Лято е, слънчице пече, малко ДЕКЕМВРИйче в коремчето расте! - Тема 5

  • 23 505
  • 730
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 5 610
Да ви покажа и аз едно коремче в 20та г. с. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 631
  • Мнения: 4 660
Гледам снимките на новородени много са мънички , хем миналата година родих сякаш дъщерята не е била толкова малка. Аз нямам намерение много много да излизам с малко бебе посред зима , но като си помисля имам из кашоните такива зимни дрешки. Складирам ги у майка ще се поразровя като наближи Декември.😊

# 632
  • Мнения: 367
Леле какви коремчето малки имате. Аз изглеждам все едно ще раждам след месец два. Даже някои хора си мислят че съм по към края. Каката беше септември, сравнително топло още,но май под ромпърчето й обичах боди с дълъг ръкав като е по студено и с къс като е по топло. Сега ще преценявам как е навън. Но мисля още от началото да излизаме поне за по малко да свиква, то иначе ако трябва да се затворя с бебето ще отскача.

# 633
  • Мнения: 5 610
И аз мисля да излизаме за малко. Поне до магазина да врътнем из квартала. Като се замислиш, цялото упражнение с обличане и събличане на бебе може да не си заслужава за 30 минути, но поне ще е за малко навън.

# 634
  • Мнения: 988
И аз ще излизам, задължително.
Със сина ми бяхме всеки божи ден навън. Не съм от майките,които се затварят вкъщи и чакат да се стопли. Държа на каляването.

# 635
  • Мнения: 4 660
И аз така си мислех с малката ,но като почнаха едни сополи едни чудесии оставих каляването за по нататък.
Сега се калява след годинка ходи боса стои в басейна плиска се с вода и така.

Последна редакция: нд, 28 юли 2019, 08:05 от kikair

# 636
  • Мнения: 633
Marthina с какво приложение си правиш така снимките с надписи?

# 637
  • Мнения: 5 610
Lucresia, baby pics free се казва. Но стикерите са за през седмица, няма за всяка една за жалост.

# 638
  • Мнения: 790
Добро утро дами.
И аз утре съм на преглед и много,ама много се вълнувам. Само искам всичко с беба да е ок, нищо друго не ме интересува. ММ тази седмица го няма и съм сама с момичетата и малко ми идва на нагорно с всички задачки. Уикенда бяхме и постоянно навън и не успях да си изчистя, та днес след работа ще подреждам едни дрехи и ще чистя.  Нямам търпение да мине и сряда и да излезна в отпуска, ще почина за 2 седмици, ще прегледам и дрешки какви имам, че миналата есен реших да подаря няколко чувала дрехи на една позната и май повечето зимни неща ги раздадох. А вече така ме сърбят пръстите да купувам бебешки неща, а и каките много искат.
 Алекс аз не разбрах защо да слагаш две бодита едно над друго?  Аз зимата малката кака я обличах с боди и ромпър , а навън и с ескимос. Ама аз съм малко от лудите мами , дето ромпаръте ги смятат за тип пижама и това беше облекло за сън или за вкъщи. И за навън имахме бебешки дънки, рокли, клинчета, всякакви костюмчета от тип клин и пола , блузка и сако и това си го представете в 52 - 56 ти размер. Най-трудно ми бе да намеря чорапогащник толкова малък, но сега с хм май няма проблеми,те имаха и съвсем малки доколкото си спомням. Ама моите си бяха и априлско и септемврийско бебе та ,дето се казва виждаха се дрешките им , сега мисля да заложа на повече ромпъри,че то и под ескимоса няма да се вижда много,много. а роклите да ги оставим за пролетта чак. Е за нова година и някой друг специален случай ще вземем някоя рокля де хахаха.

Последна редакция: пн, 29 юли 2019, 09:50 от babybu

# 639
  • Мнения: 2 180
Бу, стискам палци за прегледа!

Имам в предвид , че за мен бодитата с дълъг ръкав не бяха удобни , защото зимата трябваше да сложа и нещо под тях, а потничета в най-малките размери бяха неоткриваеми и за да не слагам две- боди с къс ръкав под дългото боди.....
Аз съм от майките , които много използват ромпъри. Предпочитам на бебето да му е удобно , а и на мен , пред това да го обличам и събличам по половин час😂😂😂
Бебешки дънки😬😬😬...сложих след 4тия месец и то такива еластични. Сако пък въобще не съм слагала , за мен лично са излишни.
Някое друго рокле ще взема , защото ни чакат много сватби и рождени дни.

Ние се преместихме вчера , вече окончателно, но още има неща в апартамента , които ходя и събирам ако имам път натам.
Малко ми е натоварено тази седмица и така🤗

Прегръдки , дами! Стискам палци на мамите с прегледи тези дни😉

# 640
  • Мнения: 5 610
Привет!
И аз ще взема някое и друго рокле и това ще е. Под космонавта няма да се вижда с какво е облечено детето. Grinning
И аз съм на преглед утре. Бу, ще ти пиша утре с какво ще съм облечена, за да се запознаем. Grinning Ти сама ли ще си?
Айде, хубав ден, момичета!

# 641
  • Мнения: 790
Привет!
И аз ще взема някое и друго рокле и това ще е. Под космонавта няма да се вижда с какво е облечено детето. Grinning
И аз съм на преглед утре. Бу, ще ти пиша утре с какво ще съм облечена, за да се запознаем. Grinning Ти сама ли ще си?
Айде, хубав ден, момичета!
Марти няма да съм сама ,а с   двете каки, няма на кой да ги оставя, а и те също искат да видят бебето. Дано лекарката не ни гледа лошо в края на деня , а и се надявам да са тихи и добрички Wink.
Алекс никога не съм слагала нещо под боди с дълъг ръкав и затова не разбрах явно. За дънки разбира се че еластични тип клинче са за толкова малки бебчета. Ама голям кеф ми е да си ги наглася. Ама този път и аз мисля да заложа повечко на ромпърчета, въпреки че не съм убедена, че ако се носим ще са много ок, понеже не е хубаво крачето да  е в чорапогащник или ромпър,че се опъва на пръстите,та може би ще погледна от тези ,които са отворени на крачето, в смисъл без чорапче.

# 642
  • Мнения: 3 830
И ние утре сме на лекар - този път за феталната:) стискайте палци, ще стискам и за вас
Ще ви пиша като мине

# 643
  • Мнения: 61
добър ден Hug и аз съм се загледала в ромпърчетата, а под тях какво смятате да обличате само боди и чорапки ли ? Ще се радвам някоя по-компетентна мама да сподели понеже на мен ми е малко непонятно като за първи път Grinning , иначе като за начало мисля да пропусна дънки и роклички/костюмчета пък и то вероятно ще е студ и ще е с космонавт като излизаме няма и ще се виждат Blush . Между другото аз още не съм ходила на ФМ само веднъж ли се прави и може ли и таткото да присъства ? Smile

# 644
  • Мнения: 286
Памела ФМ са две + ранен скрининг, който включва и УЗ. Таткото може да присъства.
Успех на всички, които са утре на ФМ или преглед. Моята е в сряда.

Общи условия

Активация на акаунт