Лято е, слънчице пече, малко ДЕКЕМВРИйче в коремчето расте! - Тема 5

  • 23 490
  • 730
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 180
Здравейте , момичета!
Ние се прибрахме след почти 3 седмици отпуск , почивки и пътувания! Сега ме чакат мноого задачи, местенето, подготовка за бебето  и куп други, но ги започвам от понеделник.
Трябва да ходя да отпиша малката от яслата , защото решихме , че е далеч и ще се измъчим , а и парите са много, дори и с оправдана грижа. Има същата “верига” (ако мога така да се изразя) в Surrey, дори на пешеходно разстояние от нас, но с по-голям двор, малко щум и чист въздух. Даже с бебата, като се роди ,мога да се разхождам да взимам каката , ако я пускаме на детска.

Мамите с каки или батковци, които ходят на ясла/детска- ще ги пускате ли последните месеци в детските заведения или ще си ги държите вкъщи? Аз се чудя дали има смисъл или да си я държа вкъщи...

Викат ме в понеделник да си взема нещата от офиса и да премина на трудов договор , но понеже изпълнявам две позиции по непредвидени обстоятелства , трябва да ходя откриваме място с ново наименование , защото съм опълномощена иии после ще работя от вкъщи...йей!
Пристигнаха ми имейли , че всички мебели са дошли, доставени и тн.

Беърче , къде се загуби?

Хриси, честити сини гащи!!!💙

Като гледам младежите нещо започват да изпреварват девойките...дайте да ги изравним💙💗😂😂

Марти, и мен малката дивотия ме подритва много ниско. Доста доскомфорт ми създава, понякога имам чувството , че ще си подаде някой крак или ръка....

Дами, не искам да ви плаша , но сега това с пъпа е рай, Вики ме риташе и го опъваше толкова жестоко , че си мислех , че е сложила палче в него...😁😂😂

Мая, честити момиче и момче! Имат страхотни мерки, а за малкото качени килограми не се тревожете със Сладурчето, защото бебетата си взимат каквото им трябва. Ако не стига щеше да се отрази на косата, кожата, ноктите  и зъбите ви! Тоест , организмът на майката страда , но се вижда.

Бу, не се притеснявай, всичко ще мине супер на ФМ ! Имаш стиснати палчета от мен🤞🏻

Аз съм на втора ФМ другата седмица и нямам търпение да видим малката буболечка😊😍
Отделно ще давам кръв и урина за пълни изследвания.

Това е от мен засега , дами!

# 421
  • Мнения: 62
Благодаря, Алексче!
И на мен ми предстои кръвна картина другата седмица и ФМ на 2 август. Нямам търпение Simple Smile 

# 422
  • Мнения: 5 595
И аз съм на ФМ на 30.07. Дано всичко е наред на моята госпожица.
Вие до къде стигнахте с имената? Ние сме до никъде. Т. Е нито аз, нито таткото повдигаме въпроса. Grinning

# 423
  • Мнения: 62
Всеки път като отворя списъците с имена и се отчайвам. Grinning Нищо не ми харесва и не искам да е кръстено на някой.

# 424
  • Мнения: 1 139
Ние имаме име, само да не ни изненада и да се окаже момче, че тогава незнам как ще се казва 😁Иначе за момиче сме избрали Вяра.

# 425
  • Мнения: 633
И при нас ще е много труден изборът на име,ММ казва че е много рано да го мислим,единия дядо е Йордан,а другия Нончо. На мен ми се иска да не е кръстено на никой. Имам няколко любими имена-Калоян,Мартин,Божидар,Никола,Виктор,Борис... на сестра ми детето е Николай,така че Никола май отпада

# 426
  • Мнения: 3 827
Много са малко имената, които ми харесват. И после като се зачудя, ама то ако се казва еди как си дали ще му отива? Ами цял живот ли да я наричам еди как си? Дали ще е ок? И бързо ми минава това, че харесвам дадено име. Тия неща си ги мисля, по-натам като се спра на няколко ще ги дам на таткото да си каже мнението и така Grinning

# 427
  • Мнения: 874
Ние сме от старомодните. Големия е на бащата на ММ, сега този ще е на моя баща. Знам че никой няма да се разсърди ако се казват децата по друг начин, но пък знам и колко се радват. Големия е Любомир, сега ще е Христо. И с Любомир ми беше супер странно името, но пък сега вече не мога да си го представя да се казва по друг начин. То физиономията му е за това име 😁. И друго да ви кажа. Все по често се убеждавам, че на който е кръстено детето, на него прилича, по характер . Нашия големия така да прилича на дядо си че направо вече се плаша.

# 428
  • Мнения: 5 595
Оо това за кръщаването е вярно. Аз от части за това искам моята да е кръстена на баща си. Ще видим, кога ще повдигне темата.
Вярвате ли, че бебетата могат да реагират като кажете определено име? Днеска пробвах - моето не реагира на Катрин. Grinning И понеже с баща и я наричаме пришълеца (приши) на приши реагира. Joy

# 429
  • Мнения: 988
Ние име си имаме, измисли го баткото още много преди да забременея. И на нас много ни допада и ще е така най-вероятно. Ние не ги кръщаваме на никого,много го мразя този неписан закон и си ги кръщаваме на себе си.
Алексче, аз средата на ноември мисия да го спра сина ми от градина.
бейрчето, наистина се изгуби.

# 430
  • Мнения: 62
Аз за момиченце си имах имена, за момче ми е трудно. Всички имена ги свързвам с някой, дали приятел, бивше гадже или съученик/състудент.Към момента само Филип ми допада и то не чак толкова много.

# 431
  • Мнения: 2 180
Ние сме се спрели на 4 имена , но кое ще е , а де? А дали въобще ще използваме някое?!...с щерката беше така, много имена , много нещо и накрая...от нищото ѝ дойде името.

Уж бяхме избрали име , но нещо не сме сигурни....😒

# 432
  • Мнения: 874
Здравейте, аз пък снощи поръчах количка. 😁Бях решила да не бързам, ама нещо ме обзе умопомрачение
Ето тази е
Видях е миналия ден на живо, но друг цвят, хареса ми и се колебаех между нея и cybex balios S. Надделя тя, заради цената ще ми се върже около 750 лева с доставката до Бг, а е с 3 коша. Сега трябва да потърся подходяща чанта и покривало за крачетата на летния кош, но той пък може да почака до следващата година

# 433
  • Мнения: 62
villygdr, много е хубава! Аз също клоня към Cybex. Общо взето чаках да видя какъв пол ще е и почвам да се ориентирам лека полека. Нещото, което много искам е обиколници с планети. Име може да не съм мислила, но тях си ги представям. Лошото е, че на че едно ми е в главата и едва ли ще намеря нещо такова. Но пък си ги представям и ми е хубаво, става ми преповдигнато.

# 434
  • Мнения: 942
Здравейте мами💙👣
Alex дано само бобчетата са добре, пък ако се наложи, ще оправям коса, нокти. Аз от вчера пак си взимам витамините, че тези дни никакъв апетит нямам.
Беърче липсваш ни💜
Хриси, честит малък мъж
Бу, Alex, Martina стискам палци на феталната, и съм сигурна, че всичко ще е наред 💜
Вили, честита ви количка, много е хубава💚
Момичета мен пък започнаха ьа ме ритат под ребрата, още са малки, като порастнат сигурно със синини ще ходя
Марти много св смях на "приши", нашите на галено са,, гадчета,,
Ние избрахме окончателно име за момиче, и няма да е кръстено на никого. Като се покаже и другото, ще видим, ако е   мъж,ще е труден избор.

Общи условия

Активация на акаунт