Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 612
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 2 760
  • Мнения: 18 587
Цитат
Вие не намирате ли за абсурдно това някой да пресъздава снимки на Мегз и Николета и това да бъде пример за подражание? Това е дъно за мен лично, но ще се харесва, защото няма друго.

Щях и аз да питам това. Само мернах Иваниното видео...не бих го погледнала дори. Не й отиват на годините такива видеа. Несериозно е. Тийн истории. Разбирам да пресъздаваш грим-визия на някоя холивудска зведа ппимерно, ако имаш влог за грим и това ти е в таргета, ама такива тъпотии на зряла, сериозна, омъжена жена. Наистина тя се чуди какво да снима. Само глупости. Страшни примери за подражание. Като видя още някой клонинг на Николетка и Моника и лошо ми става. За съжаление подрастващите точно на тях им подражават.

# 2 761
  • Пловдив
  • Мнения: 870
Толкова вече нямат идеи какво да снимат, че ще пресъздават снимките на хората...
Еми така е ...пускат видеа два пъти седмично, животът им не е толкова динамичен колкото им се иска за да го покажат...

# 2 762
  • Мнения: 661
Конкретно Ивана може да направи видео на тема веганство, и да обясни по подробно..Тя нищо не качва,а толкова акцентира с това хранене във видеата й...Поне да обсъди тази тема..Явно няма какво да каже,защото познанията й се свеждат до това да отиде да си купи зеленчуци,или да яде по заведения..
И как може да рекламира тези ”ядкови”млека ..ако се беше зачела в съдържанието щеше да разбере че са си чиста вода и сгъстители,почти няма ядка в тях..Ако беше информирана,най малкото можеше да си направи сама ядково мляко,а не да дава по 6,7  лева за вода 😂😂
Лично аз съм си правила от кашу или бадем, и е супер елементарно и гарантираш качество ..

# 2 763
  • Мнения: 908
...Филип ти мие чиниите, готви ако може се нарече изобщо готвене.
Гледах Анелия и влога й, нейният нито чисти, нито се мярка...вземе да помогне малко и той.
Единия защо чистил, другия защо не чистил...Това ако не е да търсиш само кусури Joy
Не защитавам никой, но оставете семействата да преценят как е най- добре за домакинството им.
Тук обсъждаме проблеми и гафове от съвсем друго естество.

Последна редакция: вт, 23 юли 2019, 14:19 от Came lita

# 2 764
  • Мнения: X
Като говорим за простотия, вижте на Ели Майкъл в какви бумеранги участва. Скрийншотът е от профила на приятеля на Майкъл, с когото в момента са в Ню Йорк. Е, честно, ума ми не го побира. На Ели дали и е приятно цял свят да види на гаджето и голия задник!? Animal Hear No EvilAnimal See No EvilAnimal Speak No Evil

иначе има секси дупе Grinning Grinning Grinning

https://www.facebook.com/michael.olesen.9484/videos/10157082229730469/

Скрит текст:

# 2 765
  • Някъде там
  • Мнения: 16 223
Много интересно видео от Поли.
https://youtu.be/pKUP3AvzN_s
Много харесвам иронията и самокритиката и.


# 2 766
  • Мнения: 1 295
Ахахаххха много са готини Майкъл и приятеля му 🤣🤣🤣

# 2 767
  • Мнения: 9 488
Като говорим за простотия, вижте на Ели Майкъл в какви бумеранги участва. Скрийншотът е от профила на приятеля на Майкъл, с когото в момента са в Ню Йорк. Е, честно, ума ми не го побира. На Ели дали и е приятно цял свят да види на гаджето и голия задник!? Animal Hear No EvilAnimal See No EvilAnimal Speak No Evil

иначе има секси дупе Grinning Grinning Grinning

https://www.facebook.com/michael.olesen.9484/videos/10157082229730469/

Скрит текст:

Не знам до колко й е приятно, но като цяло двама мъже да се събличат голи и да се снимат.........

# 2 768
  • Мнения: 159
Наречете ме консерва, ако искате, но Майкъл още повече ми падна в очите след тази снимка (това е второ падане, първото беше със средният пръст Joy ).

# 2 769
  • Мнения: 35 180
Цял свят? Къмту хиляда последователя и то било цял свят..
Майкъл веднъж е сухар, веднъж много се забавлявал. Вярно тук не знаем какво искаме вече Wink

# 2 770
  • Мнения: X
Цял свят? Къмту хиляда последователя и то било цял свят..
Майкъл веднъж е сухар, веднъж много се забавлявал. Вярно тук не знаем какво искаме вече Wink

Твърде буквално приемаш нещата ми се струва...

# 2 771
  • Мнения: 1 763
Е има сладко дупе , не може да се отрече Grinning

# 2 772
  • Мнения: 3 812


Да не е на наша Пепка?

# 2 773
  • Мнения: 3 743
И аз съм консерва, не харесвам такива снимки. Да си се забавляват както намират за добре, но кому е нужно да се документират. Не му отива на сериозен мъж с бизнес и от хубаво семейство.

# 2 774
  • Пеликания
  • Мнения: 2 494


Да не е на наша Пепка?

Е тя го преживя вече Grinning

Общи условия

Активация на акаунт