичко.Грозните конкретни обиди не са ок,но да кажеш, че късите панталонки не отиват на пълните крака на Тони,какво му е лошото, като е факт и това е критика с основание?






Последна редакция: вт, 23 юли 2019, 12:04 от daviz

# 2 748
  • Мнения: 24
От видеото на Звезделина и аз не съм очарована. Малко клиширано, сякаш по-скоро е насочено към 18- годишните, които сега тепърва завършват училище и навлизат в живота, което пък не е толкова лошо де. Поне таргет групата им не е 10-годишни деца, които се кефят на хранителните предизвикателства.

# 2 749
  • Мнения: 116
...че нещо яко куца и е гнило при Пепе и Филип е ясно. Те пак и толкоз като издържаха, то връзка не се гради само на бебета. Ще се опознават след години. Едно е да се учиш, възхищаваш, влюбваш и т.н в човека до теб отново и отново, друго е да се кълчиш на бумеранг, да ядеш постоянно навън, без да поддържаш дом и уют, Филип ти мие чиниите, готви ако може се нарече изобщо готвене и всичко друго си е кикерчене и влогване, рекламки. Ще издишаш, много ясно, то всичко си е до време.
Гледах Анелия и влога й, общо взето нищо интересно, нейният нито чисти, нито се мярка...вземе да помогне малко и той. Погледнах градчето, в което са, защо не направи някоя разходка и да снима природа и нещо друго, освен къщата си и тоалетната(не обичам отворени тоалетни).
Антоанета е видимо качила, но ми е приятна за гледане, а не съм гледала много клипчета. Това, че има разлика от преди не мисля, че е някакъв проблем.Важното е тя как се чувства и тя какво решение ще вземе.
По-приятна ми е от кикерченето на Ралица минималист, която е 40кг с гащите, а сега все едно е на диета с тея менюта.
Ели и тя си кикерчи в ново стори, взема пример от Пепе.
Сега се сетих, видеото на Полина за раждането бе хубаво и полезно, браво на нея!

# 2 750
  • Мнения: 113
Антоанета пуска сторитата чат пат от морето на които е все с едно от децата, но не и с Филип. Ако се вижда той, то е на заден план с другото дете. И с баща ѝ на почивка.... Не знам...

Е, айде сега. Пуснала е 5 сторита - едно тя и София, едно на София, едно как вървят тя със София а Филип със Сиена и 2 от ресторанта със семейството. Просто така се е паднало в момента.
Не е чак такава драма точно в този случай.

# 2 751
  • Мнения: 116
Полина с гуменките ли се разхожда в тях и навън ...

# 2 752
  • Варна
  • Мнения: 3 065
Антоанета пуска сторитата чат пат от морето на които е все с едно от децата, но не и с Филип. Ако се вижда той, то е на заден план с другото дете. И с баща ѝ на почивка.... Не знам...

Е, айде сега. Пуснала е 5 сторита - едно тя и София, едно на София, едно как вървят тя със София а Филип със Сиена и 2 от ресторанта със семейството. Просто така се е паднало в момента.
Не е чак такава драма точно в този случай.
Е то да беше само сега, ама не. Откак Филип си е тук е все така.

# 2 753
  • Мнения: 4 394
Наистина на Ели дрехите напоследък са ужасни комбинации и кройки, които не й отиват на тялото. Не знам кой й влияе толкова зле, но определено съм съгласна, че трябва да спре да слага Пепелджийска в сторита и видеа. Нека са си приятелки, нека си поддържат контакт, но не мисля, че тя има нещо да спечели от това. Като започнах да я следя Ели ми направи толкова хубаво впечатление с много неща, но напоследък става по-зле. Не мисля, че се е изчерпала, но залитва в посока, която не е добра за нея. Ако продължи така, може и да спра да я следвам. Средният пръст на Майкъл към нея, докато тя се хили зад камера беше последната капка и вече съм убедена, че и нейната фасада се пропуква. За съжаление.

# 2 754
  • Мнения: 9 486
Добре де, що само едното дете с фирма? Нали и другото осъществява рекламна дейност? 😂

https://tr.bivol.bg/view.php?guid=205002637

# 2 755
  • Мнения: X
Добре де, що само едното дете с фирма? Нали и другото осъществява рекламна дейност? 😂

https://tr.bivol.bg/view.php?guid=205002637


😳 Мигам на парцали... 🙄

# 2 756
  • Мнения: 3 021
https://www.parentland.bg/influencers/

Хората какви неща правят за популярност и лайкове, нашите имат да ги стигат. Това с водата от ваната е добра идея, Пепе, Ивана и Валери да се замислят  Mr. Green

# 2 757
  • София
  • Мнения: 13
Вие не намирате ли за абсурдно това някой да пресъздава снимки на Мегз и Николета и това да бъде пример за подражание? Това е дъно за мен лично, но ще се харесва, защото няма друго.

Mint Stories на Звезди е с много качествено съдържание и честно да си призная предпочитам моето дете тях да гледа, поне не се лигавят. Ще видим дали ще продължат напред по този начин. Изгледах им видеото, определено има какво повече да се каже, но пък вие очаквате да ви кажат всичко стъпка по стъпка.
Не бих ги определила изобщо в стила на Пепе. На Пепе клипа с Филяка ми хареса като идея, но неговият клип далеч повече, просто седи добре на камера. Поне е нещо различно като съдържание.

# 2 758
  • Мнения: 257
Звезди и Кало не бяха особено конкретни, но не бяха дразнещи за мен. Мисля, че биха били добър пример за сега завършващите деца - усчихнети, интелигенти, упорити. Все още не съм забравила гафа за жилището, но поне техният труд се вижда, за разлика от този на други б/влогъри.

Зорница винаги ми е полезна и я чакам с нетърпение. Да, на моменти е по-театрална, но го преглъщам.

Попова също ми и симпатична, казвала съм. Не смятам, че е грозно пълна, харесва ми и така. За мен перфектното тяло не е слабото, а това с извивките като на Мелирин Монро, София Лорен или Моника Белучи. Всеки си има вкус и за всеки влак си има пътници. Но май понталонките са впити, да.

Иначе аз също съм противник на грубите коментари и епитети, въпреки това съм от хората, които изпипват външния си вид от маникюр през аутфит и прическа до зъби, работата ми го изисква. И да - инфлуенцките също трябва да са отговорни в това отношение.

# 2 759
  • Мнения: 9 486
Ахахаха това ме изкефи 🤣
100% и нашите балалайки ще лапнат въдицата 🤣
Валката я виждам първа 😂

“Да платиш $600 за обувки, които струват $20. За да тестват истинските модни познания на инфлуенсърите и за да си направят промоция на продуктите, една американска верига за евтини обувки организира измамата на годината. Няколко известни инфлуенсъри бяха поканени на ексклузивно събитие, за да се запознаят с новата марка Palessi. С малката подробност, че такава марка не съществува, а е измислица на ПР отдела на брандаPayless. 80 фашинистас посетили събитието и много от поканените закупили обувки с цена между 200 и 600 долара за продукти, които реално струват 20. Парите са им били върнати след разкриване на измамата, но експериментът разкри много от фалша в тази индустрия.“

Общи условия

Активация на акаунт